Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Wano'dan Beklentileriniz?(SPOILER)

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Evet, tayfanın yarısı ve Law şu an Wano'da, bizimkiler de oraya doğru yol almış vaziyette. Oda açıklamasında Wano'nun "müthiş" bir arc olacağını belirtti.

Peki sizin bu arc'dan, gerek seri içi, gerek ilerleyiş yönünden beklentileriniz neler?
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Eger arc yazma formulunu degistirmezse hicbir beklentim yok.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Çok uzamasın, iki yıl sürmesin en azından.

Onun dışında bazı şeylere açıklık gelmeli artık. Mihawk hakkında bazı şeyler açıklanmalı. Ek olarak Whitebeard tayfasının durumu, Dragon'un savaştan sonraki durumu ve ordusu, ayrıca Vegapunk hakkında bilgiler gelmeli.
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Zoro'ya epic bir fight koysun bana yeter.Hikaye işleyişi aynı olacak zaten bi beklentim yok :)
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Oda artık her arc öncesi açıklama yapma huyunu bıraksın lütfen. Ha belki o yapmıyordur o yapıyormuş gibi yansıtılıyordur bilemem ama her türlü bıraksın. Dressrosa, Marineford'u gölgede bırakacaktı güya, güya Cp0 üyelerinin kimlikleri ortaya çıkacaktı ? Ne oldu en fanatik fanlardan bazıları bile darlandı, yıldı. Oda'yı pek sallamıyorum o açıdan artık.

Ama şunu biliyorum Oda'da ve bu evrende hala iş var mı yok mu bunu gösterecek arc Wano. Yani Korsanlar ve Samuraylar iki çok ikonik, karizmatik konsept bir araya geliyor bu arcta da Big Mom tayfası gibi, Raizo gibi tipler çizerse yine herkes Luffy'nin etrafında ekseninde bükülürse.. O saatten sonra cidden sadece "negatif argüman" olarak takip ederim. Şu ana kadar zaman atlaması sonrası tüm bu berbat arclara rağmen hala bir sevgi ve umudum var olarak geldim bugüne. Wano bunu test edeceğim arc olacak benim kendi adıma.

Whole Cake Island öncesi gibi çok önemli 7-8 tane olay 4-5 sayıda gösterip milleti hype a boğup seriyi takip ettirmek zorunda bırakıp sonra tüm manganın sayısının 50 saniyeyi anlattığı fotoğraf kareleri döşemeye başlarsa yazıklar olsun. Wano, Oda'da bişi var mı yok mu ? Göstereceği arc olacak benim adıma.. Umarım güzel şeyler görürüz umarım şu zaman atlaması sonrası kabusu çözülür. Punk Hazard'ı özler oldum .
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Artık Sanji'nin sike sürülür bir iş başarması, yapması. Kendi arcında bi sikim yaptırmadılar adama, bari burada yapsın.
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Tayfa yine 2'ye bölünmesin bana yeter. Tayfanın yanında roger'ı tanıyan tecrübeli, bilge karakterler olduğu için güzel şeyler öğrenebiliriz.

Bu hızla ilerlerse 4-5 yıl sürer bu arc. Güzel olmazsa çok okuyucu kaybeder.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Sanji'nin arc ne kadar Sanji'nin olduysa Wano'dan da beklentim o kadar. Şaşırıp Zoro'ya afilli bir güç verse bari...
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Aslanım, yiğidim Sanji'nin yıkımcılardan birine küsküyü vurması. Zaten arc güzel ilerliyor, mangaka açıklamasına göre de epey güzel arc olacakmış zaten. Şu yıkımcılardan birini indirse de, en azından bir Cracker seviyesine yükselse. Bayram etsek, fena mı olur?
Resim
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Her şeyi bekliyorum amk
Big Mom gelsin, Mihawk gelsin, Marco gelsin sonuna doğru yeni Amiral gelsin... Özetle hikaye artık ilerlesin.
Kedi ile Köpek şov yapsın. Hastayım o ikisine ben

“One Piece Genel” sayfasına dön