Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 1069 Tartışma / 1070 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Savaştan bi kebre olmaz ama bilgiler iyi.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Harbiden G5 Luffy vs Uyanış Lucci ile başladı vs ama korkma olayı vs tabii ki yok. Hatta benim bile beklentilerimin üstünde çıktı Lucci baya denk dövüştü G5 Luffy ile ve Senjumaru'yu yol üstü tekledi. GL bosslarının çok ama çok güçlü döneceğini forumda 2015'den beri falan söylüyodum ama Kaido'yu indiren formun karşısında Lucci'nin bu kadar iyi performans göstermesi beni bile şaşırttı.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Luffy daha ciddileşmedi. Luffy vursa bunu sıcırtır.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 08 Ara 2022 22:07 Luffy daha ciddileşmedi. Luffy vursa bunu sıcırtır.
Lucci'den de B.Haki+Tekkai komboları, çoklu Rokuogan ve yeni Rokushiki teknikleri falan gelir. Yenemese bile kolay kolay inmeyecek potansiyeli olduğunu gösterdi adam.
HarveyKeitel
Favori Manga: Dragon Ball
Favori Anime: Dragon Ball

Luffy ciddileşmedi deniliyordu katılmıyorum. Luffy bu formda çoğu zaman toon force yapacak hep ciddiyetsiz görünecek Kaido ile dövüşürkende trolldü. Bu yüzden ciddi dövüşmüyor demek saçma. Ayrıca yumruk tokuştururken dişini sıkmış Luffy karede görünüyor. Bildiğin dişini sıkmış.
Lucci ile ilgili argumanlar şunlardı
-Lucci schibukai seviyesinde değil. Croco beyazsakal gördü. Enel Yıldırım meyvesi yedi tek atar.
-Lucci haki bilmiyor Caribou yener.
-Lucci koramiral seviyesinde bile değil Momonga ve Vergo rahat yener.
-Lucci, Px yenemez
-Lucci, Moria'yı yenemez
-Lucci kimseyi yenemez fiziksel dövüşüyor, rokushiki teknikleri 5 para etmez cart curt..
-Lucci, Bellamy'den hallice, tek yemeye geliyor
-X-drake, Luccinin ağa babası dinazor meyvesi yedi
Oda güzel trolledi okuyucuyu. Lucci den sonra, Moria geliyordu. Moria, Kaido ya yıllar önce yenildi. Kaido'dan sonrada Lucci ile dövüşüyor Luffy. Ne ironik bence çok ironik. Luffy nin önünde önce robotu sonrada Sentomaru tekledi, ciddileşmedi Luffy'de Lucci birilerini teklemeye devam etsin.
Lucci korsan olsa en az 2.500.000.000 ödül alır şuan Aramaki Fujitora seviyesinden aşağıda değildir şuanda. Amiralliğe girişin 2 buçuk milyar olduğunu düşünüyorum. Lucci, o Katakuri çöpüyle falan kıyaslanmamalı kesinlikle. İnsanlar hala Katakuriyi falan konuşuyor, tek chapterlık bir rakip Lucci gibi tekrar güncellenme.
HarveyKeitel
Favori Manga: Dragon Ball
Favori Anime: Dragon Ball

Luffy ciddileşmedi deniliyordu katılmıyorum. Luffy bu formda çoğu zaman toon force yapacak hep ciddiyetsiz görünecek Kaido ile dövüşürkende trolldü. Bu yüzden ciddi dövüşmüyor demek saçma. Ayrıca yumruk tokuştururken dişini sıkmış Luffy karede görünüyor. Bildiğin dişini sıkmış.
-Lucci schibukai seviyesinde değil. Croco beyazsakal gördü. Enel Yıldırım meyvesi yedi tek atar.
-Lucci, Px yenemez
-Lucci, Moria'yı yenemez
-Lucci kimseyi yenemez fiziksel dövüşüyor, rokushiki teknikleri 5 para etmez cart curt..
Oda güzel trolledi okuyucuyu. Lucci den sonra, Moria geliyordu. Moria, Kaido ya yıllar önce yenildi. Kaido'dan sonrada Lucci ile dövüşüyor Luffy. Ne ironik bence çok ironik. Luffy nin önünde önce robotu sonrada Sentomaru tekledi, ciddileşmedi Luffy'de Lucci birilerini teklemeye devam etsin.
Lucci korsan olsa en az 2.500.000.000 ödül alır şuan Aramaki Fujitora seviyesinden aşağıda değildir şuanda. Amiralliğe girişin 2 buçuk milyar olduğunu düşünüyorum. Lucci, o Katakuri çöpüyle falan kıyaslanmamalı kesinlikle. İnsanlar hala Katakuriyi falan konuşuyor, tek chapterlık bir rakip Lucci gibi tekrar güncellenmez.
Roshipafu
Favori Manga: Dragon Ball, Death Note
Favori Anime: Dragon Ball, One Piece

-Lucci, Px yenemez
-Lucci, Moria'yı yenemez
Lucci korsan olsa en az 2.500.000.000 ödül alır şuan Aramaki Fujitora seviyesinden aşağıda değildir şuanda. Amiralliğe girişin 2 buçuk milyar olduğunu düşünüyorum. Lucci, o Katakuri çöpüyle falan kıyaslanmamalı kesinlikle. İnsanlar hala Katakuriyi falan konuşuyor, tek arclık bir rakip Lucci gibi tekrar güncellenmez.
En son Roshipafu tarafından 10 Ara 2022 13:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Sıpoylırda tek atmış gibi anlattılar ama Diabolus'a katılıyorum. Luffy ciddileşince muhtemelen savaş uzun sürmeyecek. Anlaşılan sonunda Sabody'nin rövanşı alınacak Kizaru'dan.
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Luffy 35 kere yeri öpmeden ciddileşmez. İmparator havası da yok niçin imparator diye ilan etti Oda anlamadım. Tayfada herkes yine ayrı bir alemde. İmparator da olmuşken tayfanı dağıtır mısın ?
Şeytan meyvesine getirilen açıklamayı ise aşırı saçma buldum. Bildiğin dalga geçiyor Oda.

Kaido ve Big Mama gibi orijinal 2 karakter bok yoluna gitti ona yanarım.
Resim

“One Piece Manga” sayfasına dön