Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Süpernovalar Güç Sıralaması(2 yıl öncesi )

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

1)Eustass Kid
2)Monkey D. Luffy
3)Trafalgar Law
4)X Drake
5)Roronoa Zoro
6)Scratchmen Apoo
7)Basil Hawkins
8)Urouge
9)Jewelry Bonney
10)Killer
11)Capone Bege
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Yegt-Sama yazdı:
equando yazdı:Bu Kidd ne yaptı ki ben anlamadım.En güçlü süpernova değildir.

1 Luffy
2 Law
3 Hawkins
4 Kid
5 xDrake
6 Zoro
7 Killer
8 Apoo
9 Bonney
10 Capone
11 Urouge
En güçlüsü değil ama haki ile o meyvenin uyumunu bir düşün derim. Sağlam bir hakiyle of of.
Onu düşünerek 4.'ye yazdım işte.
ezell
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece1

hem kral hakisi hemde meyvesinde dolayı luffy diyorum çünkü kid luffy yenemezdi sıralamam 1 luffy
2 kid
3 law
4 apoo
5 hawkins
6 zoro
7 killer
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Law
Luffy
Apoo
Kid
Hawkings- X Drake
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
Uchiha-Madara
Favori Manga: One Piece, Naruto, Bleach, Gintama, Toriko, Vagabond, Shamo, FMA, Death Note,
Slam Dunk, Veritas, Gamaran, Beelzebub, Fairy Tail, Gintama
Favori Anime: One Piece, Death Note, Naruto Shippuden, Bleach, Afro Samurai, Basilisk, SWA, Fairy Tail, FMA, Dragon Ball, Shingeki No Kyojin
İletişim:

1- Trafalgar Law (Zeki olmak hemen hemen her şey demektir. Meyve yeteneğini iyi kullanıyor ve haki seviyesi muazzam.)
2- Eustass Kid (Korkusuz ve çılgın olmak bir D. iradesinin özellikleridir. Meyve yeteneği çok geliştirmeye açık hakiyle direk örtüşüyor.)
3- Monkey D. Luffy (Meyve yeteneği üst seviyede gözükse de gelişmeye açık. Fatihin Hakisine sahip ve bir D., Rayleighden eğitim aldı. Kanı Kahraman Garp ve Devrimci Dragondan geliyor.)
4- Roronoa Zoro (11 Süpernova arasındaki tek kılıç ustası farkı olacaktır. Mihawkdan eğitim aldı. Sürekli kendini eğitme halinde, dayanıklı ve iradeli. Luffyden güçlü derdim fakat kendi ağzından "Fatihin hakisi olmasaydı kaptanım olamazdı." Dediği için güç farkını Fatihin hakisinin oluşturduğu anlaşılıyor.)
5- Basil Hawkins (Büyücü ve geleceği görmeye yakın bir şey yapıyor. Sakin ve gücünü kontrol eden bir tip. Meyvesi geliştirmeye açık. Acımasız yani tereddüt etmiyor.)
6- X Drake (Zeki ve korkusuz biri herkesden önce Kaidonun topraklarına dadanmış ve savaşmış biri. Denizciler hakkında bilgisi var. Meyvesi antik zoan da olsa pek sağlam olduğunu düşünmüyorum.)
7- Scratchmen Apoo (Meyvesi ilginç de olsa öyle bir numaraya kanabilecek tek kişi Luffydir. Çılgın bir yapıya sahip fakat gerektiğinde geri çekilmesini biliyor bu yüzden iradeli.)
8-Killer (Bıçak benzeri silahları var. Kidde verdiği fikirler yüzünden zeki olduğunu düşünüyorum.
9-Jewelry Bonney (Meyve yeteneği ilginç ve Akainu ile arasında bir bağlantı var. Meyvesinin ne tür bir şeyle durdurulacağını bilemiyorum. O yüzden yükseklerde olabilirdi.)
10-Capone Bege (Meyve yeteneği tuhaf ve çok işe yarar bir yani yok. Zalim fakat düşünen biri.)
11- Urouge (Meyve yemedikten sonra sadece kas yığını olup dev olsa bile çok bir faydası olmaz. Pup alacağını düşünüyorum.)
"Işığın olduğu her yerde gölgeler de vardır."
► Spoiler Göster
[/align]
Resim
Kullanıcı avatarı
buriedalive
Favori Anime: Bleach

4- Roronoa Zoro (11 Süpernova arasındaki tek kılıç ustası farkı olacaktır. Mihawkdan eğitim aldı. Sürekli kendini eğitme halinde, dayanıklı ve iradeli. Luffyden güçlü derdim fakat kendi ağzından "Fatihin hakisi olmasaydı kaptanım olamazdı." Dediği için güç farkını Fatihin hakisinin oluşturduğu anlaşılıyor.)
Killer nedir bro mutfak bıçağı ustası falan mı ?
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Hawkins
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Buggy
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Aslında Bonney ve Capone Bege , Killer'dan Urouge'den ve X-Drake'den falan güçlü olabilir. Bonney özellikle Akaiunu çıktı karşısına, yani saklanadabilirdi ama Bonney öyle biri olmadığı için paketlendi. Yoksa Gücünü iyi kullanan birine benziyordu ve tehlikleli bir güçtü açıkçası. Zoro ile falan aynı klasmandalardır muhtemelen.
Kullanıcı avatarı
Uchiha-Madara
Favori Manga: One Piece, Naruto, Bleach, Gintama, Toriko, Vagabond, Shamo, FMA, Death Note,
Slam Dunk, Veritas, Gamaran, Beelzebub, Fairy Tail, Gintama
Favori Anime: One Piece, Death Note, Naruto Shippuden, Bleach, Afro Samurai, Basilisk, SWA, Fairy Tail, FMA, Dragon Ball, Shingeki No Kyojin
İletişim:

buriedalive yazdı:4- Roronoa Zoro (11 Süpernova arasındaki tek kılıç ustası farkı olacaktır. Mihawkdan eğitim aldı. Sürekli kendini eğitme halinde, dayanıklı ve iradeli. Luffyden güçlü derdim fakat kendi ağzından "Fatihin hakisi olmasaydı kaptanım olamazdı." Dediği için güç farkını Fatihin hakisinin oluşturduğu anlaşılıyor.)
Killer nedir bro mutfak bıçağı ustası falan mı ?
Killer'in kılıç ustası olduğunu mu düşünüyorsun?
"Işığın olduğu her yerde gölgeler de vardır."
► Spoiler Göster
[/align]
Resim
Timcanpi
Favori Manga: Naruto, Bleach, One Piece
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece

2 yıl önceki sıralmayı yapamadım o yüzden şuan ki sıralmamı yapıyorum :)

Not: Bir çoğununkinin derinliğini ve tam güçlerini bilmiyoruz o yüzden beklenti ve tahmin içerisinde yazıyorum.

1-> Law (Hala room un içinde zarar alabiliyor mu göremedik. Room un içinde adete şov yapıyor)
2->Hawkins (Beklentimin en çok olduğu süpernova. Büyücü olan biri sadece beden sayısını çoğaltmaz ve meyveside sadece fiziksel değildir.)
3->Luffy( Başkarakter diye torpil geçmem kimseye :) Kral hakisi tek etken yoksa meyvesinden bir sikim olmaz. Seride en dandik meyvelerin başında geliyor. Meyvenin kral gücünü kullansa bile vurduğu kişi güle oynaya yaşamına devam ediyor :) )
4->Apoo (Aslında bu adamdan bi sikim olmaz. Ancak müzik demek tehlike demektir. Meyvesi Law'ın ki gibi normal meyvelerden farklı bir tipte olacağını düşünüyorum.)
5->X-Drake(Antik zoan bu meyve türünden korkucan ve arkadaşımız zaten eski bir subay :) Bu adamda potansiyel var.)
6->Kidd (Aslında daha alt sıralarda yer bulması lazım ama ayıp olmasın en yüksek ödül onda nasıl olsa)
7->Booney (Bununda gücü dof gibi. Yani dof herkesi kukla olarak yönetebilir mi kullanabilir mi? Bu da herkesi büyültüp küçültebilir mi? Eğer herkesi yapabilliyorsa 1.sırada ancak bi bityeniği olacağı için 7.sırada kendisine şans buldu.Ayriyetten birisine dokunması gerekiyorsa küçültmek için son sırada kendisine yer bulur :) )
8->Bege (Adam gizli orduya sahip küçümsememek gerekir. Strateji uzmanı olabilir bu arkadaş)
9->Urouge (Fiziksel güçle ancak buraya kadar. Ancak fiziksel güçle luffy nin meyve gücünü geçebilceğini düşünüyorum. :) )

Zoro ve Killer i koymuyorum kaptan değiller ancak koysaydım. Zoro 4. sırada olurdu, Killer ise 10. sırada

“One Piece Genel” sayfasına dön