Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God 263 Tartışma / 264 Öngörü

Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

isara
Favori Manga: tower of god
Favori Anime: one piece

Adam heyecan yaratmayı biliyor, güzel bir vs bizi bekliyor baam ve koon tarafında işler sakat dezavantajlılar.
Onut55
Favori Anime: HXH

Bence başka bir grup daha gelmesi olasiligi yüksek baam tek başina alamaz.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Sıkıntı şurada white ın 5 kişi olması amacı 5 kardeş gücü toplamı değil. 5 kişiyi toplayınca esas gücünü alabiliyor olması. O yüzden şuan 1 kişi eksik olması white ı %80 gücünde yapmıyor. Çok daha küçük bu oran. O yüzden dedi bu 2 si benim esas gücüme oranla çok daha küçük. Ben de diyordum 5 tane de olsa çok üst seviye d seviye kurallılar nasıl high ranker seviyesi adam yapıyor diye. Meğersem esas güç kaynağı kardeşlerin birleşimi değil ve kardeşler o güce ulaşmak için sadece bir araçmış bu. Öyle ki bu olayı kardeşlerinden bile saklamış. O yüzden şuan 4 kardeşi yese de sachi nin tayfaya dalaşmak istemedi. Bu yüzden de baam bu seviyeye karşı koyabilir diyorum. Ama 5. kardeş fug da ve elbet o kardeşi white yiycek. Ve gg wp. Rachel tarafı da hiç şaşırtmıyor ve rachel beklendiği üzere her bölümde üstüne koyarak maddi ve manevi çirkinleşiyor.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Valla ole diyorsun da ben Rachel i takdir etmeye basladım aq.Ona inanıp peşinden gidenlerin sorunu bu.Mangalarda Rachel gibi kötü bir karakter görmeyeli bayagı olmustu.Umarım çizgisini hiç bozmaz bole kendisinden nefret ettirmeye devam eder.
Ben Baam tarafından cok Koon tarafındaki olayı merak ediyorum.Rachel rövanşı alabilecek mi yoksa Koon gene eline yuzune verecek mi? :evil:
Kullanıcı avatarı
Rosthengs
Favori Manga: Dragon Ball / One Piece / Veritas / Hunter x Hunter / Tower Of God / TGOHS / Vagabond / Nanatsu No Taizai / Noblesse / Toriko / Berserk / Death Note / Shigurui
Favori Anime: Fate Zero / Hellsing Ultimate / One Piece

Koon onu da hesap etmiştir :D Baama yuri destek olacak gibime geliyor. Veya hayvani bir p.up almış bir Baam görücez.

White high ranker mıymış?
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Rosthengs yazdı:Koon onu da hesap etmiştir :D Baama yuri destek olacak gibime geliyor. Veya hayvani bir p.up almış bir Baam görücez.

White high ranker mıymış?
Neredeyse lafını koymayı unutmuşum. Ranker olduğu garanti de high mı onu bilmiyoruz. Ama normal ranker olmadığı belli. Slayerlar fug da kilerin Tanrım diye çağırdıkları şahıslar sonuçta.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Sonuçta bu herfilerden 11 tane ve tanrı gibi tapıyorlar heriflere.
Slayer adaylarının dahi gücü ortada.
Ayrıca Haouqine bu büyü mü diyelim ne diyelim boku öğreten şeytanı merak ettim ben. Neci acaba?
Her türden yaratık var anasını satayım.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
brezee

Todomeda yazdı:Sonuçta bu herfilerden 11 tane ve tanrı gibi tapıyorlar heriflere.
Slayer adaylarının dahi gücü ortada.
Ayrıca Haouqine bu büyü mü diyelim ne diyelim boku öğreten şeytanı merak ettim ben. Neci acaba?
Her türden yaratık var anasını satayım.
Hikayede tanrı konsepti varsa seytan konseptinin olmaması zaten garip kaçardı.
Tower of GOD..yukarı cıktıkca tanrıya ulasıyorsun asagıya indikce de seytana ulasılıyor olmasın :D
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bu kulenin yukarısı olduğu kadar aşağısıda mı var yani :lol:
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kilitli

“Tower Of God Webtoon” sayfasına dön