Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Cp0?

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Cp0'ın Güç Seviyesi?

Amiral Üstü
4
13%
Amiral
6
20%
Amiral Altı
20
67%

Toplam oy: 30
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Favori Manga: One Piece
Naruto
Favori Anime: Naruto

Cp0 suikast timi değilki, en yüksek yetkiye sahipler. Kısa boylu bir boka benzemiyor yanındaki iki Uzun bacaklı adam güçlü olabilir ( Tabi yanılıyorda olabilirim ) . Ama öyle hemen amiral falan hikaye Dof'tan tek yiyecek adam bunlar Mf den sonra ayarı veriyor o kısa boyluya Dof , göte geliyordu o adam.

Adaya başka bir amaçla gelmişlerdi ( Halkı sakinleştirmek için ) .
Resim
Kullanıcı avatarı
NightCrawLeR
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One Piece , Hellsing

Benim bu mangada tek sevmediğim şey her çıkanın halk tarafından aşırı güçlü dillendirilmesi.Hatta marineler tarafından bile.Misal o kadar çok şeytan meyvesi varken serinin başında insanların şaşırması gibi.Halkı cok cahil gösteriyor oda.

Neyse bence cp0 kas gücü değil.Cp9 kas gücü idi.Bence bu adamlar daha çok beyin takımı.Başlarındaki adamda amiral seviyesi o kadar.Ben bu arcın sonunda yada bi sonraki arcda cp0 un karşısına onları tanıyan olarak cp9 ekibi gelecek diye düşünüyorum.Her yenilen yardım ediyor sonuçta.
En son NightCrawLeR tarafından 04 Mar 2014 01:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

Resim
Ittoryu-iai
Shishi Sonson
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

Yalnız şöyle bir şey var. CPler Dünya Hükümeti'ne bağlı bir oluşum, aynı şekilde Denizciler de. Hükümet'in Denizciler kadar güçlü oluşumunun olması bence saçma değil ki CP9 da güçlü bir oluşumdu. Buna göre CP0 Amiral seviyesinde çıkarsa hiç şaşırmam.
Kullanıcı avatarı
Uma
Favori Anime: one piece

Marine'lerin kutsal ejderlerden çekiniyor,
tek bir kutsal ejder yumruk yedi diye koskoca amiral yerinden kalkıp tee oralara gidiyor,

Muhtemelen kutsal ejderlerin bazı güçleri vardır ama cp0 ın bunun büyük bir bölümü olduğunu söyleyemeyiz, ya da sadece 3 kişi olduklarını. Bu kadar sümüklü adamın bu derece korunması için (amiral gelmesi vs.) serinin geleceği açısından düşündüğümüzden daha önemli olmalılar, bu kadar önemli insan da topu topu 3 kişi tarafından korunamaz diye düşünüyorum (19 tane kraliyet ailesi, komple)
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou

Seride savaşacaklarsa bunların karşılarına kapak hikayelerinden yola çıkqrak CP9 gelse ne hoş olur.

Luffy e en kral bir müttefik daha işte CP9.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

CP0'un bence yapacağı tek şey arc sonunda Dof'un ipini çekmek istemiyorsa Oda bu tipleri kullanıp onu kurtaracaktır.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Tae-Seo
Favori Anime: Rurouni Kenshn

Arkadaslar, ne etmisiniz böyle : ))
11 Kisi amiral altı demis. Shin Sekai'de amiral altı ne demek biliyor musunuz? Adamı sik kılı yerine koymazlar.
Gelen geçen tokatlar, tecavüz eder : ))
Bak, Bartolomeo'ya adam bi koramirali saniyesinde peceteye çeviriyor, bumu yani dünyanın en güçlü istihbarat örgütü? Vergo'ya bakın! İki yıl öncesinin çaylağı tekleyebiliyor, beklentiniz böyle bi Cp0 mı?
► Spoiler Göster
Sonra bakın bu sayfada E. Oda, Dünyanın En güçlü istihbarat birimi olarak tanıtıyor bize. Dünyanın En güçlü istihbarat biriminin sahadaki lideri Bi amiral deilse, bu kutsallar harbi harbi maldır.

Shanbondy'de gördük ezik bi Kutsal ejder'e saldırı olduğunda direk Amiral deverye giriyor.
Bakın, Koramiral felan değil, direk Amiral. Bu bize neyi gösteriyor? Kutsal ejderlerin oldukca sağlamcı olduklarını ve can güvenliklerine çok çok önem veridklerini, yani işi şansa bırakmıyorlar. Böyle adamların direk emrinde ki ''Dünyanın en Güçlü istihbarat birimi'' Olan Cp0'ın Liderinin bi amiralden daha zayıf olacağına ihtimal vermiyorum!

Liderleri en kötü Amiral seviyesidir, deyi düşünüyorum. Yanılıyor da olabilirim : ))
Jimmy McNulty yazdı:CP0'un bence yapacağı tek şey arc sonunda Dof'un ipini çekmek istemiyorsa Oda bu tipleri kullanıp onu kurtaracaktır.
Evet, söylediğin oldukca mantıklı. Ben de böyle bi seyler bekliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Tae-Seo yazdı:Arkadaslar, ne etmisiniz böyle : ))
11 Kisi amiral altı demis. Shin Sekai'de amiral altı ne demek biliyor musunuz? Adamı sik kılı yerine koymazlar.
Gelen geçen tokatlar, tecavüz eder : ))
Bak, Bartolomeo'ya adam bi koramirali saniyesinde peceteye çeviriyor, bumu yani dünyanın en güçlü istihbarat örgütü? Vergo'ya bakın! İki yıl öncesinin çaylağı tekleyebiliyor, beklentiniz böyle bi Cp0 mı?
► Spoiler Göster
Sonra bakın bu sayfada E. Oda, Dünyanın En güçlü istihbarat birimi olarak tanıtıyor bize. Dünyanın En güçlü istihbarat biriminin sahadaki lideri Bi amiral deilse, bu kutsallar harbi harbi maldır.

Shanbondy'de gördük ezik bi Kutsal ejder'e saldırı olduğunda direk Amiral deverye giriyor.
Bakın, Koramiral felan değil, direk Amiral. Bu bize neyi gösteriyor? Kutsal ejderlerin oldukca sağlamcı olduklarını ve can güvenliklerine çok çok önem veridklerini, yani işi şansa bırakmıyorlar. Böyle adamların direk emrinde ki ''Dünyanın en Güçlü istihbarat birimi'' Olan Cp0'ın Liderinin bi amiralden daha zayıf olacağına ihtimal vermiyorum!

Liderleri en kötü Amiral seviyesidir, deyi düşünüyorum. Yanılıyor da olabilirim : ))
Jimmy McNulty yazdı:CP0'un bence yapacağı tek şey arc sonunda Dof'un ipini çekmek istemiyorsa Oda bu tipleri kullanıp onu kurtaracaktır.
Evet, söylediğin oldukca mantıklı. Ben de böyle bi seyler bekliyorum.
Her önüne gelen amiral seviyesi olsa, amirallerin bir numarası kalmaz zaten. NW'de amiral seviyesi adamları saysak iki elin parmaklarını geçmez. Amiral seviyesi demek, serinin enlerindensin demek. Amiraller Beyazsakalın bile ezemediği adamlardır. Bu elemanlarda güçlüdür elbet, ama amiral bayağı uçuk bir tahmin olur. Şuan için söyleyebileceğimiz tek şey CP9'un üstü olduklarıdır.
Resim
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Naruto
Favori Anime: Naruto

Yalnız Cp9 yok artık, eski Cp9'un üstü diyelim. Lucci'nin ekibi yeni dünyada yer altı birliğine girmiş görünüyor çünkü Lucci'nin arka kareden fotosu görünmüştü. Ben Lucci gibi bir adamın Spandam gibi ' Buster Call ' çağrısına sahip olacak kadar yetkili bir adama söylediği sözden sonra mal gibi duracağını sanmıyorum. Bence bu Cp0'ın karşısına Lucci çıkacak bakın görün ( İlerleyen senaryoda ) .

Ayrıyeten her önüne geleni amiral yapmayın sinir küpüne bindirmeyin beni. Bu ne amk herkesten Allah kadar beklenti var, Cp0 kim, ne yaptı bunlar daha hemen abartıyorsunuz? Bunların önceliği neydi? Adaya gelip Dof hakkında söylentilerin ortadan kalkmasını sağlamak ve halkı sakinleştirmekti. En yetkili servisten olduğunu söylüyor Robin, öyle güç babında bir ekip mi yoksa kimsenin bilmediği karanlık işleri bilip bunu kullanacaklarından dolayı mı emin olmadan konuşmak sadece zaman kaybıdır. Hatırlarsanız Cp9, 1'den itibaren olan bölümden ayrıcalıklıydı. İşbirliği yapmayan herkesi öldürme yetkileri vardı, bunlar nedir necidir bir görelim bir sakin. Öyle amiral falan çüş! Şu seride amiral olmayan bir ben kaldım zaten sizin mantıkla :woohoo:
Resim
Kullanıcı avatarı
Tae-Seo
Favori Anime: Rurouni Kenshn

Beyler, bu oluşumun gücünü görmemize az kalmıs gibi hissediyorum. E. Oda çok iyi saklıyor Cp0'ı. Bildiğimiz kadarıyla haala Dressrosa'dalar, kafesin içerisindeler. Büyük İhitmal yakında ortaya çıkarlar, güçlerini gösterirler.
Forumdaki önemli bir çoğunluk bu olusumun liderinin bi amiral edemeyeceğini düşünüyor.
Arkadaslar bilmiyormusunuz siz, Shin Sekai'de Bi adam amiral gücünde yada o seviyelerde değilse tokat manyağına cevriliyor. Böyle bi Ortamda yada güç olgusunun bu denli yüksek olduğu bi ortamda Kutsal Ejerlere Direk hizmet eden bi oluşumun liderinin amiralden asağı olacağını düşünmek bence seriiyi iyi okuyamamaktır.
Belki yanılıyor olabilirim ama benim düşüncelerim haala bu olusumun liderinin en az bi amiral olduğu yönünde.
Resim

“One Piece Anketler” sayfasına dön