Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God 268 Tartışma / 269 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

http://manga-joy.com/Tower-of-God/268/

Bu oyunlar bazen gercekten sıkıyor.
Benim tahminim son clon tercihini Baam dan yana kullanacak.
Prenses conductor un agzına sıccak..
Koon un gene Rachel orospusuna rakip oldu.oturur uzunca sohbet ederler artık.oyun da zaten cok sacma geldi bana.Gerci tam anlamıyla anlamıs da değilim.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Oyun çok ilginç oyun ne kadar yüksekten almaya karar verirse o kadar dolar harcıyo ama aşağı inerse alma olayı çok zor o yüzden riskli. Baam heyacanlanıp önceden dalarsa sıkıntılı duruma geçecek. Ne kadar dollar avantajları olsa da.
Ama esas bölüm yurideydi. Ters köşenin dibini sevim siu. En gereksiz olarak düşündüğümüz 3d gözlükler en önemli şeymiş. Dış dünyaya ulaşmak imkansız dediğimiz trenin içini. O gözlüklerle en güçlü light hause olması lazım opera ya bağlıyor. Kanıt olmadan ve iletişim olmadan harekete geçemeyeklerinden zahard tarafından habrrinden işleri hallediceklerdi. Ama şimdi atsa bir türlü atmasa bir türlü. Azına sıçacak yuri. On numara gelişti olaylar. Nice nice...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Oyun beni de baydıydı prenses yardırmasa küfür edicektim iyi oldu.
Kullanıcı avatarı
Jyu Viole Grace
Favori Manga: Tower Of God, Bleach,Naruto,Freezing,Kİngdom, Assassination the Classroom,Noragami
Favori Anime: Naruto

Sonunda adam gibi bir oyun çıktı. Ben mi yanlış anladım rapele bu gözlüklerle bilgi yolladım mı dedi. Fena kaşınıyordu kondüktör iyi oldu.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Tekrar okudum da konu bi şekilde Evan Edrok'un müdahil olacağı hale gelse negzel olur. Deli merak ediyorum herifi. Zahardların baş rehberi her ne kadar viki sayfasında savaş kabiliyeti çok zayıf falan dese de top 100 de olan bir eleman.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Kısa Lm yazdı:Tekrar okudum da konu bi şekilde Evan Edrok'un müdahil olacağı hale gelse negzel olur. Deli merak ediyorum herifi. Zahardların baş rehberi her ne kadar viki sayfasında savaş kabiliyeti çok zayıf falan dese de top 100 de olan bir eleman.
Nasıl top100 içine girmiş la o.
Zaten 10 tane buyuk aile var.Bunların prensesleri var,Aile liderleri var,coluklar cocuklar falan filan bir suru,kuralsızlar falan var sonra..
İlk 100 un içindeyse bayagı daşşaklıdır.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

brezee yazdı:
Kısa Lm yazdı:Tekrar okudum da konu bi şekilde Evan Edrok'un müdahil olacağı hale gelse negzel olur. Deli merak ediyorum herifi. Zahardların baş rehberi her ne kadar viki sayfasında savaş kabiliyeti çok zayıf falan dese de top 100 de olan bir eleman.
Zaten 10 tane buyuk aile var.Bunların prensesleri var,Aile liderleri var,coluklar cocuklar falan filan bir suru,kuralsızlar falan var sonra..
Rehberler çok nadir bulunan oluşumlar kulede ve evan da zahard ailesinin kıdemli rehberi takma ismi fast boat olarak. Neyse ranking olayı sadece salt güc e bakmıyor. O zmn top 100 de oltacı rolünde uzmanlaşmış insanların üstünlüğü %90 falan olurdu. Çünkü 1 v 1 de en güçlü sayılacaklar onlar. Ama bu ranking sisteminde rolün üstünlüğü önemsiz olduğundan genelde kulede bıraktığı etkiyi yani işlevselliği öne alıyorlar. Özellikle ilk 20 tabiki de korkutucu derecede güçlü insanlar ama rehber ve savunmacı tarzda özel alanları olan insanlar bu özellikleriyle de yüksek seviyelere ulaşabiliyorlar. Yani şunu diyebiliriz. İki oltacı kavgasında rank ı yüksek olan kazanır deriz ama bir oltacı bir rehber vs sinde rehber in rank ı yüksek bile olsa eğer arada uçurum yoksa oltacının alması muhtemel deriz.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
The Butcher of Sands
Favori Manga: One Piece, Berserk
Favori Anime: Hunter x Hunter, Jojo's Bizarre Adventure

Koon'la Rachel'ın da sürekli karşı karşıya gelmesi baydı artık.
Resim
Kullanıcı avatarı
brezee

memoww yazdı:
brezee yazdı:
Rehberler çok nadir bulunan oluşumlar kulede ve evan da zahard ailesinin kıdemli rehberi takma ismi fast boat olarak. Neyse ranking olayı sadece salt güc e bakmıyor. O zmn top 100 de oltacı rolünde uzmanlaşmış insanların üstünlüğü %90 falan olurdu. Çünkü 1 v 1 de en güçlü sayılacaklar onlar. Ama bu ranking sisteminde rolün üstünlüğü önemsiz olduğundan genelde kulede bıraktığı etkiyi yani işlevselliği öne alıyorlar. Özellikle ilk 20 tabiki de korkutucu derecede güçlü insanlar ama rehber ve savunmacı tarzda özel alanları olan insanlar bu özellikleriyle de yüksek seviyelere ulaşabiliyorlar. Yani şunu diyebiliriz. İki oltacı kavgasında rank ı yüksek olan kazanır deriz ama bir oltacı bir rehber vs sinde rehber in rank ı yüksek bile olsa eğer arada uçurum yoksa oltacının alması muhtemel deriz.
Şuana değin okudugum bircok mangwa ve mangadan farklı ilerliyor. Takım olma işlevi belirttiğin gibi buyuk onem arzediyor. Buna benzer combat continent 1 ve 2 serileri var.O da takımlı ilerliyorsa da baş karakterlerin her daim kendilerine ait vs leri oluyor. TOG bu yuzden biraz sinirlerimi bozmuyor değil.Ama farklılık acısından değerlendirirsek TOG un hanesine bir artı olarak yazabiliriz.
isara
Favori Manga: tower of god
Favori Anime: one piece

Mangalar çevrilmiş okudum ve o son parçanın roenle birleştiğini düşünüyorum.Bir şekilde roen haoqini parçalayan büyüyü yaptıysa onunla birleşmiş olabilir,bu da hqoain in onu tanımamasını açıklar.
Kilitli

“Tower Of God Webtoon” sayfasına dön