Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Punch Man 82 Tartışma / 83 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Ulan direk 57. sayfanın linkini atmışsın spoilerin alasını yedim. Düzelttim linki, en yakın zamanda okuyacağım.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Okudum, harikaydi. Garou'nun azmi ve gelisimi, savasta zekasini kullanmasi hepsi mukemmeldi. Olaylar sonunda webcomicteki gibi gelismeye baslayacak galiba.

Genos'un giris sahnesi. :ragecomic02.png:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Mangastream linkini de ekledim, simdi cikti.
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Garou nun %50 batarya ile bunları yapması cidden güzeldi.A class tan hem güç hemde zeka olarak üstün olduğunu gösterdi.Genos biraz farklı mı çizilmiş?Fazla çocuksu geldi bana.
Resim
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Wowowow Garou reyizin çizimlerine bayılıyorum aşırı keyifli okuması. Ölecek gibi geldi bana, üzücü. Ayrıca Saitamanın tek tokatla bayıltması aklımdan çıkmıyor :lol:
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Şu hareket tarzı başka serilerde olsa (ki oluyor, olduğunda diyelim)

"ya karaktere plot-armor giydirdiler" , "yazar evreni büktü", "zorlama" vs deriz. Ama burada "gelişim" , "güzel" vs olarak değerlendirilmiş.

Adam bu bu ekiple karşılaşmadan önce bile çok yaralıydı daha zehirlenmeden önce bile bu ekibe karşı şansım yok derken. Üstüne üstlük 2 kurşun yarası ve 2 zehirli oktan sonra sağlıklı iken yaptıklarından daha iyi şeyler kastırması bence abuk idi. Çünkü bize OPM hep diğer şonen klişelerini eleştiren seri olarak empoze edilmişti (bir bakıma Gintama'nın daha action modu) . Ama bu böyle bir klişenin iki üç seferdir arka arkaya yaşanması da abes. Zaten Garo'yu alacan bambaşka hallere sokacaksın bari bu kısımlarda bir ton adamı madara etmenin anlamı yoktu.

Kavganın koreografisi ve Garou karakterinin kişilik anlatımı bu iki elemente hiç bir lafım olmadığı gibi çokta başarılı. Ama Luffy Vs Croco (ya da Enel) ne kadar kekoca ise bu da öyle. Tek fark bunun üzerindeki emek çok daha matah .

Genos'un da "hood go crazy nigga" :D imajı ile gelmesi komikti :D
Resim
Kilitli

“One Punch Man Manga” sayfasına dön