Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Anime 17. Açılış - Wake Up!

One Piece Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Animenin 17. açılışı 629. bölüm ile birlikte yayınlanmış. İsmi "Wake Up!". Alakasız başlıklarda yorum yapmayalım. :)

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=c_pv4I9o4LQ[/BBvideo]

Şarkı Japon pop grubu AAA(Attack All Around)'ya ait. Episode of Nami'de We Are'ı söylemişlerdi:
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=L2ciY4afbwU[/BBvideo]

Gurubun web sitesine buradan ulaşabilirsiniz:
http://www.avex.jp/aaa/

Türkçe altyazılısına buradan ulaşabilirsiniz. :)
En son MRTFR tarafından 18 Şub 2014 16:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Akainu ve Kizaru'nun tiplere kop. O değilde Sanji vs Kizaru, Luffy vs Akainu, Fujitora vs Zoro, Luffy vs BlackBeard nedir amk. Animatörler sıçacak yer arıyor.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Şarkı iyi opening bok gibi. Emre'ye katılıyorum vs'ler konusunda. Opening bile filler amk. Manga da olmamış, olmasınaçok var, hiç olmayacak şeyleri koymuşlar.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

1:00 Akainu'ya nolmuş lan öle. Herif kendini yemeğe vurmuş heralde.
Kullanıcı avatarı
Leffwn
Favori Manga: Gintama, Feng Shen Ji, Sun ken rock, Vagabond, Berserk, Hajime no ippo, Toriko, Slam Dunk
Favori Anime: GinTama, Great Teacher Onizuka, One Outs,Jojo's Bizarre Adventure, Rainbow, Fma:Brotherhood, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins;Gate, Hajime no İppo, Hunter x Hunter 2011, Ergo proxy

Dövüşler çok güzel olmuş. :lol:
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Hasır_papak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,Ruroini Kenshin,Bleach,Shingeki no Kyojin

Animecilere sağlam spoiler yedirip direkt fujinin amiral olduğunu göstermişler:)
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Önceki mesajımı yanlış yere atmışım. :laugh:

Amiraller vs Monster Trio Kahkaha atmama sebep oldu, daha bir fırın ekmek yemeleri gerek bizimkilerin o seviyeye gelmeleri için.
Kullanıcı avatarı
Lenthana
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece, Death Note

Beğenmedim, şarkı güzel ama gösterilenler çok saçma. Yine spoilerın dibine vurmuşlar. Savaşlar çok saçma zaten. Muhtemelen 10-15 arc sonra olacak bir savaşı göstermeleri saçma. Kötü olmuş ya. Onun yerine son 30 saniyedeki olaylarla yapabilirlerdi. Bb vs luffy ? O anı görecek kadar yaşarsak ne güzel. Muhtemelen son arc'ta -one piece bulunduktan sonra diye tahmin ediyorum- karşımıza çıkacaktır. Sanji'nin Kizaru'yu yenmesi çok çok zor şu haliyle. Yani Kizaru'yu da çok sonra görürüz. Tüm tayfa bana kalırsa hala güçsüz. Dof'tan sonra neler olur bilemiyorum. Kid yoktu sanırım açılışta. Kid'de koyulabilinirdi.

Ama Nami'yi sevdim komik olmuş :D
Resim
Schzophren
Favori Manga: Naruto,One Piece,Bleach,Berserk,Toriko,
Favori Anime: One Piece,Berserk,Toriko,Hajime no İppo,Kuruko no Basket,

Söve söve bitmedi hala açılış.O vs ler ne la öle.Biraz mantıklı bişi olsaymış keşke.Bana saçma geldi şahsen.Bu arc boyuncada değişmez muhtemelen bu açılış.
Kullanıcı avatarı
berithalkolikes
Favori Anime: One Piece, Bleach, Fairy Tail, Attack on Titan, Claymore, Sailor Moon

Her şeyi geçtim ama o Luffy'nin boynundaki nedir arkadaş? Animatörler ne zamandan beri Adana conolarını bilir oldu :lol:
Bitch is back.

“One Piece Anime” sayfasına dön