Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God 261 Tartışma / 262 Öngörü

Kilitli
isara
Favori Manga: tower of god
Favori Anime: one piece

http://www.webtoons.com/en/fantasy/towe ... ode_no=262

sondaki olayı biriniz açıklasın beyler çatlamak üzereyim meraktan.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Sondaki olay şu hacı kısa saçlı eleman ( haqoin mi ne boksa onla kapışan eleman işte adını unuttum ) kardeşlerinden birini bulup onunla birleşmiş bile.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

O eleman bana ensesinde boynuzları olan sarışın birisini hatırlattı..
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Kısa Lm yazdı:Sondaki olay şu hacı kısa saçlı eleman ( haqoin mi ne boksa onla kapışan eleman işte adını unuttum ) kardeşlerinden birini bulup onunla birleşmiş bile.
Şimdi de Haqoin diyecek ki;
-Aaaa öyle mi? Diğer kuzen de benim içimde..Wtf! :evil:
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Bu farklı bir olay. Haquain in tekniğinde ruhu yenilen kişinin iradesi direk uykuya geçiyo. İlk olarak; beden wangnanın, yani yiyen kişinin o olması lazım. Ve eğer wangnan yediyse kontrolünde onda olması lazım. Ama ses kardeşlerden birinin ve beden wangnanın ekstradan wangnan 2 dk da bu ruh yeme tekniğini öğrenemez. Ek olarak elinde ki kılıç white heavenly mirror yani koonunki. Ve parlıyo. O kılıcın daha doğrusu bıçağın 3. gücünü görmedik. Muhtemelen onunla alakalı bişey diye düşünüyorum. Haquain i büyük faka bastırdılar. Beklemiyodu çünkü...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

memoww yazdı:Bu farklı bir olay. Haquain in tekniğinde ruhu yenilen kişinin iradesi direk uykuya geçiyo. İlk olarak; beden wangnanın, yani yiyen kişinin o olması lazım. Ve eğer wangnan yediyse kontrolünde onda olması lazım. Ama ses kardeşlerden birinin ve beden wangnanın ekstradan wangnan 2 dk da bu ruh yeme tekniğini öğrenemez. Ek olarak elinde ki kılıç white heavenly mirror yani koonunki. Ve parlıyo. O kılıcın daha doğrusu bıçağın 3. gücünü görmedik. Muhtemelen onunla alakalı bişey diye düşünüyorum. Haquain i büyük faka bastırdılar. Beklemiyodu çünkü...
Ben o kadar derinlemesine dusunmedim.Ama reste rest diyip Haqoin den de bişiler demesini bekliyorum..
Flashback de gordugumuz uzere Haqoin ile diğer eleman denk gucteler..Bir de içinden diğer kuzen cıkınca bizim taraf ustun cıkıyor.Dengelemek için diğer kuzen-kardes neyse artık o da Haquin nin içinden cıkcak diye dusunuyorum.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Haquain ruhu yediyse içinden çıkma olmaz zaten. Ruhu yenilenler ditek uykuya dalıyor. Hiçbirşeyden haberleri yok. Sanki yokmuş gibiler. Ve direk vslerinde belli olurdu haquainin üstünlüğü. İçinde ekstradan ruh olduğundan. Ama eşit savaştılar. Anlattıklarına göre thorn gibi aktif edilen bişey de deil, ruhu yediysen güçlendin bu kadar. O zmn haquain in içinde deil diğer ruh. Hem tren in yöneticisi son kardeş bizde demişti. Konuşan wangnanın bedeninden konuşuyor zaten. Daha önceden bu olay heavenly mirror un içindeyken konuşan vicentede olmuştu. O yüzden ruh emme olmamıştır daha. Şaşırtma amaçlıdır haquaini. Bu arada haquainin iki kurtuluşu var diye düşünüyorum. İlk olarak ya bir şekilde annanın yanına gider ve ruhunu emer. Ya da anna sachi faker tarafından öldürülür. Vicente nin bile fikri değişir.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kilitli

“Tower Of God Webtoon” sayfasına dön