Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God 269 Tartışma / 270 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

http://m.webtoons.com/en/fantasy/tower- ... ode_no=270

Güzel bir geçiş bölümü...

Güzel bir haber olarak da Tower of God ın türkçe çevirisinin bugün çıkan yeni bölüm hariç güncel olduğunu söyleyebilirim. Hüncel türkçe bölümleri bulamayanlar. Bana özel mesaj dan ulaşsın.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Neden Baam bu kadar salak olmak zorunda? Aq sanane dusmanının astından.
Mangaka Baam ın karakterini biraz daha soguk kanlı cizseymiş yeminle tadından yenmeyecek.Bu haliyle en nefret ettiğim manga kahramanlarından biri olmaya aday.
isara
Favori Manga: tower of god
Favori Anime: one piece

Baam ın zayıf olarak gördüğünüz yanı aslında güçlü olan tarafı, dikkat ettiyseniz baam hep birilerini koruyacağı zaman power up alıyor yoksa kendi dayak yese de çok fazla umrunda değil, baam ı ateşleyecek şey oradaki insanların ölüm tehlikesi özellikle de arkadaşlarının,zaten thornla konuşurken söyledi benim senin gibi bir güce ihtiyacım yok diyerek, oradan baam ın karakterini anlayabiliriz, insanları ezip geçerek çiğneyerek bir yerlere gelmeye çalışmıyor öte yandan haoqin tam olarak böyle biri. Baam power up yapacaksa biri tehlike altındayken olacaktır bunu mad dog mavi adamı öldürdüğünde ve daha önce bir çok kez gösterdi bunu.Ve bu oyunda o kafesten birileri ölecek, elbette bizim takımdan da ölen olacaktır, herkesi kurtarmak ve oyunu kazanmak mümkün değil, tabi ki beyaz saçlı veya yuri müdahalesi olmazsa.
Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

Bölümün Türkçesi çıkmış.

20 bölüm falan okudum bu bölüme gelebilmek için baya olaylar dönmüş :lol:

Kısaca :
Baam p-up almış
Koon Rachelın eline vermiş x2
Haoqin neler yapmış nasıl bi yaratık çıkmış öyle yav :huh: Adam uzak durulması gereken 3 beyazdan biriymiş (çok özür dilerim ama yapmam gerekiyordu bu esprimsi şeyi kusura bakmayın artık :whistle: )
Gönlümün efedisi -Ha Yuri Zahard- ortalığı dağıtmış be maşallahı var yine
Ve daha bir sürü şey olmuşta neyse türkçesi de çıkmış okursunuz artık...

Seri zaten çok kalite ve şu anda gayet güzel ilerliyor çeviride bir aksilik -yine- çıkmadığı sürece seriye ilgi katlanarak artacaktır.
Bölümle ilgili :

Haoqin gerçekten çok başarılı bir kötü adam anlattığı hikaye 1 milyar insanın katlinin nasıl gerçekleştiği falan.. Öte yandan açıkçası ben Baam'ın kişiliğini seviyorum ya en sonda ki sözleri benim hoşuma gitti

Bölüm bir geçiş bölümü için oldukça hoştu beni tatmin etti açıkçası.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

isara yazdı:Baam ın zayıf olarak gördüğünüz yanı aslında güçlü olan tarafı, dikkat ettiyseniz baam hep birilerini koruyacağı zaman power up alıyor yoksa kendi dayak yese de çok fazla umrunda değil, baam ı ateşleyecek şey oradaki insanların ölüm tehlikesi özellikle de arkadaşlarının,zaten thornla konuşurken söyledi benim senin gibi bir güce ihtiyacım yok diyerek, oradan baam ın karakterini anlayabiliriz, insanları ezip geçerek çiğneyerek bir yerlere gelmeye çalışmıyor öte yandan haoqin tam olarak böyle biri. Baam power up yapacaksa biri tehlike altındayken olacaktır bunu mad dog mavi adamı öldürdüğünde ve daha önce bir çok kez gösterdi bunu.Ve bu oyunda o kafesten birileri ölecek, elbette bizim takımdan da ölen olacaktır, herkesi kurtarmak ve oyunu kazanmak mümkün değil, tabi ki beyaz saçlı veya yuri müdahalesi olmazsa.
Ya öle diyon da Baam ınki artık abartıya kaçıyor. Ya hadi kendi takımı kendi arkadasları için tavrını anlarsın bir yere kadar.Rakibinin astından sana ne yahu. Baam bu kafayla devam etsin yanında da Koon olmasın bak bakalım ne hallere dusuyor. Koon a yazık aq. Arkasını toplaya toplaya bir hal oldu.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Kuleye gelene kadar yalnız yaşayan bir şahsın bakış açısından senin için can veren insanı satmak çok büyük ve açıklaması olmayan bir olay. Baam ın buna katlanmasını beklemiyordum, eğer görmezden gelseydi laf ederdim. Baam'ın en büyük tabusunu aşan birisi olunca dayanamaması çok normal. Ve kana susamış bir şekilde gördük baamı hemde bu kana susamışlık gittikce artıyor. Ve en son lafı bunu çok rahat belli ediyor. Bu çocuk ağzını bozdu minik de olsa. Düşünün şu anki seviyeyi. Hoaqin ise gerçekten çok başarılı bir kötü karakter tam bir asıllı kötü. Bunu yaptığı için siu ya ekstra teşekkür ediyorum. Shonenlerde gördüğümüz her kötüde aslında bir iyilik vardır olayı beni deli ederdi. Acılı bir geçmiş sonra istemsiz kötü yol. Ve karakterimiz en son şahadet getirir ve imana gelir. Reflejo da gerçekten asıllı kötüydü. Ama hoaqin bi öteye götürdü seviyeyi.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
isara
Favori Manga: tower of god
Favori Anime: one piece

Bende şunu fark ettim aslında bu kötü karakterlerin ortaya çıkması dikkat ederseniz hep zahard yönetimiyle ve 10 aile ile ilgili oluyor, yani siu her seferinde kuledeki yozlaşmışlığı ve bozulmuşluğu gözümüze sokuyor, reflejonun yüzü, ordaki melek kadının babasının annesine tecavüz etmesi, Haoqinden de az çokta olsa böyle bir şey seziyorum adam kötü o bariz bir şey fakat mesela vicente iyi biriydi, buna rağmen babasını öldürmek istiyor düşünün ki kendisine yemek verenleri bile korurken babasını öldürmek isteyen birinin babası nasıldır.

Bütün kule yönetimi yozlaşmış ve elinde güç bulunduran birbirini eziyor aynı yozlaşmış sistem fuqun ortaya çıkmasına yol açmış, fuqdaki herkesin bir şekilde ailelerle bağlantıları var.Sistem o kadar kötü ki zahard bile bence güç aşığı biri,god of guardian demişti baama jahad gibi olma, yuri yi bile çok sevmeme rağmen kuledeki sıradan birine acımayacağını düşünüyorum kibri hareketlerinden belli, prensesleri bu kadar kibirli iken zahardı düşünemiyorum zaten. Baam a kulenin kapılarının neden açıldığı çok bariz.
Kilitli

“Tower Of God Webtoon” sayfasına dön