Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Black Clover Anime

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Anime'yi buradan tartışabiliriz.

Edit:
 !  Uyarı
Arkadaşlar burada animeyi genel olarak tartışmaya devam edebilirsiniz, güncel bölümleri kendi başlıkları altında tartışabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
redstak

https://www.youtube.com/watch?v=Vcd9tZ51oXg

Kulağımı sikti bu ne ya. Tamam mangada da böyle bu gavat ama animede bu kadar itici yapmayın.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

İlk bölümünü izledim, seslendirmeler genel olarak kötü.

Sevdim diyebilirim, takip ederim.
Resim
galeme
Favori Anime: .

Normal konuşurken bağırmasa daha iyi olurdu. İlk bölüm ortalama. Ne vasat ne de ekstra bir şeyi yok.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Mangasını neredeyse çıktığı günden beridir takip ediyorum ve mangasını okuduğum serilerin animelerini izleme konusunda çekimser biri olmama rağmen güzel olabileceğini düşünerek izledim.

Piyasadaki animelere bakarsak kesinlikle vasatın çok üzerinde.
Kimine göre naruto-ft eşeyli üremesi sonucu ortaya çıkan bir seri gibi görünse de en azından hikayede belli bir amaç var. Ayrıca karakterler kendilerini sevdiriyorlar. Yani güzel karakterler var. Mangasını okumayanlar için üstün körü söyleyeyim, ilk bölümde sözü edilen büyücü şovalye yada o tarz kıytırık adı elemanlar içinden favori karakterleriniz olacak. Özellikle black bulls'tan))

Son olarak o astayı seslendiren herifin gırtlağını sikeyim.
Eleman ne zaman konuşsa ses kıstım anime boyunca.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Hitman
Favori Anime: .

Bölümün yarısında kapattım. O ana karakteri seslendiren adamı kim gazladıysa artık kulağımı sikti. Aşırı rahatsız etti ve devam edemedim. Şu haliyle izleyebilmem imkansız.
Kullanıcı avatarı
redstak

Hitman yazdı: 05 Eki 2017 21:57 Bölümün yarısında kapattım. O ana karakteri seslendiren adamı kim gazladıysa artık kulağımı sikti. Aşırı rahatsız etti ve devam edemedim. Şu haliyle izleyebilmem imkansız.
Bağımlılık yapıyor ama.

Son manga bölümünde de bağırdı gavat.

“Black Clover Anime” sayfasına dön