Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 1080 Tartışma / 1081 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Trao
Favori Manga: Bleach, Lovely Complex, Naruto, One Piece, Gangsta
Favori Anime: Gungrave, Hajime no İppo, Boku no Hero Academia, Samurai Champloo, Naruto,

Outlaw yazdı: 10 Nis 2023 18:26

O kısım bence de saçma. Tiç'in zekasından çok Oda'nın kötü yazarlığı söz konusu bence. Ancak Koby sıradan bir denizci kaptanı da değil, şimdiden kahraman olarak anılan birisi. Yani ben Tiç'in alelade bir denizci subayını kaçırıp öyle bir şey talep edeceğini düşünmüyorum. Zaten kendisi de diyor, "halk kahramanının başına bir şey gelsin istemez" diye.
Halk istemez ama Dünya Hükemeti buna göz yumabilir bence. Kılıç üyesi olması tuz biber zaten.
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Karasakal'ın olayı ne ve nasıl bağlanacak çok merak ediyorum. Yaptığı herşeyi planlı yapıyor. Ve bu planlar gelişi güzel değil çok önceden düşünülmüş gibi. Shanks ile birlikte serinin en başından beri ne yaptığını bilen bir karakter görünümü verdi.
Resim

“One Piece Manga” sayfasına dön