Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 1049 Tartılşma / 1050 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölüm nasıldı?

Çok iyi
1
13%
İyi
2
25%
Ortalama
2
25%
Kötü
3
38%
Çok Kötü
0
Oy yok

Toplam oy: 8
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

https://sadscans.com/reader/627e009163489

Türkçesi ve haftaya bölüm yok

Kaido sen bu serinin tanrısısin.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

I-ıh. Bölüm güzeldi arc sonunda bitti.
Resim
Kullanıcı avatarı
Monolith
Favori Manga: Naruto
One Piece
Berserk
Bleach
SnK
Death Note
Claymore
Vagabond
Slam Dunk
Favori Anime: HxH
SnK
Death Note
Naruto
One Piece
Bleach
Code Geass
TTGL

Çok güzel bir bölümdü. Dövüşün sonlanış şeklini, Kaido flashbackini, Momo'nun kararlılığını, Wano halkının dileklerini kısacası bölümle ilgili her şeyi beğendim. One Piece'in en iyi yaptığı şeylerden biri de onca bölüm kurulan olayların sonucunu okuyucuya çok iyi geçirmesi.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Meh, bu bölümle birlikte One Piece'in artık bana zevk vermediğini fark ettim açıkcası. Bir süreliğine güncel takip etmeyi bırakacağım.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Bitti sonunda.
Kullanıcı avatarı
Kaptan Aysurat
Favori Manga: One Piece,Fairy Tail,Claymore,Naruto;Bleach,Berserk,Black Clover
Favori Anime: One Piece,Fairy Tail,Black Clover
İletişim:

Her ne kadar Wano arkı geniş açıdan bakıldığında iyi bulsam da. Kaidou yenilişi beni tatmin etmedi.
Ben daha çok Kaidou'nun bir yumrukla değil bir köpek gibi bağıra bağıra ölmesini o çok istediği şanlı dilden dile dolaşacak ölümü bir ironi ile dünyanın en aciz ölümü olarak anılarak insanlar Kadiou dendiği zaman ''HA it gibi ölen Kaidou'dan bahsediyorsun'' dedikleri bir ölüm istiyordum. Bunları söylüyorum çünkü Kaidou seri içine öyle iyi işlenmiş bir karakter ki nefretimi kazanmıştır. Belki ileriki bölümlerde Kaidou ne idi ne oldu be olarak görebiliriz.
Hayat denen şey bir nehirdir ve herkes büyük denize ulaşmaya çalışır.Bedenlerimiz tekne ruhlarımız Kaptandır.Bu hayatta hangi rotayı seçeceğimize bir Kaptan olarak kendimiz karar vermeliyiz.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Kaptan Aysurat yazdı: 15 May 2022 01:53 Her ne kadar Wano arkı geniş açıdan bakıldığında iyi bulsam da. Kaidou yenilişi beni tatmin etmedi.
Ben daha çok Kaidou'nun bir yumrukla değil bir köpek gibi bağıra bağıra ölmesini o çok istediği şanlı dilden dile dolaşacak ölümü bir ironi ile dünyanın en aciz ölümü olarak anılarak insanlar Kadiou dendiği zaman ''HA it gibi ölen Kaidou'dan bahsediyorsun'' dedikleri bir ölüm istiyordum. Bunları söylüyorum çünkü Kaidou seri içine öyle iyi işlenmiş bir karakter ki nefretimi kazanmıştır. Belki ileriki bölümlerde Kaidou ne idi ne oldu be olarak görebiliriz.
Kaido serideki tanrı gibi birşey tüm bir ülkeyle tek başına savaşıp bir de adayı uçurdu. Adam efsane birşey o şekilde ölmesi mümkün değil zaten.

Ama big mom yonkoulugun hakkını veremedi.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Oda bölüm ver piç. Bu hızla nasıl 5 yılda bitecek amk?(İlk 5 yıl dediğinde 2019 sonuydu bu arada.)
Resim
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Lol 5 yıl baya makul bir süre. Wano başlayalı 4 yıl oldu. Onu geçiyorum çatıda Kaido dövüşü başlayalı 1.5 yıl oldu. Bir dövüş 1.5 sene sürer mi diyor insan da süründürüyor işte... 2030a sonunu görsek iyi. Veya Bleach sonu yapar, tek atar luffy g5'te herkese. Mutlu son.

“One Piece Manga” sayfasına dön