Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Anime 17. Açılış - Wake Up!

One Piece Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Barbossa
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece
Sailor Moon

Amiraller vs Canavar üçlünün karşılaşmaları büyük ihtimalle yeni çıkacak One Piece filminde yer alacak. Şimdiye kadar açılış müziklerinde yer alan her görüntü gerçekte de işlendi sonuç olarak. 15. açılış müziğinde Z sensei vs Luffy görüntüleri vardı ama anime ya da mangada işlenmedi filmde çıktı karşımıza. Yine benzer bir durum olduğunu tahmin ediyorum. Diğer yandan da arkadaşların dediği gibi Fujitora'nın gösterilmiş olması sadece anime takip ederlere resmen hakaret. Hasır şapkalarla ilk karşılaşma sahneleri güzeldi.
En son Barbossa tarafından 19 Oca 2014 22:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Korsanlar şeytan ve denizciler melek mi? Bu şartlar tarihin akışı boyunca sürekli değişti. Barışı hiç görmemiş çocukların ve savaşı hiç görmemiş çocukların farklı değerleri vardır. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu belirleyecek olanlar da onlar. Bu bölge en tarafsız bölgedir. Adalet galip gelecek diyorsun değil mi? Evet bu doğru. SAVAŞI KAZANAN ADALET OLACAK!"
Donquixote DOFLAMİNGO[/b]
Kullanıcı avatarı
Xagrext
Favori Anime: One piece

O değilde karasakalın tayfasının hala hapishane kıyafeti içinde olması ZEHAHAHAHAHAHAAH
Resim
Kullanıcı avatarı
Hasır_papak
Favori Anime: One Piece,Ruroini Kenshin,Bleach,Shingeki no Kyojin

Beyler vs'lere bu kadar takılmayın.Herkes biliyor tayfanın o seviyede olmadığın,sadece gaza getirmişler o kadar.
10-15 yıl sonrasının görüntülerini görmek güzel oldu aslında. Önceden yazdığım gibi sadece Fuji'nin amiral olduğunu göstermeleri animecilere biraz hakaret olmuş o kadar:)
Resim
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Opening amiral vs monster trio dışında güzel olmuş. Şöyle her arc'da opening değiştirmek iyi oluyor. 80 bölüm aynı opening ne lan ?
Kullanıcı avatarı
Lenthana
Favori Anime: One Piece, Death Note

Her arc opening değişiyorda, şu uzatmak için koyulan korsanlar kralı hikayesinden gına gelmiş bulunuyorum. Tamam uzatıyorsunda yeni yap bari. Her arc onuda değiştir. 100 bölümdür mü ne aynı başlangıç.

Openingleri çoğunlukla atlarım, sadece 16 ve 6. openingleri izliyordum sadece. Ama bu Bb ve Luffy konuşması feci bir şekilde sıkacak. Çok gereksiz bir sahne olmuş. Ama bir çok kişi beğenmiş yani 18 dede böyle saçmalıklar görebiliriz belki. Hatta Luffy ard arda dizilmiş Yonkoulara tek atar falan.

Bu arada Shanks'ı göremedim. Neredeyse her açılışta vardı. Vardı da ben mi göremedim ya :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Xagrext
Favori Anime: One piece

Lenthana yazdı:Her arc opening değişiyorda, şu uzatmak için koyulan korsanlar kralı hikayesinden gına gelmiş bulunuyorum. Tamam uzatıyorsunda yeni yap bari. Her arc onuda değiştir. 100 bölümdür mü ne aynı başlangıç.

Openingleri çoğunlukla atlarım, sadece 16 ve 6. openingleri izliyordum sadece. Ama bu Bb ve Luffy konuşması feci bir şekilde sıkacak. Çok gereksiz bir sahne olmuş. Ama bir çok kişi beğenmiş yani 18 dede böyle saçmalıklar görebiliriz belki. Hatta Luffy ard arda dizilmiş Yonkoulara tek atar falan.

Bu arada Shanks'ı göremedim. Neredeyse her açılışta vardı. Vardı da ben mi göremedim ya :D
Shanksın olmamasına bende şaşırdım. %90 ında olan adam ucundan kyısından çıkardı ama koycak sahne bulamamışlar heralde.
Resim
Kullanıcı avatarı
That's it
Favori Anime: Bleach

farklı bir opening olmuş ancak öle yapmışlar ki sanki one piece animesini bitirecekler gibi bir his vermiş oldular.
► Spoiler Göster
[/align] Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

One Piece animesinde daha önce böyle büyük spoiler verildi mi ''Opening'' de ?
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

O vsler fillerlarda olursa, komedi bölümler bizi beklio.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Lenthana
Favori Anime: One Piece, Death Note

*UnforgiveN* yazdı:One Piece animesinde daha önce böyle büyük spoiler verildi mi ''Opening'' de ?
Ciddi soruyorsanız her openingde var. Mesela ilk opening bile spoilerdı. Bilerek ben hiç bir şeyini incelemeden başlamıştım. Ama tayfaya kimlerin katılacağını gösteriyordu.

Neredeyse hepsinde spoiler var.

Eğer ciddi sormuyorsanız benim algıda hata var :D
memoww yazdı:O vsler fillerlarda olursa, komedi bölümler bizi beklio.
"Yoğh artık" diye bağırırım yada kendimi camdan atarım -ölmem 1. katta yaşıyorum :/-
Resim

“One Piece Anime” sayfasına dön