Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Karasakal'ın 2. Meyvesi Ve Tayfaya Meyve Toplaması Teori

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Bragollach
Favori Manga: The Breaker, The Breaker NW, One Piece, Naruto, Bleach, Fairy Tail, History Strongest Kenichi, Beelzebub,Kuroko No Basuke, Sun Ken Rock, Veritas
Favori Anime: Sword Art Online

Gol D. Roger yazdı:
Bragollach yazdı:
Eleutherios yazdı:Mantıklı aslındada ben o 2. meyve yemesini meyvesine bağlamıyorum büyük ihtimal bedeni farklı bir yapıya sahip.
Evet forumda çogu kişi öyle düşünüyor.Bazıları çift kişilikli,bazıları ise bir D. oldugu için alabildigini savunuyor. Ama D. ile alakalı olsaydı. Garp,Dragon,Luffy bunlarda 2. meyve alabilirdi,ki şeytan meyvesinin ne kadar zor bulundugunuda az çok biliyoruz.Her D. olanda çift meyve gorseydik boku cıkardı. Çift kişilikli oluşuyla ilgili bir anti teorim var ama açıkcası konusunu açmak için yeterli vaktım yok ve tam toplayamadım konuyu.
Kanka o çift kişilik olayını ben de düşündüm de altından çıkılmıyor onun..

Bir de yaşlı olma olayı var ya Ace'in Ace vs. Teach kapışmasından hemen önce dediği olay. Onla da bağlanması gerek oluşturulacak anti teorinin.
Okudum orasını.Ama orada bir sıkıntı çıkacagını zannetmıyorum.Benden 2 kat fazla yaşadın diyor bunu yaş manasında soledigi açıkca belli ki görünüşündende Ace'den büyük oldugu belli oluyor.Hiç olmadı dogum tarihini bulabilir ve baglanabilir teoriye o konuda problem cıkmaz gibime geliyor.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 21:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Bragollach
Favori Manga: The Breaker, The Breaker NW, One Piece, Naruto, Bleach, Fairy Tail, History Strongest Kenichi, Beelzebub,Kuroko No Basuke, Sun Ken Rock, Veritas

Gol D. Roger yazdı:Panpa şey diyordu Teach, "onyıllardır" WB'nin tayfasındaydım diye. "Decades" yazıyordu. Lan diyorum Ace 20 yaşında olsa, Teach 40 yaşında olsa bu adam zaten 20-25 yıldır WB'nin tayfasındadır. Neden "onyıllardır" desin ?

Lakin "decade : onyıl" / "decades : yıllardır" diye çevriliyormuş. Orda sıçtık :D
Heheheh Sanki Marco'nun da tam yaşı bilinmiyor genç görünmesine ragmen bayadır tayfada adam onla ilgili bir kaç teorim vardı ama adamın yaşı herşeyi bitiriyor.
Kullanıcı avatarı
SasukeUchiha
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Teorin güzel daha önce düşünmüştüm böyle bir şey.

Fakat bazı kişiler bu teoriyi bile çürütmeye çalışır benden söylemesi. ''İkinci meyve yiyilebiliyor'' diye ortaya bir şey atıp onu savunuyorlar. Biz olayı açıklayınca ise ''Perdenin altında ne yaptığını nerden biliyorsun'' diyorlar.

Neyse kolay gelsin. Teorini tuttum :)
İmza Düzenlemesi.
Kullanıcı avatarı
Bragollach

SasukeUchiha yazdı:Teorin güzel daha önce düşünmüştüm böyle bir şey.

Fakat bazı kişiler bu teoriyi bile çürütmeye çalışır benden söylemesi. ''İkinci meyve yiyilebiliyor'' diye ortaya bir şey atıp onu savunuyorlar. Biz olayı açıklayınca ise ''Perdenin altında ne yaptığını nerden biliyorsun'' diyorlar.

Neyse kolay gelsin. Teorini tuttum :)
Teşekkür ederim.Hiç yoktan Ace ile vssinde 'Benim yetenegim şeytan meyvesi kullanıcılarını kendisine çekebilir' gibi bir konuşma geçmişti ordan yola cıkarak meyve kullanıcılarını kendisine çekiyorsa,meyveyide belirli bir süre olursa dışarı cıkartabilir diye düşündüm.Ama tabiki onların dedikleri gibide olabilir.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Karasakal bence 2 değil, 3 meyve kullanıcısı.
Bayrağında olan 3 kuru kafa da bunu gösteriyor.

Karasakalda mistik zoan cehennem köpeği var.
Bu yüzden bir paramecia yedi deprem meyvesi
Bir de karanlık meyvesi yedi.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“One Piece Genel” sayfasına dön