Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Punch Man 108 Tartışma / 109 Öngörü

Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

ugur_tatli yazdı: 25 May 2019 18:02
redstak yazdı: 25 May 2019 17:39
ugur_tatli yazdı: 25 May 2019 15:41 Tek atmadigina cok sevindim, guzel bolumdu. :D
Tek attı ya. :D
2 3 attı, ilk saldırıda öldürmedi. :D
İt@chi_Uchih@_27 yazdı: 25 May 2019 17:14
ugur_tatli yazdı: 25 May 2019 16:17 @İt@chi_Uchih@_27
Yazar ne kadar güçlü olmasını istiyorsa o kadar güçlü. :D
Yumruklara gelirsek evet var listesi. Normal yumruk combosu yapmıştı Boros'a karşı ve de ciddi yumruklari var.
bir forumda Saitama'nın bigbang patlamasına denk gücü var diye duymuştum ama acaba gerçek bir bilgimi yoksa fanların uydurduğu bir bilgi mi bilemedim.
One Punch Man'in mangasi ONE roportajlarindan birinde Saitama'nin ciddi bir yumrugu bigbang kadar guclu dedi ama bunu derken ne kadar ciddiydi bilmiyoruz. Mangada birsey gecmediyse ben canon kabul etmiyorum durust olmak gerekirse.
Ek olarak forum olarak noktalama ve buyuk harfle baslama gibi kurallara cok onem veriyoruz, ileride mesaj yazarken daha dikkatli olabilirsen sevinirim. 🤗
Yazım kurallarına dikkat ederim de, şimdi sen söyleyinceye kadar fark etmedim küçük harfle yazdığımı.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

​Güzel bölümdü ancak beni tatmin etmedi. Umarım Gyoro Gyoro gibi sakladığı bir kozu vb. vardır. Ya da artık Garou gelir.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Kilitli

“One Punch Man Manga” sayfasına dön