Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerir)

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Luffynin G2 ve 3ü zeka veya çok çalışma ürünü değil kattığı güç ayrı. Birinde ksn dolaşımını hızlandırıyor ve hızlanıyor diğerinde kemiğini şişiriyor ve güçleniyor. Büyük bir olay değil yani.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Zaten tamamen meyve yeteneği ustune dayalı bir teknik...
Lufy e iş dövüşmeye gelince dahi diyoruz da alakası yok..Gene embesil gene embesil..
Sen o meyveyi yeni yemedin. 6 yasındayken yemiş olsa arada en az 10 yıl var..Sözde Lufy tum bu zaman boyunca antrenman yaptı.
Cok calısmıs aq... Cp9 daki elemanlar vardı meyveyi yer yemez savasa girdiler..İyi de savastılar..Meyve yeteneklerini savasırken ögrendiler.
Bizim Lufy nin sadece kolunu uzatması kaç yıl surdu aq. Ace ve Sabo olmasa belki onu da yapamayacaktı ya neyse..Cok vurmayalım..
me.castiel
Favori Manga: One piece
Favori Anime: Naruto

Benim merak ettiğim bir şey var. Dofinin koramiralle olan konuşmasının bir bölümünde kimler ihanet edecek diye bir cümle kurdu. Bu ne anlama gelebilir? Dofi gibi biri kayıp yüzyılla ilgili bir şeyler bilmemesi imkansız. Wbnin marinfortta bby ye dediği sen o değilsinle ilgili bir bağlantısı olabilir mi bu sözün?
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Doffy büyük bir sırrı biliyor bu yüzden dokunulmaz oldu, bu yüzden gapse bile rahatça gidiyor ama bu Kayıp Yüzyılla ilgili midir? Bilmem fakat mümkün.

İhanetten kastı Aokiji ile olabilir. Onu takip eden denizciler ona katılabilir.
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Adam anlattı ya Kutsal Ejderler Mariejoiste çok büyük bir hazine saklıyorlar diye. Sır o işte. Kayıp Yüzyıl' a o kadar hakim olduğunu sanmıyorum, D. konusuna sadece Corazon dan öğrendiğimiz '' Tanrıların doğal düşmanı '' gözüyle bakıyor. Luffy ve Law a yaklaşımı tamamen '' Sırf D. siniz diye beni yenemezsiniz, bu büyük bir masal '' tarzı. Corazon da Doffy de çocukluktan duydukları şeyler kadarını biliyorlar anlaşılan.

Şu ana kadar bildiğini gördüklerimiz Roger, Rayleigh, WB, Kureha denen kadın, öldürülen Ohara Bilgini, Luffy nin köyündeki muhtar emmi, Sengoku, Hükumet 5'lisi ve CP lerin başları. Unuttuklarım varsa eklersiniz. Dragon un da bildiğinden şüpheleniyoruz tabi ama kesin değil. Aynı şekilde Garp için de söylenebilir bu.

Yani fatihin hakisi gibi, sahip olan çok kişi görüyoruz ama bütün evrene vurduğun zaman çok çok nadir.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Dostlar son iki sayıda Robin ve Dragon arasında ilişkiden bahsediyorsunuz. Ben neyi kaçırdım. Bunlar ne zaman aynı ortama girdiler. Bilgilendirene şimdiden teşekkürler.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

dusakabin yazdı:Dostlar son iki sayıda Robin ve Dragon arasında ilişkiden bahsediyorsunuz. Ben neyi kaçırdım. Bunlar ne zaman aynı ortama girdiler. Bilgilendirene şimdiden teşekkürler.
Ts'de iki yıllık eğitim sırasında Robin devrimcilerle kaldı. O ara.
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

dusakabin yazdı:Dostlar son iki sayıda Robin ve Dragon arasında ilişkiden bahsediyorsunuz. Ben neyi kaçırdım. Bunlar ne zaman aynı ortama girdiler. Bilgilendirene şimdiden teşekkürler.
Direk karsılastıkları bir sahne mangada gösterilmedi sanırsam..Yanlız TS oncesinde Robin en son gösterildiğinde devrimcilere ait bir gemiyle devcrimci karargahına yol alıyordu..Hatta bir yerinde Robin bizzat Luffy nin babasıyla tanıscam sonunda gibi bir kelam etmişti..Ts den sonra Robin in hal ve hareketleri tanısmaktan ileri gitmiş olabilcekleri seklinde yorumlanıyor.
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Dragon'da Robin'i sorduğuna göre bence kesin karşılaşmışlar.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Robin in tezat tepkileri üzerinden götürülen bir gag unsurunun Dragon Robine çaktı olarak yorumlanması kadar sığırca bir şey yok. Niyeyse çok sinirliyim bu hususta, manganın hafife alınışından dolayı olabilir.

Bir kere görüştükleri yüksek ihtimal bile olsa, kesinlik yok.

Resim

Kendi içlerine bile böylesine bir gizlilik var. İvankov ile konuşmasında Luffy nin oğlu çıkmasının Devrimciler içerisinde sıkıntı yaratıp yaratmadığı sorusuna gülerek verdiği cevap. Elbette tarih, tarihi anlatan poneglyph ler ve dolayısıyla okuyabilen Robin çok önemli ama kesinkes diyemeyiz. Shanks en güçlü yonkou diye çoğumuz hemfikirken Kaidou neredeyse ölümsüz çıkabiliyor.

Görüşse bile, ya böyle saçma bir şeye açıklama getirdiğime inanamıyorum. Dragon un Robin e çakma ihtimali, babası olma ihtimalinden daha düşük. Nico Olivia da asi bir yengemizdi hatırlatırım.
Resim
Resim
► Spoiler Göster

“One Piece Genel” sayfasına dön