Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Teorileri

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

https://youtu.be/sr4J55MMmlw

Şöyle bir youtube kanalına denk geldim geçen. Değişik bir teoriden bahsediyor. Çok ilginç bir hikaye anlatmış. Daha önce bir yerde geçtimi, alıntımı bilemiyorum tabiki.
embayo
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece

Haqoua yazdı: 08 Mar 2021 14:29 https://youtu.be/sr4J55MMmlw

Şöyle bir youtube kanalına denk geldim geçen. Değişik bir teoriden bahsediyor. Çok ilginç bir hikaye anlatmış. Daha önce bir yerde geçtimi, alıntımı bilemiyorum tabiki.
shaks ın olayı tam olarak nedir bilemiyorum; ama tüm one piece'i shaks a kutsal ejder diyerek tabi ki en baştan yazabiliriz, ancak shanks'ın gizemli yönünü öne çıkarıp kendisine d. de diyebiliriz, rock d. xebec'in oğlu falanda söylenebilir.
bana kalırsa bu daha muhtemel, kendisinde galiba güncel olarak serideki en yüksek kral hakisi bulunmakta. kutsal ejderlerde de böyle bir şeye rastladık mı daha önce, bilmiyorum.
teach'ten kalma yara, beyaz sakal'la teach hakkında görüşme, savaşı bitirmesi-kaido'yu engellemesi, dünya hükümeti ile görüşme vs. bunlar hep gizemler. ancak bir de şapka meselesi var ısrarla gözümüze sokulan, şapkanın bir sırrı var muhtemelen, roger da takıyordu, shanks taktı, galiba joyboy'da da vardı bu şapka, hepsi de d. idi, shanks ında d. olması muhtemel diye düşünüyorum, bir de zaten luffy meyveyi yedikten sonra şapkayı vermişti, yani joyboy hikayesini biliyor o da, tabi raftel e gittiler, asıl tarihi biliyorlar.
burdaki bir başka sorunda shanks ın meyveyi neden yemediği, bu seferde shanks ın d. olmadığı sonucu da çıkabilir, ama kutsal ejder olması meselesini düşük ihtimalli buluyorum.
En son ugur_tatli tarafından 05 Nis 2022 20:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Satır başı eksikliği

“One Piece Genel” sayfasına dön