Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God 273 Tartışma / 274 Öngörü

Kullanıcı avatarı
urinate
Favori Manga: One Piece, Naruto, Bleach, Noblesse
Favori Anime: One Piece, Naruto, Bleach, Beelzebub

TÜRKCE KLAVYEM OLAYDI, IYIYDI.

[thumbnail]http://30.media.tumblr.com/tumblr_llgmn ... o1_500.gif[/thumbnail]
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

TOG un mangakası bu tur p.up vermiyordu. Naruto nun içindeki kyubi gibi Fairy Taildeki Natsu gibi oldu.Ve hiç hosuma gitmedi bu durum.
isara
Favori Manga: tower of god
Favori Anime: one piece

baam haoqin in avcıyken elde ettiği güce ulaştı mı acaba merak içindeyim, aldığı en büyük power up bu oldu sanırım.Bu arada acayip heyecanlı ve güzel bir bölümdü ne zamandır bir mangadan böylesine keyif almıyordum.Baaam ın her ne kadar dışarıdan elde ettiği bir güç olsa da kullandığı shinsu nun rengi içindeki asıl gücüyle aynıydı.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Her ne kadar elde ettiği gücün veriliş yöntemi hoşuma gitmese de, bölüm uzun ve doyurucuydu. Geçmişe dönmeler, savaş falan epey iyi harmanlanmıştı bu bölümde.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Onut55
Favori Anime: HXH

Bence degisiklik lazimdi baama. diger seviyede power up alacagıni zannetmiyorum sadece aldi gucleri bir ileri seviyeye taşır
Kullanıcı avatarı
The Butcher of Sands
Favori Manga: One Piece, Berserk
Favori Anime: Hunter x Hunter, Jojo's Bizarre Adventure

Bu power-up'ın geçici olduğunu düşünüyorum ben.
Resim
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

P.up falan umrumda değil birilerini öldürsün öldürmek için dövüşsün istiyorum. Tabi hayal bu
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Jagtiadbulla yazdı:P.up falan umrumda değil birilerini öldürsün öldürmek için dövüşsün istiyorum. Tabi hayal bu
Burda Baam dan bahsediyoruz. No one will die
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Jagtiadbulla yazdı:P.up falan umrumda değil birilerini öldürsün öldürmek için dövüşsün istiyorum. Tabi hayal bu
Seride ölümlerin sayısı milyarlardan baslıyor ama bizim elimizde var koca bir sıfır.Değişeceğini de zannetmiyorum.
Kullanıcı avatarı
Jyu Viole Grace
Favori Manga: Tower Of God, Bleach,Naruto,Freezing,Kİngdom, Assassination the Classroom,Noragami
Favori Anime: Naruto

Sormasi ayip baam fugdayken 20. Katta olenler neciydi :)
Kilitli

“Tower Of God Webtoon” sayfasına dön