Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sanjinin Güç Seviyesi & Potansiyeli

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Sword Way yazdı:Law da Barto da, Sanji'yi ezmek için bir sebep değil yalnız. Barto gelecek olsa, zaten Sanji daha güçlü; Law gelecek olsa, zaten Law daha güçlü. Kimse bunu tartışmaz da yadırgamaz da.. Sanırım Sanji'yle uğraşmayı seviyor. Başka bir açıklaması yok bunun :/
Adamın savunması fevkulade ötesi. Sanjiyi zorluyacağını düşünüyorum.
beraterylmz yazdı:Sanji'de fazla potansiyel görmüyorum. Sınırında olduğunu düşünüyorum.
Hacı adam en az shichibukai üstü bir seviyede olacak. Amiral seviyesi olması gerekli çünkü 3 amiralle günün birinde dövüşeceklerdir elbet.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Sword Way
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece, Death Note, Bleach, Dragon Ball, Dragon Ball Z, Basilisk, Shingeki No Kyojin, Samurai Champloo, Slam Dunk, Psycho-pass, Kuroko's Baskett, Claymore.

beraterylmz yazdı:Sanji'de fazla potansiyel görmüyorum. Sınırında olduğunu düşünüyorum.
Yok artık Lebron James :)
Resim
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache

Sword Way yazdı:
Yok artık Lebron James :)
Hacı gördün Devrim Ordusundan birini hiçbirşey yapmadan alt etti. Bokscu Kral en kral tekniği ile deviremedi. Savunması başka bir boyutta adamın bunu kabul etmemiz lazım...
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Sword Way
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece, Death Note, Bleach, Dragon Ball, Dragon Ball Z, Basilisk, Shingeki No Kyojin, Samurai Champloo, Slam Dunk, Psycho-pass, Kuroko's Baskett, Claymore.

WhiteMoustache yazdı: Hacı gördün Devrim Ordusundan birini hiçbirşey yapmadan alt etti. Bokscu Kral en kral tekniği ile deviremedi. Savunması başka bir boyutta adamın bunu kabul etmemiz lazım...
Hafız ben sana bir şey demedim ki :D

@berat arkadaş, Sanji'de potansiyel görmüyorum diyince ben o mesajı yazdım, senin için yazmadım :)

Yeri de gelmişken söyliyim o zaman. Sanji'yi zorlar hakaten. ÇünkÜ savunması epey iyi. Boş adam değil.Ama Sanji'nin saldırısına bir yere kadar dayanır.Tam tayfaya gelecek kıvamda da bir gücü var. İnşallah da gelir. Çok seviyorum kenisini, burdan selamlar reise :D
Resim
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache

Sword Way yazdı:
WhiteMoustache yazdı: Hacı gördün Devrim Ordusundan birini hiçbirşey yapmadan alt etti. Bokscu Kral en kral tekniği ile deviremedi. Savunması başka bir boyutta adamın bunu kabul etmemiz lazım...
Hafız ben sana bir şey demedim ki :D

@berat arkadaş, Sanji'de potansiyel görmüyorum diyince ben o mesajı yazdım, senin için yazmadım :)

Yeri de gelmişken söyliyim o zaman. Sanji'yi zorlar hakaten. ÇünkÜ savunması epey iyi. Boş adam değil.Ama Sanji'nin saldırısına bir yere kadar dayanır.Tam tayfaya gelecek kıvamda da bir gücü var. İnşallah da gelir. Çok seviyorum kenisini, burdan selamlar reise :D
Hacı koca kaleyi yok eden dev gücü engelleyebilmişken hiç yurulmamış adam, Mutlak savunma meyvesi yemiştir. Tek zaafı sadece belli bir boyutta yapabiliyor. Dahada fazla yapamıyor, bir yerde kullanırken diğer bi tarafa sınırından daha fazla açamıyor. Örneğin Luffylere merdiven yapma olayı. Deprem Deprem meyvesinin savunması nasıl mutlaksa bununkide böyle birşey. Bu arada görmemişim la çok dikkatsizim :D
Bu adam bizim tayfa için mutlak savunma oluşturacaktır eminim. Ayrıca savaşta savaştığı rakiplerini bile sırf aynı ortamda bulunduğu için koruyacak kadar adam ise hayran olduğu tayfa için neler neler yapar kim bilir :D
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Bu Sanji'nin gücü ile ilgili herkes çok pis göt alacak o anı sabırsızlıkla bekliyorum. O sırada bu başlıkta yazanlar girmesin foruma :evil:
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache

oZzIiI yazdı:Bu Sanji'nin gücü ile ilgili herkes çok pis göt alacak o anı sabırsızlıkla bekliyorum. O sırada bu başlıkta yazanlar girmesin foruma :evil:
Aynen hacı herkesi göt etmesini bende bekliyorum. Oda dolduruyor dolduruyor sonunda tüm doldurduğunu boşaltacak herkes şok olacak :D
Bi kararlaştıramadığım kimi alacak bu adam? Picayı Zoro, Dof'u Luffy almış. Bi dellinger kaldı o da sanjinin potansiyelini zorlayacak tipte değil. En azından fena bi tokatlasada rahatlasak.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Abi ben Sanji'de potansiyel görmüyorum dediğimde ardından Sanji patlama yaşadığında neden foruma girmiyorum ? Ben benim kafama nasıl yatıyorsa gördüğüm kadarıyla yorumlarım. Yorumladıklarım yanlış çıkınca foruma girmeyecek miyim? Kimse girmesin o zaman foruma amk.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache

beraterylmz yazdı:Abi ben Sanji'de potansiyel görmüyorum dediğimde ardından Sanji patlama yaşadığında neden foruma girmiyorum ? Ben benim kafama nasıl yatıyorsa gördüğüm kadarıyla yorumlarım. Yorumladıklarım yanlış çıkınca foruma girmeyecek miyim? Kimse girmesin o zaman foruma amk.
Hocam Oda bunu boşuna Monster Trio'a almadı. Hakide ustalaşır,meyve yer onu yapar bunu yapar yinede geliştirir kendisini. Potansiyel var adamda, Zoronun kendini geçmesini tahammül edemiyorken üstüne bir kişi daha geçerse nasıl dayanır bilmiyorum. Malum diğer tayfa üyeleri Sanjinin istediği her birşeyi çalıyor istemedende olsa :D Örneğin Luffynin Amazon Lily'e giderken bizim bahtsız sanjinin okamalar adasına gitmesi gibi :D Son zamanlarda Sanjiyi aşırı düşürdü Oda, buna karşı çok çok daha yükseltmesini bekliyorum...
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

beraterylmz yazdı:Abi ben Sanji'de potansiyel görmüyorum dediğimde ardından Sanji patlama yaşadığında neden foruma girmiyorum ? Ben benim kafama nasıl yatıyorsa gördüğüm kadarıyla yorumlarım. Yorumladıklarım yanlış çıkınca foruma girmeyecek miyim? Kimse girmesin o zaman foruma amk.
Şaka yapıyoruz be kardeşim niye alınıyorsunuz.

“One Piece Genel” sayfasına dön