Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerir)

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Senya haklı. Sahte Robin kaçırılınca herkes gerçek Robin olmasından şüphelendi. Devrimciler için önemli bir kişi olmasından dolayı o tepki. Hatta tanışmadan karargaha gitmeden önce de Robin isteniyordu.

Eğer sırf sordu diye böyle muhabbet dönüyorsa af edersiniz ama Robin bildiğin otospu olmuş. Hatta lez bile olmuş adını hatırlamıyorum Güneş Korsanlarıyla kalan sonradan devrimci olan kızda onu çok merak edip endişeleniyordu onlarında ilişkisi var mı? Dedikoducu üyeler sizi.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

Arkadaşlar aklıma bir soru takıldı. Şimdi bu şhanks ile buggy rogarın tayfasından. Acaba ikisininde one piece bilgisi varmıdır.
Resim

Boobs are heavier than a man's life
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

rcpgkgz yazdı:Arkadaşlar aklıma bir soru takıldı. Şimdi bu şhanks ile buggy rogarın tayfasından. Acaba ikisininde one piece bilgisi varmıdır.
Buggy'nin bilgisi olduğunu sanmıyorum. :lol:

edit: olsa bile net bir bilgi sahibi değildir, shanks da değildir. Ama güçlenince yeterince bilgi sahibi olmuştur. Daha sonra Rayleigh ile filanda görüşmüş. Ama Buggy yani bilse bulmaya gider almaya filan gider.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Buggy en azından birisine satmaya falan kalkardı. İnanan olmasa bile, Yapardı.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

beraterylmz yazdı:
rcpgkgz yazdı:Arkadaşlar aklıma bir soru takıldı. Şimdi bu şhanks ile buggy rogarın tayfasından. Acaba ikisininde one piece bilgisi varmıdır.
Buggy'nin bilgisi olduğunu sanmıyorum. :lol:

edit: olsa bile net bir bilgi sahibi değildir, shanks da değildir. Ama güçlenince yeterince bilgi sahibi olmuştur. Daha sonra Rayleigh ile filanda görüşmüş. Ama Buggy yani bilse bulmaya gider almaya filan gider.
En iyilerin savaşında beyaz sakalın rogar ile bi Flashback sahnesi gösterildi ( telefondan yazıyorum bulup link paylaşmam zor o yüzden). O sahnede rogar beyaz sakala istersen reftel adasına (adı buydu yanlış hatırlamıyorsam) nasıl gidiceğini soylerim diyordu. Rogar yuzerek gitmediyse gemisi ve tayfasıyla gitmiştir o adaya. Shanks ve bugy en azından adanın yerini biliyolardır.

Gerçi buggy malı hatırlamıyodur bile :D
Resim

Boobs are heavier than a man's life
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Ivankov'un yeteneği iç organları tekrar yaratıyor mu? Türk Anime'de Ace'nin öldüğü bölümde birisiyle tartışmaya girdim de, demiş "Ivankov neden Luffy'e yaptığı gibi Ace'nin de organları tekrar yaratmadı," ben de atladım bu seride kimse iç organları yeniden yaratamıyor, Ivankov'un yaptığı adrenalin vermenin bir iki tık üstü diye, iki gündür anlatamadım.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Baya bir embesilmiş ama o
Kullanıcı avatarı
Anka24

oZzIiI yazdı: 08 Nis 2017 19:30 Baya bir embesilmiş ama o
"Iwasan, luffinin vücudundaki her organı yeteneğiyle baştan yarattı yeteneği bu. Hertürlü organı modifiye edebilmek ve baştan yaratabilmek. Yoksa kızı nasıl erkek yapsın?"

Allahım yarabbim, mantığa bak mantığa.

Tartışmaya şuradan bakabilirsin, resimleri bile attım İvankov'un ne diyecek bekliyorum.
https://disqus.com/home/discussion/turk ... 3226442939
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Anka24 yazdı: 08 Nis 2017 21:01
oZzIiI yazdı: 08 Nis 2017 19:30 Baya bir embesilmiş ama o
"Iwasan, luffinin vücudundaki her organı yeteneğiyle baştan yarattı yeteneği bu. Hertürlü organı modifiye edebilmek ve baştan yaratabilmek. Yoksa kızı nasıl erkek yapsın?"

Allahım yarabbim, mantığa bak mantığa.

Tartışmaya şuradan bakabilirsin, resimleri bile attım İvankov'un ne diyecek bekliyorum.
https://disqus.com/home/discussion/turk ... 3226442939
Saçmaladığı yetmiyor gibi birde hakaret ediyor, banladım elemanı. Bu arada küfür yasak, denk getirilirsen banlanabilirsin diğer moderatörler tarafından :ragecomic09.png:
Kullanıcı avatarı
Anka24

Hocam biraz ağır oldu sanki, ben de sildim - düzenledim hakaret içeren yorumlarımı. Bu arada teşekkürler. :) *-*

“One Piece Genel” sayfasına dön