Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Anime Hakkında Düşünceleriniz

One Piece Anime serisi'nin tartışma alanı
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

wadef yazdı: Arkadaşlar japonlarda soy anneden gelir.Yani çocuk annenin soyadını alır.Luffy,Garp ve Dragon'un soyadlarının aynı olması da annelerinden kaynaklanıyor olabilir.Naruto'nun soyadı da Uzumaki'dir ve babasından değil annesinden almıştır.Soyun anneden geldiğini bidiğim iki millet var.Japonlar ve Yahudiler.Başka milletlerde olabilir.
Güzel sıkmışsın ama tutmadı. Soyun anneden gelme gibi bir durumu yok,bildiğin babadan geliyor.Naruto'yu örnek vermişsin ki onun durumu da ace'in durumuyla aynı. Tekrar araştırmanı tavsiye ederim ;)
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Kara Sakal Beyaz Sakaldan Karanlığını kullanarak Şeytan Meyvesi özelliklerini aldı, ama Sabo nasıl olur da Ace in Şeytan Meyvesi özelliklerine sahip olabiliyor.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Guts
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Portgas D Ace yazdı:Kara Sakal Beyaz Sakaldan Karanlığını kullanarak Şeytan Meyvesi özelliklerini aldı, ama Sabo nasıl olur da Ace in Şeytan Meyvesi özelliklerine sahip olabiliyor.
Bir şeytan meyvesi kullanıcısı öldüğü zaman içindeki ruh başka meyveye atlar.Doflamingo da bir şekilde o meyveyi ele geçiriyor ve Sabo'da meyveyi yiyip Ace'in gücüne ulaşıyor
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Guts yazdı:
Portgas D Ace yazdı:Kara Sakal Beyaz Sakaldan Karanlığını kullanarak Şeytan Meyvesi özelliklerini aldı, ama Sabo nasıl olur da Ace in Şeytan Meyvesi özelliklerine sahip olabiliyor.
Bir şeytan meyvesi kullanıcısı öldüğü zaman içindeki ruh başka meyveye atlar.Doflamingo da bir şekilde o meyveyi ele geçiriyor ve Sabo'da meyveyi yiyip Ace'in gücüne ulaşıyor
Doflamingo ve Sabo arasındaki bağlantıyı merak ettim doğrusu artık ilerleyen bölümlerde öğreneceğim.
Resim

Resim

Resim
Guts
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Portgas D Ace yazdı:
Guts yazdı:
Doflamingo ve Sabo arasındaki bağlantıyı merak ettim doğrusu artık ilerleyen bölümlerde öğreneceğim.
Animeden takip etmeye kararlıysan takılma buralarda.Çünkü senin gibi animeden takip eden yoktur.Hem muhabbet edecek kişi bulamazsın,hem de spoiler yiyip durursun ve mangaya geçmek zorunda kalırsın
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Guts yazdı: Animeden takip etmeye kararlıysan takılma buralarda.Çünkü senin gibi animeden takip eden yoktur.Hem muhabbet edecek kişi bulamazsın,hem de spoiler yiyip durursun ve mangaya geçmek zorunda kalırsın
Mangayı da takip ediyorum zaten ama Animeyle eş zamanlı okuyorum atıyorum bir kaç bölüm Manga okuyorum 1 Bölüm Anime izliyorum Anime geride kalınca tamamen Mangadan gideceğim.
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Dressrosa arc 'ın final olacağını düşünüyordum, ama manga ve anime arasında 30 bölüm fark var. Daha az olduğunu düşünüyordum. Naruto bile o kadar filler vermesine rağmen 50 bölüm fark ile ilerliyor. Yani One Piece güzel bir filler ile gayet kendini toparlayabilirmiş. İnsanların sürekli One Piece animesi hakkında kötü yorumlarını okuyunca düşüncem final vereceği yönündeydi, ama şöyle bir baktığımda gayet normal bir şekilde ilerliyor.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
zeuss
Favori Manga: One Piece, Bleach, Belzeebub
Favori Anime: One Piece, Bleach, Alucard, Belzeebub, Shingeki no kyojin, full metal alchemist ve kısaca Miyazaki yapımları.

Arkadaş bu caponları anlamıyorum. Shingeki No Kyojin gibi bir başyapıt kapasitesinde anime yapıyorsun çizim kalitesi, müzik konu bakımından. Herşey 10 numara. Geliyorsun Onepiece izlerken sıçıp sıvıyorsun. Onu da capon yapıyor bunu da capon yapıyor. Böyle iğrenç bir çizim olabilir mi lan? Anlamıyorum bedavaya getirmek için anaokulu çocuklarına mı çizdiriyorsunuz!!!!
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

zeuss yazdı:Arkadaş bu caponları anlamıyorum. Shingeki No Kyojin gibi bir başyapıt kapasitesinde anime yapıyorsun çizim kalitesi, müzik konu bakımından. Herşey 10 numara. Geliyorsun Onepiece izlerken sıçıp sıvıyorsun. Onu da capon yapıyor bunu da capon yapıyor. Böyle iğrenç bir çizim olabilir mi lan? Anlamıyorum bedavaya getirmek için anaokulu çocuklarına mı çizdiriyorsunuz!!!!
Animenin kalitesizliği Tokei'den kaynaklanıyor ayrıca Shingeki Kyojin sezonluk anime bir sezon yayınlayıp seriyi iki sene askıya alabiliyorsun fakat One Piece her hafta yayınlanıyor buda animenin manga ile eş zamanlı ilerlemesi anlamına geliyor zaten Oda şu son 4 sene içerisinde çok ara verdi bu yüzden fill bölümler koymamak yerine Tokei tutup anlamsız koşu sahneleri falan kullanıyor tabi çizimleride mangaya göre çok daha kötü şuanda animeyi yeniden yapmaya başlasalar heralde bölüm sayısı 350 ye falan düşerdi.
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Mangasından daha berbat olması ile sınırları zorlayan bir anime.
Resim

“One Piece Anime” sayfasına dön