Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Fanları Hakkında Düşünceleriniz

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Serideki iman power kavramının varlığını ısrarla reddetmeleriyle tanınırlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Fan ile fanboy arasında ki farkı anlamamış insanlar ile uğraşmak zorunda kalmaları. Eleştirilere karşı argüman gelince deliren bir kitlenin de hedefi olurlar genellikle. Her serinin fanı olabilirsiniz ama OP fanı olunca =fanboy havası yaratılmaya çalışılır.

Bu tür süpersonik eleştirilerin dışında daha ayakları yere basan eleştiri getirmek gerekirse.

-Çok fazla einstein barındır bünyesinde fan grubu.
-Karakter fanboyları bolca bulunabilir.
-Bu karakter fanboylar seriyi sadece bu karakter üzerinden eleştirir.
-Fanboy'u olduğu karakter o hafta gösterilmez yada onun istediği kadar gösterilmez ise Oda otomatikman sıçmıştır ve anasına her türlü susuz gidilir.
-Teori olayını anlayamamışlardır. Teori dedikleri tahminlerini sanki gerçek gibi dayatırlar.
-Bir ara baya baya başlıklara diğer haftadan yarım kaldıkları kavgalar için girerler.
-Seri de biri birine yenilirse otomatikman ezik bir karakterdir.
-Seride güçlü kabul edilmek için en güçlü yada sevdikleri karakter olman gerekir.
-Seride biri ağlarsa otomatikman zırlaktır.

Bunun dışında ara sıra ilgi arsızı kendini çok zeki sanan troller ile uğraşmaları gerekir. Genelde sandıkları kadar zeki olmayan bu troller kendi ayaklarına sıktıklarından pek uzun sürmez bu muhabbet.
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

İlginç bir şekilde İnception'daymışçasına insanların düşüncelerini değiştirmeye çalışırlar. En birinci şampiyon zeka kendilerindedir, onlar hariç herkesin düşünceleri yanlıştır. Hakaret etmekten geri durmazlar.
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Son bölümün konusuna girdim, bölümü genel olarak kötü bulmuştum. Etrafaki doğal olmayan dumandan ve kesif kokudan, bir savaşın döndüğünü çoktan anlamış olmalıydım.
Hala bir budala gibi dolanırken bir baktım, kolu kopmuş birisi yerde yardım istiyor.
"Hacı noldu!? N-nasıl oldu bu?" diye yanına yaklaşıp, eğildim.
"Sadece... bölümü... beğenmemiştim..." diyebildi. Acıyarak elini tuttum ve çürüklerle dolu çehresine yayılan, hayata tutunma çabasından dolayı çıkan terle kaplanmış saçlarını, kahverengi gözlerinin önünden çektim.
Son nefesini vererek ömrünü teslim etti o saniyelerde, bana bir çağ gibi gelen bu sürede, gözlerimi bir kere bile ondan ayırmayarak, onu hafızama kazıdım.
Yaşadığım şok geçince bir haç çıkardım ve bu aciz ruh için dua ettim, uzun bir süreden sonra ilk kez Tanrı'ya yakarmıştım. Ardından etrafa biraz göz atmaya çalışırken bu pek şanssız kişi gibi nicelerini olduğunu gördüm. Tam bir katliamdı, öfkeyle kuşanmış o varlıklar, acımadan vuruyorlardı. Bakışlarını kızıl bir tutku, bedenlerinin her hareketini delice bir fanatizm bürümüştü.
Ne yazık ki, elimden hiç bir şey gelmezdi. Olan biten karşısında güçsüzlüğüm için kendime ve dünyaya lanet ettikten sonra yoluma koyuldum ve bir daha arkama bakmadım.
O gün, dünyanın ne kadar acımasız bir yer olduğunu öğrenmiştim. Geceleri rüyalarımı kabusa çeviren ve bütün benliğime musallat olan bir farkındalık.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı

Serin hikaye kardeşim diyebileceğimiz yazıları okumamıza neden olmuşlardır.
Celebhol
Favori Anime: -

Lütfen, fan ile normal okuyucu arasındaki farkı anlamamış insanlar ile uğraşmak zorunda kalmayalım.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı

Serin hikaye vol2
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Oldukça olgundurlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Elit bir kesim.

Edit: Ben de dahil.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

Her şeyi geçtim de, Naruto fanları ile uğraşmak zorunda olmaları beni bayağı üzüyordu.Neyse ki bu sorun ortadan kalktı.. Yani umarım kalkmıştır.

“One Piece Genel” sayfasına dön