Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Noblesse Webtoon Tartışma (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

overlord73 yazdı:399. ve 400. Bölümlerde ne olduğunu bildiğimden beni sarmadı.

O sarışın hatun hain clan liderlerinden Edian Drosia. Aslında bir kurban, hain değil. O kadarını söyleyeyim. 400. Bölümde neden bir kurban olduğu açıklanıyor.

Rai'yi kurtarmak için kendisini feda etti, hain olmadığını buradan da anlayabilirsiniz...
Hikayeyi bilmiyorum ama davranısları hakiki hain klan liderlerinden bile aşagılıktı.Mallıgın da bir sınırı var. Hem hain olmayack hem hainlerle birlikte Lukedonia ya saldıracak.Bir de ben Rai nin dusmanımıyım diye kendi kendine konusuyordu ya orda notunu verdim ben onun. Davranıslarının tek bir açıklaması olabilir o da Lord un bilgisisi dahilinde hainlerin içinde casus olarak bulunuyor olması.Ki bu da olasılık dısı.Cunku daha dune kadar hainlerin asıl liderinin Rai oldugu sanılıyordu. Yani Eidan hiç bir sekilde benim gözümde sempati kazanabilecek bir durumda değil. Belki hainler bunu kandırmıslardır.Rai yi tuzaga dusurenleri baskası olarak lanse etmişlerdir.Ama bu bile yeterli değil.Boru değil aradan yuzyıllar gecmiş.Hikayenin karsı safında yer alıyor.Yani neresinden tutarsan tut.Eiadan mal bir karakter.

Franky nin boost guzeldi.Ama bence biraz mantık hatası var gibi.Rai nin gucunu kullandıgında bedenine bindireceği yuke tamam.Ama DarkSpear ı bastıran gucun kaynagı Rai nin aurası.Yasam gucunu azaltsın ama Dark spear ı efektif kullanmasını ve suresini bence daha bir uzatmalıydı.Franky e cok handikap verilmiş gibi geldi.
Kullanıcı avatarı
Morphling
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: FMA

Efsane Efsane Efsane!
Beware the riptide.

[thumbnail]http://www.gokturkce.net/dosya/2012/04/ ... -olsun.jpg[/thumbnail]
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

brezee yazdı:

O sarışın hatun hain clan liderlerinden Edian Drosia. Aslında bir kurban, hain değil. O kadarını söyleyeyim. 400. Bölümde neden bir kurban olduğu açıklanıyor.

Rai'yi kurtarmak için kendisini feda etti, hain olmadığını buradan da anlayabilirsiniz...
Hikayeyi bilmiyorum ama davranısları hakiki hain klan liderlerinden bile aşagılıktı.Mallıgın da bir sınırı var. Hem hain olmayack hem hainlerle birlikte Lukedonia ya saldıracak.Bir de ben Rai nin dusmanımıyım diye kendi kendine konusuyordu ya orda notunu verdim ben onun. Davranıslarının tek bir açıklaması olabilir o da Lord un bilgisisi dahilinde hainlerin içinde casus olarak bulunuyor olması.Ki bu da olasılık dısı.Cunku daha dune kadar hainlerin asıl liderinin Rai oldugu sanılıyordu. Yani Eidan hiç bir sekilde benim gözümde sempati kazanabilecek bir durumda değil. Belki hainler bunu kandırmıslardır.Rai yi tuzaga dusurenleri baskası olarak lanse etmişlerdir.Ama bu bile yeterli değil.Boru değil aradan yuzyıllar gecmiş.Hikayenin karsı safında yer alıyor.Yani neresinden tutarsan tut.Eiadan mal bir karakter.

Franky nin boost guzeldi.Ama bence biraz mantık hatası var gibi.Rai nin gucunu kullandıgında bedenine bindireceği yuke tamam.Ama DarkSpear ı bastıran gucun kaynagı Rai nin aurası.Yasam gucunu azaltsın ama Dark spear ı efektif kullanmasını ve suresini bence daha bir uzatmalıydı.Franky e cok handikap verilmiş gibi geldi.
http://www.mangapanda.com/noblesse/400

Yeni bölüm geldi. Edian Drosia'yı ilaç kullanarak beyinsiz bir kuklaya çevirmiş Lagus Tradio. İlacı içirmek içinse Edian'ın Rai'ye olan aşkını sömürmüş.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

overlord73 yazdı:
brezee yazdı:

http://www.mangapanda.com/noblesse/400

Yeni bölüm geldi. Edian Drosia'yı ilaç kullanarak beyinsiz bir kuklaya çevirmiş Lagus Tradio. İlacı içirmek içinse Edian'ın Rai'ye olan aşkını sömürmüş.
Mal işte. Hemde mallıkta cıgır açmış.Kendi markasını olusturmus.Once Rai nin abisi sonra da Tredio tarafından kullanılmıs. Haketmediği bir itibar görüyor suan. Tuzaga falan dusurulup zorla bu durumun içine girmiş olsaydı gene fazla laf etmezdim. İlaç kullanmak ne yahu. Acaba Tredio bunu baska işler için de kullanmıs mıdır?

Bu bölümü sevmedim. Hem flashbacki hem de Tradio nun yenilişini.Final olarak Eidan ın sahnesindense nefret ettim.
Kullanıcı avatarı
Morphling

Bizim adamı bi tam gücünde göremeyeceğiz. Kanadı da kesildi gitti. Nedir bu allasen.
Beware the riptide.

overlord73

Morphling yazdı:Bizim adamı bi tam gücünde göremeyeceğiz. Kanadı da kesildi gitti. Nedir bu allasen.
Daha ne gücünü göreceksin? Adam kan taşı ile güçlenmiş Lagus'u pert etti.

Rai ölmeli ki, Han Shinwoo ileride yeni düzenin yeni "Noblesse"'si olabilsin...

Hain Lagus haklıydı, Noble'ler bu kafada giderlerse yok olacaklar. İnsan içine çıkma vakitleri geldi artık.
Kullanıcı avatarı
Morphling

overlord73 yazdı:
Morphling yazdı:Bizim adamı bi tam gücünde göremeyeceğiz. Kanadı da kesildi gitti. Nedir bu allasen.

Hain Lagus haklıydı, Noble'ler bu kafada giderlerse yok olacaklar. İnsan içine çıkma vakitleri geldi artık.
Katılmıyorum, Han Shinwoo'dan Noblesse falan olmasın. Bizim Noblessemiz güzel noblesse, yeni düzene de uyuyor gayet RAİ reyis.

Rai'den başka noblesse görmek istemiyorum.
Beware the riptide.

Kullanıcı avatarı
brezee

overlord73 yazdı:

Ne Shinwosu ne Noblesi. Shinwo bir kere insan. Shinwo ya ne kadar guc verirsen ver FRanky nin tırnagı etmez. Franky ise hem Noblesse gucu hem de Dark Spear gucune sahip olmasına ragmen durumu ortada. Seri o kadar da fantastik değil.Kendi içinde kuralları var. SHinwo dan metamorfoz gecirip bir Rai olmasını beklemeyin.
overlord73

brezee yazdı:
overlord73 yazdı:

Ne Shinwosu ne Noblesi. Shinwo bir kere insan. Shinwo ya ne kadar guc verirsen ver FRanky nin tırnagı etmez. Franky ise hem Noblesse gucu hem de Dark Spear gucune sahip olmasına ragmen durumu ortada. Seri o kadar da fantastik değil.Kendi içinde kuralları var. SHinwo dan metamorfoz gecirip bir Rai olmasını beklemeyin.
Peki, "demişti" dersin... Seri süper güçleri olan karakterleri içeriyor. Tüm olay örgüsünün tam ortasında yer alan, hatta bize ilk tanıtılan karakterlerden biri kim? Han Shinwoo. Bu elemanın süper gücü var mı? Hiç mi hiç yok. Bu nedenle -fikrimce- bu eleman da power-up alacak, hemde en sağlamından alacak. Klasik bir power-up olmasa da bu olacak.
Kullanıcı avatarı
brezee

Hiiiç de demem.Cunku olmayacagından eminim.senin dediğin gibi olur mangaka Shinwo yu asilzade nin halefi yaparsa resmen kendi tukurdugunu yalar, kaç yıldır çizdiği serinin tum dinamiklerini hiçe sayar, yani kısaca sıcıp sıvar.

Tao,Takeo,M21 sahip oldukları guc için hangi asamalardan gectiler,nelere katlandılar,hiç mi takip etmiyorsun? Olması için hiç bir neden yokken olmaması-olamaması için nerdeyse tum sartları saglıyor.
Bir kere shinwo insan! Hiç bir noble Shinwo yu asilzade oalrak kabul etmez.Halis-mulis noblesse(RAİ) halihazırdeyken noblelerin yarısı isyan etmis zaten. Kurtların durumu ortada.Zaten kendilerinden baska bir gucu de otorite olarak kabul etmiyorlar.

Shinwo nun Rai nin gucune denk bir guce ulasması da zaten cok ucuk bir dusunce bence.Shinwo nun izleyebileceği en akla yatkın yol.M21 in izlediği yol.Buna kurt kalbi ekle,ustunde deneyler yap,Darkspear gucu ver,noble gucu ver,blood stone ekle,Rai nin gucunden ver.Geleceği nokta anca bir noble klanının liderine denk guc olur. Hadi bunların hepsini gectim direk Rai nin tum gucune sahip oldu diyelim. Bu gucu de aklı almaz.Kafayı yer cıldırır..
Kilitli

“Noblesse Webtoon” sayfasına dön