Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Punch Man 84 Tartışma / 85 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Escalation

Yaniniza yiyecek icecek birseyler alin okumaya baslamadan once, 143 sayfa. :laugh:
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

2 celsede okuyabildim :lol:

Epey güzel sayı olmuş.
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

-Power, I guess. Asiri iyi geldi bu sayi.
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

What the fuck.Günlerdir ne zaman çıkacak diye bekliyordum.Cidden uzun bir sayı ama nasıl okuduğumu anlamadım bile.Garou'nun bu savastan kacması gerekiyordu ama kaçış dandik oldu gibi.Sonra elder centipede mükemmel zırh felan bölümün sonunda hangi sayfada gelecek Saitama derken o tek yumrukla gelen ağzım kulağımda afallamış mod.Okurken baya zevk aldım.Övgüler yine krala tabi.Bekledik ama değdi bence.
Resim
Kilitli

“One Punch Man Manga” sayfasına dön