Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Fanları Hakkında Düşünceleriniz

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Guts yazdı:Ben bir One Piece fanıyım ama anlamadığım biçimde çoğusu Narutoyu hiç sevmez.
Bu her iki taraf içinde geçerli, hatta üç taraf, artık işi abartmış holiganlaşmış tipler çıktı...şimdi bunlara birde hxh katıldı, cümbüşe bak sen, ama çekişmeleri görmek bazen eğlenceli oluyor, baya yaratıcı arkadaşlar var :woohoo: hxh, bleach, one piece, naruto dördünüde severim arkadaş, tabii sevmediğim yönleride var hepsinin, o ayrı konu, bunları yeri geldi mi yazıyoruz zaten :pinch:
Guts
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Baryshx yazdı:
Guts yazdı:Ben bir One Piece fanıyım ama anlamadığım biçimde çoğusu Narutoyu hiç sevmez.
Bu her iki taraf içinde geçerli, hatta üç taraf, artık işi abartmış holiganlaşmış tipler çıktı...şimdi bunlara birde hxh katıldı, cümbüşe bak sen, ama çekişmeleri görmek bazen eğlenceli oluyor, baya yaratıcı arkadaşlar var :woohoo: hxh, bleach, one piece, naruto dördünüde severim arkadaş, tabii sevmediğim yönleride var hepsinin, o ayrı konu, bunları yeri geldi mi yazıyoruz zaten :pinch:

Anime karşılaştırması yapmayı bende çok severim.Hem bu tür kıyaslar animeye yeni başlayacak biri için çok yararlı oluyor.Mesela ben 3 büyüklere başlamadan önce bayağı yararlanmıştım.Ama cidden bazı arkadaşlar bokunu çıkarıp durması gerektiği yerde durmuyorlar.Her şeyin temelinde zevk vardır ve iş bu noktaya geldi mi eyvallah denmelidir ama bu olmuyor maalesef.Hayır şöyle de komik bir durum var bu başka serileri kötüleyen elemanlar kendilerine yazık ediyorlar,normalde zevk alacağı 3 anime varken bunu bire indiriyorlar.Tabi bir zamanlar üçünüde çok sevip daha sonra bazılarının bozduğunu düşünenler ayrı.Ama benim lafım daha ziyade bir animeyi çok sevip diğerlerini yerin dibine batırmak için elinden geleni yapanlara
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Oda'nın tanrı, one piece'inde kutsal kitap olmadığını anlasalar çok daha iyi bir ortam oluşacak ama ne yazık ki bu çok zor görünüyor. Yani şurda en ufak bir eleştiri yapan adama bile sanki ana bacı sövmüş muamelesi yapılıyor, yazık :dry:
Guts
Favori Anime: One Piece

Artık anlayabiliyorum fandaşlarımı:/.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Diğer mangaların fanlarına göre daha tutarlılar özellikle Naruto fanlarına kıyasla.
Bleach ile aynı duzeydeler diyebilirim..
Ama kesinlikle Naruto fanlarından daha aklı selimler.
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Zekaları serinin karakterlerinden hallicedir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Her koşulda OP trollerinden daha zeki oldukları kesin.
Celebhol
Favori Anime: -

Babalarının malıymış gibi savunmasalar bir de seriyi :^) Bölümü beğenmeyen insanları ellerinde olsa linç edecekler.
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Kendilerini Meruem zannetmeleri, Op okuyanın üstün ırk oldugunu düşünmeleri.

Örnek olarak:
Yoksa sen hala x mangasımı .s
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Temsili
Resim
Resim

“One Piece Genel” sayfasına dön