Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sanjinin Güç Seviyesi & Potansiyeli

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Hedef olarak bile diğer ikilinin arkasında kalan bir hedefi var.Yanlış mı hatırlıyorum yoksa tüm denizleri gezecek, tarifleri öğrenicek, en iyi aşçı olucak falan fişman.Yani bu herifin seri sonu max yeri en iyi aşçı olmak.Başka bir halt olmayacağı o kadar belli ki artık.Düşünüyorum ve bazen diyorum Usopp daha ileride olur mu babasını düşününce(Potansiyeli daha yüksek bence :D ) :)
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Bana göre seri sonu karakterlerin olacak güç seviyesi;

Buggy; 100. Reyis az kaldı Yonkou olacak

Usopp; 99.24. Tanrı oldu adam önemsiz tiplerle kıyaslamam bile.

Luffy; 10. Bi zahmet :S

Zoro; 9. Mihawk'ın güç seviyesi işte :dry:

Sanji; 8.5. Amiral seviyesi olur sanırım

Edit...

Sanji; 4.5 olursa iyi
En son Anka24 tarafından 17 Eki 2018 20:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
him
Favori Anime: FMA: Brotherhood

Sanji'yi ve güç seviyesini en iyi babası anlattı, Luffy de onayladı.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Baya bir güçlenecektir ama asla bir Zoro olamayacak. : )
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Sanji'nin okamalarla çok içli dışlı olması, Bon Clay dövüşü, Okama kraliçesinin adasında kendini eğitmesi vs gibi etkenler, daha öncede dediğim gibi bana bu arc Sanji'nin rakibi Quenn olacakmış gibi geliyor. Sanji için son umudum bu, umarım Queen ile dövüşür ve onu alır. Ödülüde 1 anda fırlar. Serinin sonlarına doğru yavaş yavaş geliyor muhtemelen.Bu arc bittikten, 2-3 uzun arc sonra seri biter diye düşünüyorum. Artık Sanji'nin kendini göstermesi lazım.

Zoro'da shogun u , öncesindede Jack'i veya King'i alacağı için ( Muhtemel ) , Sanji ile arasındaki fark gene belirgin olur. Ama sonuç olarak Sanji'nin tam gücüyle abandığı bir vs göreceğiz onu bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Maalesef potansiyeli pek yoktu. O yüzden suit aldı gibi gözüküyor.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Sanji reis illa ki Zoro ve Luffy'nin gerisinde kalacak. Bütün Yonkouların ve 1. Takım Kaptanlarının gücü diğer kaptanlarından daha baskın oluyor. Kaido > King > Quenn - Shanks > Ben Backman > Yasopp - Big Mom > Katakuri > Smootie şeklinde sadece Karasakal'ın tayfasında bir terslik var en anzından fan için bu böyle Blackbeard > Shiryuu > Burgess şeklinde aslında tam tersi olmalı Burgess > Shiryuu şeklinde. Snaji'de de yaşanan durum tam olarak bu. En fazla iki tip haki de ustalaşır. Bedenini Vergo gibi hakiyle kaplayabilir. Diğer bir ihtimal de şu anda elinde bulundurduğu Germa 66 silahını geliştirip Sanji'yi Milyar Berilik bir hale getirebilirler. Daha fazla potansiyelde beklemeyin. Meyve yemesi gibi bir olay mümkün değildir.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Amiral
Resim
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Sanji normal haliyle Jinbei gibi 400 milyon üstü eden bir eleman şuan. Kabataslak 450 milyonluk bir adam eder. Baron Tamago ve Pedro gibi adamların 2 tık üstü suitsiz hali, Jinbe'ye ise denk.

Suitli haliyle ise nerdeyse Drake Level adamı ve 320 milyonluk Hawkins'in üstünde olan birini patakladı, daha gücü yeni denemeye başlamasıyla oldu bu. Güce iyice alıştıktan sonrası var birde bunun.

Artı olarak Görünmezlik yeteneği geldi, Kenboshokusu iyi olmayan fakirleri güzelce avlar, dahası Sanji 2 yıl sonra çok hızlı bir karakterdi zaten kıyafetle iyice hızı arttı, Gözlem hakisi tayfanın en iyisi ve kıyafetin getirdiği hızla gözlem hakisi kombinesi bambaşka bir levele ulaştı şuan.

İlk paragrafımda yazdığım gibi Sanji'nin kabataslak 450 milyonluk bir adam olduğunu düşünüyorum.

Suitli Sanji ise bu arc sonu, üstüne göstereceği yeni bir teknikle Queen'i altederse 1 milyar 320 milyon üstü birisi olacağı aşikar olacak.

Zoro her yeni arc'ta bir önceki arc'taki Luffy'nin ödülünü aşarken, Sanji'de Luffy'nin şuanki ödülünü bu arc sonu aşamasada yaklaşmış olacağı bir gerçek.

Örnek vermem gerekirse 2 yıl önceye uyarladığımızda durumu ;

Luffy doğu mavi sonu 30 milyon ödül aldı.
Zoro alabasta arc sonu 60 milyon ödül aldı.
Sanji cp9 arc sonu 77 milyon ödül aldı.

Yani önceki arclardaki kendinden üst seviyede olan tayfa üyesini geçme durumu var Canavar 3'lü arasında.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Sanji seri sonunda, daha doğrusu tayfa tam formunu bulduktan sonra 3. eleman olarak devam edecek. Şu an Jinbei'den zayıftır bence (suiti hesaba katmıyorum). Arc sonunda Jinbei'den iyi olacağı aşikar. Germanın teknolojisi işin içine hiç girmese daha iyiydi aslında da ileride Usopp ve Franky'nin bir katksını bekliyorum Sanji'nin suiti için. Arc sonunda Sanji 500-800 milyon arası bir ödülde olur tahminimce
Resim

“One Piece Genel” sayfasına dön