Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Güç Kategorileri

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Dizzy
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece

Brezee;
Ya kardeşim sen ne yapmışsın öyle ya.Sen One piece diye farklı bir mangamı okuyorsun.Yoksa kafan mı güzel? Birde çok uğraştırdı diyorsun,resmen rastgele aklına gelen isimleri yazmışsın.
Kullanıcı avatarı
4GipSy
Favori Manga: One Piece,Naruto
Favori Anime: ...

Dizzy yazdı:Brezee;
Ya kardeşim sen ne yapmışsın öyle ya.Sen One piece diye farklı bir mangamı okuyorsun.Yoksa kafan mı güzel? Birde çok uğraştırdı diyorsun,resmen rastgele aklına gelen isimleri yazmışsın.
Ne bekliyordun kardeşim adam aklına geleni yazacak tabi ki burada herkes aklına geleni yazıyor zaten :)

1. Roger,Dragon
2. Shiki,Garp,Kaidou,Big mom,Shanks,Sengoku,Karasakal
3. Sakazuki,Kuzan,Borsalino,Fujitora,Dof(Kararsız kaldım ama amiral seviyesine yakın görüyorum:))
4. Luffy,Zoro,Shiciler(Buggy hariç :)),Kid
5. Apoo,Hawkins,Sanji
Resim
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Birbirini yenen her karekter için ayrı bir kategori acmıyorum ya.
Size kalsa bir miyon tane kategori acacaksınız.

@Dizzy

özellikle sana sölüyorum Kaido ve BİgMoM un nesini gördün de bunları farklı kategorilere koydun?
Yaslılıgına ragmen Kizaru ile cok rahat mucadele eden Rayleighi hangi akla hizmet amirallerin altına yerleştirdin..
Benim yoruma cevap yazacaksanız elle tutulur bişiler gösterin.
Bana tutup da farklı bir manga mı okuyon diye cumlelerle gelme.
Kullanıcı avatarı
Dizzy

brezee yazdı:O kadar yorum yaptım,kendi listemi paylaşmadım. :)

1-Roger,Garp,Rayleigh,Dragon,Edward,BigMom,Kaido,Shanks,Teach,Shiki

2.Amiraller,Mihawk,Ben Beckman,Enel,Teach,Sabo

3.Shichibukailer,Lufy,Zoro,Marco,Magellan,Kid,Law,Acse,Sabo,Apoo,Hawkins,Vergo,Smoker,Pica,Kyross

4.Sanji,Franky,Smoker,Robin,Barto,Kinemon,Kyros

Not: Liste yapmak harbi zormus heaa :D Kategoriler arasında kalın çizgiler yok bastan diyim.hatta bazı isimleri 2 yere birden yazdım.Aklıma geldikce de ekliyecem.şimdilik bu kadar..
Enel kim amiral kim enelin orda ne işi tamamen saçmalık, bu bir.Pica ile Marcoyu,Dof ile Pica yı,Dof ile Law ı ve Luffy, nasıl bir tutabilirsin.

Smoker ın yanında Robinin ne işi var ya sonra benim listeme laf atma diyorsun.

Senin söylediklerine gelince Kaidou ile Bigmom farklı kategorilere koymamın bir çok sebebi var.Bi kere Kaidou için en güçlü canavar denildi,Beyazsakalı ı durdurmaya kalktı,boş duran bir adam da değil güçlenmek istiyor,(zoan ordusu muhabbeti) Bigmom dan daha genç büyük ihtimalle.Acımasız biri Moria nın tayfasını katletmesinden ve Dof un haline bakarak anlayabilriz.Fakat Big mom biraz daha bu işlerden elini eteğini çekmiş gibi geldi ve oda Garp gibi eski nesilden büyük ihtimalle,buda zaten Kaidou nun altına koymadaki en büyük etken yani çağı geçmiş/geçmek üzere.

Zaten 1.torbaya koyduklarıma bakarsan çağın zirvesindeki kişiler.

Rayleigh e gelince,Rayleigh Kizaru ile çok rahat mı mücadele etmiş? yoksa götünden nefes mi almış? git bidaha oku o sayfaları öyle gel.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Bir kere senin kategori olusturma mantıgınla beimki arasında daglar kadar fark var.
Ben bastan söledim arada kalın çizgiler yok diye.
Korsanlar kralı olmus adamın sag kolunu 3 kategori alta koymussun.Geliyon benim yorumuma laf ediyon :)
Daha tartısmayalım bosuna.Mantalite farkı cok fazla.Anlasamayız.
Enel i de amiral sınıfına dahil etme konusuna gelirsek bunu daha önce fazlasıyla tartıstık.tekrar baslamıyacam.
Kullanıcı avatarı
Dizzy

Ne tartışçam senle zaten.Boşa nefes.
Hitman
Favori Anime: .

Keskinkılıç yazdı:Bende güncelleyim ;

1- Roger ,Wb , 2 y sonraki Teach
2- Shanks, Garp, Akaiunu, Kizaru, Aokiji, Reyleigh, Dragon , Bigmom , Kaido
3- Sengoku, Doflamingo, Mihawk, Luffy, Shiki, Amiral Z, Marco , Sabo
4- Kuma, Zoro, Jozu, Vista, Law, Kid, 2 y önceki Ace
5- Crocodile, Smoker, Doberman ve üst düzey koramiraller, Sanji, 2 y sonraki Lucci ( Görmedik ama beklentim yüksek ) , Jinbei , Sai , Hancock
6- Fisher Tiger, Mr1 , Bartolomeo, Bellamy
Kardeş konu başlığı "güç kategorileri nasıl olamaz" değil sen çok yanlış gelmişsin.

Edit : Liste daha kötüydü bakmayın bu haline.
En son Hitman tarafından 06 May 2016 14:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Dizzy

@Hitman
:D :D :D :D sonra birşey diyince kızıyorlar.
Kullanıcı avatarı
brezee

Kızarım tabi arkadas; Gelmissin buraya daha önce ortalıkda dönen yorumları okumadan etmeden yazdıgımız seye laf ediyon.
Daha öncesinde bir ton Enel i tartısmısız burada bana Enel i amiral sınıfına neden dahil ettin diyon?
Asıl dahil etmesem sıkıntı olur.Enel i o kadar konustukdan sonra amiral sınıfına dahil etmeyip nereye koyucam.
Marco konusunda geri adım atabilirim bir ust kategoride de sırıtmaz,Ama bunu yaparsam Dofy i de cıkarmam gerekir,Dofy cıkarsa Law,Zoro,Lufy hepsi peşinden gelir. Hepsi amiral sınıfına dahil olur.Lufy Dofy i senaryo gereği yenmesi gerekiyor.E ne diyecen sonra.
Cok keskin yorumlar yapmadan önce bir bak bakalım millet nasıl yazmıs.Ondan sonra yap yorumunu.Senin listen benim bakıs acıma göre zaten bastan yanlıs.
Kullanıcı avatarı
Dizzy

Kardeşim sen şaka mısın? Bir bas git ya,kafandan uydurma şeylerle bana gelme.

“One Piece Genel” sayfasına dön