Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sanjinin Güç Seviyesi & Potansiyeli

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

oZzIiI yazdı:
beraterylmz yazdı:Abi ben Sanji'de potansiyel görmüyorum dediğimde ardından Sanji patlama yaşadığında neden foruma girmiyorum ? Ben benim kafama nasıl yatıyorsa gördüğüm kadarıyla yorumlarım. Yorumladıklarım yanlış çıkınca foruma girmeyecek miyim? Kimse girmesin o zaman foruma amk.
Şaka yapıyoruz be kardeşim niye alınıyorsunuz.
Forumda neyin şaka kimin şaka olduğunu/yaptığını anlayamıyoruz artık. :lol:

Ben her zaman Sanji sadece ahçı potansiyeli buraya kadardır. Ancak haki kasar biraz. Öyle düşündüm yani.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

beraterylmz yazdı:
oZzIiI yazdı:
beraterylmz yazdı:Abi ben Sanji'de potansiyel görmüyorum dediğimde ardından Sanji patlama yaşadığında neden foruma girmiyorum ? Ben benim kafama nasıl yatıyorsa gördüğüm kadarıyla yorumlarım. Yorumladıklarım yanlış çıkınca foruma girmeyecek miyim? Kimse girmesin o zaman foruma amk.
Şaka yapıyoruz be kardeşim niye alınıyorsunuz.
Forumda neyin şaka kimin şaka olduğunu/yaptığını anlayamıyoruz artık. :lol:

Ben her zaman Sanji sadece ahçı potansiyeli buraya kadardır. Ancak haki kasar biraz. Öyle düşündüm yani.
Hocam bunun altı stili var, Hakisi var ki zaten hakide pro oldun mu en kral meyve kullanıcısına denk seviyeye geliyorsun. Bu adam full haki çalışsa potansiyeli tavan yapar. Üstüne üstlük Lucci nin 6 stil performansını gördük bu adam 6 stili geliştirirse üstüne birde haki alsana potansiyelin kralı :D Demem o ki potansiyeli uçuk, hadi bunlar olmadı Kizarunun meyvesi gibi bişey yer milleti tokatlar.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

WhiteMoustache yazdı: Hocam bunun altı stili var, Hakisi var ki zaten hakide pro oldun mu en kral meyve kullanıcısına denk seviyeye geliyorsun. Bu adam full haki çalışsa potansiyeli tavan yapar. Üstüne üstlük Lucci nin 6 stil performansını gördük bu adam 6 stili geliştirirse üstüne birde haki alsana potansiyelin kralı :D Demem o ki potansiyeli uçuk, hadi bunlar olmadı Kizarunun meyvesi gibi bişey yer milleti tokatlar.
Katılyorum.Şahsen Sanji'nin Geppo'yu kullandığını gördükten sonra diğerlerini de öğrenmiş olmasını beklemiştim,ama olmadı.Umarım ileride öğrenir çünkü tam Sanji'ye göre bir dövüş tarzı.Rankyaku falan tam Sanji'lik yetenekler ki Rokuogan bile kullanabilir sonuçta ellerine herhangi bir zarar gelme durumu yok.Punk Hazard arcında da sevinmiştik aha süper saiyan'a bağladı diye ama o da Nami'nin sevdasına bir an gaza geldi amk.Hele bir de haki kasarsa Lucci'nin hakili versiyonu olur.Önüne gelenden sopa yemeye devam edecek yoksa bu haliyle.
Kullanıcı avatarı
Watson

WhiteMoustache yazdı:
Hocam bunun altı stili var, Hakisi var ki zaten hakide pro oldun mu en kral meyve kullanıcısına denk seviyeye geliyorsun. Bu adam full haki çalışsa potansiyeli tavan yapar. Üstüne üstlük Lucci nin 6 stil performansını gördük bu adam 6 stili geliştirirse üstüne birde haki alsana potansiyelin kralı :D Demem o ki potansiyeli uçuk, hadi bunlar olmadı Kizarunun meyvesi gibi bişey yer milleti tokatlar.
Bu şekilde düşünmedim. 6 still olayını hiç düşünmedim. Gerçekten 6 still kullanabilirse ve geliştirebilirse süper olur. Haki temeli de var. Haki + 6 still inanılmaz güzel olabilir. Bu şekilde olursa dediğin gibi olur aynen.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Sony
Favori Manga: ONE PİECE
Favori Anime: Fairy Tail =))

Ben sanji'nin Zoro'dan aşırı derecede güçsüz olduğunu düşünmüyorum. Bir kere Sanji'nin 2y'den sonra adam akıllı bir vs'sini görmedik. sürekli yarıda kesilen durumlar oldu. 2Y den sonra Sanji Vergo ve Doff ile , kısa süreli vs. Zoro Monet ve Pica ile vs. burdan bile karşılaştırılabilirdi durum. Sanji ODA'nın üvey evladı resmen. . Zoro vergo ve Doff ile karşılaşsada durumun çok değişeceğini zannetmiyorum oda Sanjinin düştüğü duruma düşerdi.

Sanji ile Zoro arasında çok fazla güç farkı olduğunu düşünmüyorum açıkcası. Oda bunu 2Y den sonra ki Pasifista durumunda gösterdi diye düşünüyorum. biri kılıçla kesti biri bacağıyla boynunu kırdı. Benim gözümde ZORO=SANJİ
Kullanıcı avatarı
nick01
Favori Manga: One Piece, One Punch OÇ
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Travestilerden kaçmasıyla skywalk power-up'ı alan bu adam, gene aynı şekilde saçma bir vesileyle meyve yicek. Misal taş gibi bir hatuna feci aşık olacak. Hatun da Kizaru hayranı olacak. Bu da tıpkı g-8 filler arc.ı gibi denizcilerin arasına sızacak ve Kizaru'nun yemeğine zehir katacak. Kizaru öldükten sonra ortaya çıkan meyveyi arayıp yiyecek ve bu sayede power-up alacak. Sonra amiral seviyesinde Sanji'yi görecez.

Amiral seviyesi panpalar.
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache

nick01 yazdı:Travestilerden kaçmasıyla skywalk power-up'ı alan bu adam, gene aynı şekilde saçma bir vesileyle meyve yicek. Misal taş gibi bir hatuna feci aşık olacak. Hatun da Kizaru hayranı olacak. Bu da tıpkı g-8 filler arc.ı gibi denizcilerin arasına sızacak ve Kizaru'nun yemeğine zehir katacak. Kizaru öldükten sonra ortaya çıkan meyveyi arayıp yiyecek ve bu sayede power-up alacak. Sonra amiral seviyesinde Sanji'yi görecez.

Hocam öyle olmaz çünkü Kizaru, Sanjiye en uygun rakip. Bir gün gelecek 3 Amiral vs Monster Trio olacak. Sanji'e en uygun rakipte burada Kizaru...
Eğer meyve yiyecekse Kizarununki gibi olur fakat Kizarununki olmaz. Gerçi Sanji yüzmeyi seviyor, yüzmeye yeteneği epey var. Üstüne ayaklarını sağlam kullanıyor neden meyveye ihtiyacı olsun ki?
Power-up alacaksa 6 stilden alır diye düşünüyorum. Onun stiline birebir uyuyor ve saten 6 stilden bir tekniği biliyor.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Watson

WhiteMoustache yazdı:
nick01 yazdı:Travestilerden kaçmasıyla skywalk power-up'ı alan bu adam, gene aynı şekilde saçma bir vesileyle meyve yicek. Misal taş gibi bir hatuna feci aşık olacak. Hatun da Kizaru hayranı olacak. Bu da tıpkı g-8 filler arc.ı gibi denizcilerin arasına sızacak ve Kizaru'nun yemeğine zehir katacak. Kizaru öldükten sonra ortaya çıkan meyveyi arayıp yiyecek ve bu sayede power-up alacak. Sonra amiral seviyesinde Sanji'yi görecez.

Hocam öyle olmaz çünkü Kizaru, Sanjiye en uygun rakip. Bir gün gelecek 3 Amiral vs Monster Trio olacak. Sanji'e en uygun rakipte burada Kizaru...
Eğer meyve yiyecekse Kizarununki gibi olur fakat Kizarununki olmaz. Gerçi Sanji yüzmeyi seviyor, yüzmeye yeteneği epey var. Üstüne ayaklarını sağlam kullanıyor neden meyveye ihtiyacı olsun ki?
Power-up alacaksa 6 stilden alır diye düşünüyorum. Onun stiline birebir uyuyor ve saten 6 stilden bir tekniği biliyor.
3 Amiral vs Monster Trio olursa Akainu kiminle eşleşecek? Luffy'nin müttefiklerinden biri belki Law belki başkası amirallerden birini alacaktır. Bende Luffy'nin Filo Amirali ile vs atacağını düşünüyorum. Tayfadan Sanji ve Zoro zaten birer amiral aldı dersek. Usopp'un amiral seviyesine geleceğini düşünmüyorsak eğer müttefiklerden birinin lideri bir Amiral ile eşleşecektir.

Tayfanın geri kalan üyeleri de en aşağı koramiral seviyesinde olacaktır. Konu dışı oldu ama olsun.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache

beraterylmz yazdı:
WhiteMoustache yazdı:

3 Amiral vs Monster Trio olursa Akainu kiminle eşleşecek? Luffy'nin müttefiklerinden biri belki Law belki başkası amirallerden birini alacaktır. Bende Luffy'nin Filo Amirali ile vs atacağını düşünüyorum. Tayfadan Sanji ve Zoro zaten birer amiral aldı dersek. Usopp'un amiral seviyesine geleceğini düşünmüyorsak eğer müttefiklerden birinin lideri bir Amiral ile eşleşecektir.

Tayfanın geri kalan üyeleri de en aşağı koramiral seviyesinde olacaktır. Konu dışı oldu ama olsun.
Hocam kanımca Luffy vs Akainu, Sanji vs Kizaru, Zoro vs Fujitora olacak. Daha belirlenmemiş Amiralide tayfaya yeni katılan(Law,Bartolomeo) biri alacaktır.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Watson

WhiteMoustache yazdı:
Hocam kanımca Luffy vs Akainu, Sanji vs Kizaru, Zoro vs Fujitora olacak. Daha belirlenmemiş Amiralide tayfaya yeni katılan(Law,Bartolomeo) biri alacaktır.
Bu arada bu zamana kadar Sanji'nin ezildiğini kabul etmiyorum. Zaman atlamasından sonra Sanji'nin ezildiğini söyleyebiliriz, ama onun öncesinde hep Luffy ve Zoro ezildi.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

“One Piece Genel” sayfasına dön