Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Güç Kategorileri

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Beyler sakin olun. Harareti yukseltmeyin sakin olun. Sevgi baris kardeslik. Optun hepiciginizi
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

Dizzy yazdı:Rayleigh e gelince,Rayleigh Kizaru ile çok rahat mı mücadele etmiş? yoksa götünden nefes mi almış? git bidaha oku o sayfaları öyle gel.
Dediğin her şey kabulüm de, bir tek burada yanlışın var bence.Rayleigh kendi ağzıyla demiyor mu orada "Biraz daha genç olsaydım öbürlerine de yardım ederdim."(Luffy'leri kastediyor.) diye ?

Edit:Eğer bu mangada geçmiyorsa özür dilerim,animeye göre konuştum.
Kullanıcı avatarı
Dizzy
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece

Benim dediklerim yaşlı Rayleigh için geçerli,zaten genç Rayleigh büyük ihtimalle amiral üstüdür.
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Yaşlı Rayleighden bahsederken bile "İkinci bir efsane ile uğraşmak istemeyiz"(Birincisi WB oluyor) diyen denizciler genç Rayleight ile mi baş edecek? Genç Rayleigh en az iki Amiral eder derim. Roger'e güç bakımından yakın olduğunu düşünüyorum, benim gözümde Shanks ve Benn Beckman neyse Roger ve Rayleigh güç bakımından o kadar yakındır. ( Shanks ve Benn Beckman'ın güçleri Roger ve Rayleigh'e yakındır demiyorum, Shanks ve Benn Beckmann'ın güç yakınlığı neyse Roger ve Rayleighin güç yakınlığı odur diyorum...)
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Mystic07
Favori Manga: Naruto,One piece,Skip beat,Fruists Basket
Favori Anime: HunterXHunter,Shingeki No Kyojin

1.Torba
Wb,Garp,Rayleigh,Dragon,Shanks,Teach,Big Mom,Kaido
2.Torba
Sengoku,Akainu,Aokiji,Kizaru,Mihawk,İssho,Ben Backman
3.Torba
Doflamingo,Sabo,Marco,Jozu
4.Torba
Luffy,Zoro,Kid,Vista,Ace
5.Torba
Law,Drake,Hawkins,Apo,Sanji
6.Torba
Diger süpernovalar
Kullanıcı avatarı
Sony
Favori Manga: ONE PİECE
Favori Anime: Fairy Tail =))

Garp'a güçsüz demek Roger'a sen cebren ve hile ile korsanlar kralı olmuşsun güçlü falan değilsin hadi lan ordan demekle eş değerdir. :pinch:

Roger kendi ağzından diyor seninle birçok kez birbirimizi öldürmeye yaklaştık diye. B)

Ayıptır Garp'a güçsüz denir mi :angry:
Kullanıcı avatarı
Dizzy

WhiteMoustache yazdı:Yaşlı Rayleighden bahsederken bile "İkinci bir efsane ile uğraşmak istemeyiz"(Birincisi WB oluyor) diyen denizciler genç Rayleight ile mi baş edecek? Genç Rayleigh en az iki Amiral eder derim. Roger'e güç bakımından yakın olduğunu düşünüyorum, benim gözümde Shanks ve Benn Beckman neyse Roger ve Rayleigh güç bakımından o kadar yakındır. ( Shanks ve Benn Beckman'ın güçleri Roger ve Rayleigh'e yakındır demiyorum, Shanks ve Benn Beckmann'ın güç yakınlığı neyse Roger ve Rayleighin güç yakınlığı odur diyorum...)
Yanlış anlamadıysam,Rayleigh in yaşlı hali bile bir amiral eder diyorsun.

Aslında haklısın ama atladığın bir yer var Rayleigh sadece yaşlı bir adam değil.Bak tekrarlıyorum,Rayleigh sadece yaşlı bir adam değil.

Adam kılıcını bırakmış,ve kendini alkole vermiş.Kizaru yu durdurken kendi ağzıyla söylüyor.

Yani demek istediğim Kizarunun karşısında zorlanmasının sebebi yaşlılığından ziyade paslanmış olmasıdır.
Sonuçta kaç yıl üstüne eline kılıç alıyor,ve buna yaşlılıkta eklenince doğal olarak Kizaru karşısında zorlanıyor.Zaten zorlanmasa mantıksız değil mi?

Daha iyi anlaman için şöyle bir örnek daha veriyim.2 yıl önceki Garp ı ele alalım yaşlı bir karakter değil mi? fakat adam gayet dinç ve yeterince kuvvetliydi.Çünkü kendini Rayleigh gibi salmamış formda tutmuş.
Kullanıcı avatarı
Hasır_papak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,Ruroini Kenshin,Bleach,Shingeki no Kyojin

Rayleigh ve Kizaru savaşa devam etselerdi eninde sonunda Rayleigh mefta olacaktı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Dizzy

Hasır papak kısa ve net açıklamaşsın katılıyorum.
Kullanıcı avatarı
Mystic07
Favori Manga: Naruto,One piece,Skip beat,Fruists Basket
Favori Anime: HunterXHunter,Shingeki No Kyojin

Marineford olmasa Rayleigh orda 5 dakika bile dayanamazdıyı savunurdum daha önce böyle düşünüyorum ama Wb'yi gördükten sonra adamların ölüsü'nün bile tehlikeli oldugunu anladım sonucun ne olacagından emin deilim artık.

“One Piece Genel” sayfasına dön