Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Anime 623 Tartışma

One Piece Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

720P İngilizce sub, Toei Animation;
http://kissanime.com/Anime/One-Piece/Ep ... 3?id=59042

Yorumumu izledikten sonra eklerim.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
full baka
Favori Anime: One Piece

Yine bir sürü saçmalık vardı. Şu veletlerin sonunda hikayeden defolduğunu sevindim.

Bütün umutlar Dressrosa'da onu da sıçıp batırmazlar umarım böyle gereksiz acıtasyonlarla
Schzophren
Favori Manga: Naruto,One Piece,Bleach,Berserk,Toriko,
Favori Anime: One Piece,Berserk,Toriko,Hajime no İppo,Kuruko no Basket,

Mangada bu kadar uzun mu tutulmuştu bu kısım pek hatırlayamadım ben.Bölümün dişe dokunan kısmı Dof un kısmıydı bana göre.Gerisi acayip derece sıktı beni.Diyalogları çevirenler için işkence olmuştur.
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Son 3 dakikayı çıkar, bildiğin zaman kaybı.

Yine veletlerdi korsanlar iyiydi kötüydü punk hazard ın özetiydi falan derken bölümün içine etmişler.
Her hafta aynı olay oluyor, en sonunda anti op olup çıkıcam :lol:

Son birkaç bölüm kaldı dressrossa ya, sayfa kaybı denilen savaşlar süper olacak.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Favori Manga: One Piece
Naruto
Favori Anime: Naruto

Smoker ile Doffy vs mi attıydı ben mi yanlış hatırlıyorum. Bir hamlelik olayda Doffy havada dans ediyor Smoker saldırıyor Doffy sap gibi bakıyor. Animatörler fuck you!!!
Resim
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
İletişim:

Keskinkılıç yazdı:Smoker ile Doffy vs mi attıydı ben mi yanlış hatırlıyorum. Bir hamlelik olayda Doffy havada dans ediyor Smoker saldırıyor Doffy sap gibi bakıyor. Animatörler fuck you!!!
O olayı haftaya gösterirler herhalde.
Göstermeden direkt geçemezler çünkü malum kişi (Spoiler :P ) de oraya gittiği için ileride
önemli bir olay olursa arada kopukluk olur.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
galeme
Favori Anime: .

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

galeme yazdı:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Bölüm genel olarak, kötüydü. Geçen hafta tam düzeldi derken yine batırdılar. Dressrosa umutlarım yıkılıyor.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
İletişim:

Lycille yazdı:
galeme yazdı:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Bölüm genel olarak, kötüydü. Geçen hafta tam düzeldi derken yine batırdılar. Dressrosa umutlarım yıkılıyor.
Zaten bölümün yarısı arcın özeti olduğu için adamlar bildiğin çizim yapmamış neredeyse ve
yaptıkları çizimlerde "yeterince" güzel değildi.

Dressrossa kesinlikle güzel olmalı yoksa bende animeyi biriktirip topluca 3-4 ay sonra izliycem.
Böyle çekilmiyor bildiğin.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Son of Sparda yazdı:
Lycille yazdı:
galeme yazdı:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Zaten bölümün yarısı arcın özeti olduğu için adamlar bildiğin çizim yapmamış neredeyse ve
yaptıkları çizimlerde "yeterince" güzel değildi.

Dressrossa kesinlikle güzel olmalı yoksa bende animeyi biriktirip topluca 3-4 ay sonra izliycem.
Böyle çekilmiyor bildiğin.
Ben biriktirmeyi bırak, topluca bırakacağım o arc da batarsa. One Piece Anime Hakkındaki Düşünceleriniz konusunda batırdıkları arcları sıralamıştım.
Lycille yazdı:Marineford Arc'da içine ettikleri sahneler;
► Spoiler Göster
Punk Hazard Arc
► Spoiler Göster
Sanji Flashback Arc
► Spoiler Göster
Shanondy Arc
► Spoiler Göster
Impel Down Arc
► Spoiler Göster

Bu arc da batarsa animeyi bırakırım kökten. Shabondy de bir ara bıraktım ama yaklaşık dört ay sonra tekrar başladım. Bu sefer tamamen bırakır, tekrar başlamam. Dressrosa kaliteli olacak, şart. :evil:
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kilitli

“One Piece Anime” sayfasına dön