Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 1058 Tartışma / 1059 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölüme puanınız?

Çok iyi
1
20%
İyi
2
40%
Ortalama
1
20%
Kötü
1
20%
Çok kötü
0
Oy yok

Toplam oy: 5
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

1058: Yeni İmparator

İyi okumalar. Haftaya ara.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Spoiler aldığım için yeteri kadar keyif alamadım bölümden, bir aralar kesmiştim ama sağdan soldan bir şekilde bölüm hakkında her şeyi öğreniyordum ben de saldım nasıl olsa öğreniyorum deyip. Şu bölümü spoilersız okusam büyük keyif alırdım bence.

Mihowk-sama hazretlerinin hakkı ufaktan verilmeye başlanmış ve "Buggy Mihowk'u köpeği yapmış" diyenlere güzel bir kapak olmuş. E biz dedik baştan işin arka yüzü farklıdır diye. Dinletemedik.

Sir Crocodile'ı ise Grand Line bossu diye küçümsenmemesi gerektiği belliydi, adamın meyvesi "mighty" diye övülüyor.

Buggy'e çok ayıp edildiğini düşünüyorum, hükümet ve dağıtıcıların suçu tamamen ama dayağı Buggy yiyor. Mihowk-sama ya yakıştıramadım açıkçası gariban dövmeyi. Bu açıdan hiç hoşuma gitmedi.

Oda İmparator unvanını iki paralık etti resmen komiklik kasacağım diye. Ama neyse ki biz asıl İmparator'un Mihowk-sama hazretleri olduğunu iyi biliyoruz. O tayfanın gücünün önemli bir kısmını oluşturuyor.

O değil de bir aralar Şiçibukaylar toplansa organizasyonlarıyla beraber Yonko etmez deniyordu, iki şiçibukay birleştiğinde bile ediyormuş gördük ki. :D

Şimdi Oda'ya yakışan nedir açıklıyorum;

Doflamingo'nun kaçışı ve ona da Croco'dan 10 milyon beri yüksek bir ödül. Çok dehşet bir tayfa olurlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Bölüm iyiydi yahu ben beğendim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Bölümü beğenmedim, sebebi ise ödüller ve yonkonun düştüğü konum. Lan amk çocuğu Sanji'de denedin işte posteri, ne diye bir de Franky için yapıyorsun?! Onu geç, Jinbei (çok sevdiğim bir karakter) nasıl Sanji'den fazla oluyor? Zoro Kaido ile dövüştü ve sağ kolunu indirdi ama aldığı ödüle bak aq.
Onun haricinde Mihawk sahneleri çok iyiydi. Ama Buggy olayının boku çıktı artık. Şans eseri yonko olmak nedir yahu?

Bölüm dışında arc konusunda cevaplanmayan sorular olması Oda'nın ne kadar plansız gittiğinin kanıtı. Zoro'nun ailesi, Ryuuma'nın efsanesi, Yamato'nun tutarsızlığı, seride -canlı- en yüksek iki ödüle sahip kişilere ve tayfalarına ne olduğu belirsiz. Denizcilerin adanın etrafında beklemesi ve Ryokugyu'nun anlamsızca belirmesi, anlamsızca kaybolması. Çer çöp karakterlere bile hikaye hazırlayıp bunları boş verdi adam.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

En azından Crocodile senelerdir vatanı savunur gibi savunmanın karşılığını almış olduk.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

_[Emre]_ yazdı: 26 Ağu 2022 20:57 En azından Crocodile senelerdir vatanı savunur gibi savunmanın karşılığını almış olduk.
Güldüm kardeş, Mihawk reis oldugunu gösterdi bende onu savunmanın doğrulugunu gördüm.
embayo
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece

bölüm çok iyiydi onca sıkıcı bölümden sonra, sabo hala gizemini koruyor, en son hatırladığım bu devrim ordusu kumandanları, sabo vs. birlikte gittiler kuma'yı kurtardılar, sabo hangi noktada bunlardan ayrıldı, keşke bu hafta bölüm olsaydı
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Haftaya en önemli bölümlerden biri var reverie gerçeğini öğreneceğiz umarim oda sicmaz

“One Piece Manga” sayfasına dön