Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Punch Man Güncellenen Sayılar

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Murata her nedense eski sayıları tekrardan çizmeye karar verdi. O güncelledikçe ben de buraya atacağım. Yeniden okumak lazım. :/

99
100
102
103
104
110
111

130
En son MRTFR tarafından 14 Kas 2020 11:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Tesekkurler, ben de takip edemez hale geldim sahsen. Biriktirip 0'dan okumayi bile dusunuyorum o derecede kafam karisik ne olup bittigi konusunda.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

ugur_tatli yazdı: 12 Kas 2020 17:43 Tesekkurler, ben de takip edemez hale geldim sahsen. Biriktirip 0'dan okumayi bile dusunuyorum o derecede kafam karisik ne olup bittigi konusunda.
Nereden okuyacaksın? Link var mı? :silly:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Ben de mangalife'dan okuyorum.
Kullanıcı avatarı
MRTFR

Kullanıcı avatarı
MRTFR

Kullanıcı avatarı
MRTFR

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Cok sogudum mangadan. Bu kadar plansiz nasil ederler Murata ve ONE?
Dakika basi tekrardan ciziyorlar eski bolumleri ve retconluyorlar mangayi.

Simdi Psychos savasini tekrar mi cizecek?
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Yeni bölüm beklerken gelen habere bak aq. Bu ay bölüm gelmeyecekmiş.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Ben OPM'yi artık Boruto'dan falan bir tık daha ciddiye alıyorum. Sadece ne olmuş ne bitmiş diye bakarım artık. Öyle takip ettiğim bir manga değil. Murata'nın "hadi şimdi de bir kaboooom yapayım amca" tarzı esas eserden çok farklı ve aşırı gösterimleri ile evrenin dengesini siktiği, zaten hikaye eksiği çeken evrende ONE kadar bile hikaye koyamayışı falan yetmezmiş gibi bir de re-drawlar çıktı başımıza. Ne canon ne değil belli değil. Adam Manga filler'ı diye bişi keşfetti.

MAL notunu 7/10 -> 5/10 yaptım. Zira çizimlerde de son dönem bir gerileme var benim gözümde. Ve çok fazla benzer efekt ve doku çizer oldu. O eski zamanlarındaki keşifçi çizer çizgisi de kalmadı.

Seriyi böyle çok sallamadan takip edeceğim. Ama artık serinin sıkı bir takipçisi ya da hayranı değilim. Boruto, Black Clover falan neyse o kıvamda bişi benim için OPM artık. Çizim süper iyi de sadece çizimle de bu kadar oluyor Muratacım kusura bakma.
Resim

“One Punch Man Manga” sayfasına dön