Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Punch Man 111 Tartışma / 112 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Child Emperor tam reyiz ya. O sümüklü veledi bir daha görmeyiz umarım.

Black Sperm'i mangada görmenin bu kadar güzel olabileceğini düşünmemiştim, çok basit bir tasarımı var ama Murata korkutucu çizmeyi başarmış.

Ejder Seviyesi canavarlar hiç de hafife alınacak varlıklar değiller.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Black Sperm'i Saitama karşısında görmek isterdim. Vurdukça bölüneceği için baya uğraştırırdı. :D
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

_[Emre]_ yazdı: 06 Tem 2019 17:01 Black Sperm'i Saitama karşısında görmek isterdim. Vurdukça bölüneceği için baya uğraştırırdı. :D
Öyle bir şey olacağını sanmıyorum. Eğer ciddi bir yumruk atarsa dünyadan silebilir. Çoğalma faslı kestikçe artmasıyla alakalı bir durum. Yani Atomik Samuray'ın tam da zıttı bir karakter. Bence Saitama'ya karşı hiçbir varlık gösteremezdi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

@İt@chi_Uchih@_27
Kesilmese de bölünebiliyor. Atomic Samurai için kötü bir eşleşme olduğu doğru ama yerinde farklı biri olsaydı da durum pek farklı olmazdı.
Ejder seviyesi çok fazla gelebiliyor bazen.
Kilitli

“One Punch Man Manga” sayfasına dön