Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerir)

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Daha once soruldu mu bilmiyorum. Luffy kolunu bacagini kendi istegiyle uzatabiliyor mu firlatmadan da?
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

ugur_tatli yazdı: 11 Eyl 2017 11:16 Daha once soruldu mu bilmiyorum. Luffy kolunu bacagini kendi istegiyle uzatabiliyor mu firlatmadan da?
Cinsel organını bile uzatabilir demişti. Bu durumda yapabilir.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@redstak
Pek tatmin olmadim o cevapla ama baska bir soru geldi aklima.

Buggy'nin o sisik burnu gercek mi yoksa takma mi? Impel Down'da bile makyajla gezen adamin palyaxco burnuyla gezmesi pek tuhaf olmayabilir ama merak ettim.
Resim
Su fanarttaki fikir gercekse cok komik olur, Usopp gibi tuhaf burunlu karakterler var seride.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

ugur_tatli yazdı: 11 Eyl 2017 11:16 Daha once soruldu mu bilmiyorum. Luffy kolunu bacagini kendi istegiyle uzatabiliyor mu firlatmadan da?
Hayır, buna dair hiçbir sahne hatırlamıyorum. Her zaman sündürüyor.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

ugur_tatli yazdı: 13 Eyl 2017 10:45 @redstak
Pek tatmin olmadim o cevapla ama baska bir soru geldi aklima.

Buggy'nin o sisik burnu gercek mi yoksa takma mi? Impel Down'da bile makyajla gezen adamin palyaxco burnuyla gezmesi pek tuhaf olmayabilir ama merak ettim.
Resim
Su fanarttaki fikir gercekse cok komik olur, Usopp gibi tuhaf burunlu karakterler var seride.
Flashback'lere baktımda, Roger tayfasında miçoykende burnu şimdiki gibi, tuhaf bununla ilgili bir hikayesi vardır herhalde, küçüklüğü ile ilgili :P
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Oda geçmişle ilgili açıklamada bulunmasın bir zahmet. Ama eh geldi ya güncel olarak en iyi takip ettiğim seri ama bir Arc bu kadar uzatılmaz ya ara Arc gibi bir şey yapmalıydı ve adım gibi biliyorum kurtulma şekilleri tatmin etmeyecek dişe dokunur bir şey vermedi. Sanji ile ilgili heyecanlıydım Zoro ve Luffy'nin aldığı Power Up'lardan sonra ama tık yok. Tamam Zoro'dan güçsüz olsun da TS öncesi ile TS sonrası güçleri arasındaki fark aşırı açılmış duruyor şuan. Luffy sağ kol falan tekmeliyorsa Sanji'nin de yakın bir şeyler yapması lazım bence. Oda'nın genel vurdum duymazlığı işte seri 25 yılda anca biter bu hızla.

Kaido Arc, Raftel Arc, Karasakal Arc, Savaş Arc, Final Savaşı Arc. E birde daha Dragon ile tanışması Shanks ile yeniden karşılaşma falan Oda bunların hepsini Arc olarak alır kısa bölümler olarak almak yerine. He belki Dragon ile Shanks'ı birleştirebilir. Belki de Savaş Arc'ların birisinde tanışırlar.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Birde sorum var neden her bölüm okuduğumda, ki bunlar ekseriyetle boş bölümler oluyor ve 2 hafta boş bölümden sonra gelen ara aradan sonra ilk 3-5 sayfadan sonra tekrar boş bölüm okuyunca midemde bir yanma oluşuyor ve direkt tuvalete gidiyorum?
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
embayo
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece

merhabalar, en son mesajımı ne zaman attığımı bilmiyorum, ama üstünden uzun zaman geçti. günceli yakaladım tekrardan seri de ve uzun süredir kafama takılan şey haoshoku no haki(kralın hakisi)ydi. çünkü gördüğüm kadarıyla sadece zayıfları bayıltıyordu, ama wano arc ta hakiyle kaplı kılıçlar, yumruklar gördük ve birazda olsa anladık bu durumu. ama eğer sitede varsa derli toplu bir şey yeşillendirirseniz sevinirim, bulamadım çünkü.

“One Piece Genel” sayfasına dön