Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Cp0?

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Cp0'ın Güç Seviyesi?

Amiral Üstü
4
13%
Amiral
6
20%
Amiral Altı
20
67%

Toplam oy: 30
Kullanıcı avatarı
Tae-Seo
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshn

Arkadaslar, Cp0 doğrudan Kutsal ejderlere bağlı olan bir oluşum.
Gördüğümüz kadarıyla Kutsal Ejderlerin karanlık işleriyle ilgileniyorlar. Filo Amirali Akainu'nun bilgisi yok, Doflamingo'nun Schibukai'liği bırakmadığından ama Cp0 olayın bizzan içerisinde. Bu da Cp0 ve Marine arasındaki farkı bize fazlasıyla gösteriyor.
Halkın huzursuz olmaya basladığını fark eden Doflamingo'nun Cp0'ın geçikmesinden rahatsız olması ve olayı örtbas etme görevinin bizzat Dünya'nın en güçlü-yetkili istihbarat servisine verilmesinden, sanırım bu oluşumun Kutsal Ejderler için ne derece önemli olduğunu anlayabiliriz. Kutsal Ejderlerin karanlık ve olabildiğince kusursuz olması gereken işlerini bu oluşuma yaptırdığını da düşünürsek, Cp0'ı az biraz gözümüzde büyütebiliriz, değil mi?
Vergo'nun söylediklerine dikkat edin.
Diyor ki:''Joker'in geçmişini bilmiyorsun, senin sonunu getirecek olan şey de bu!''
Belki Vergo'nun bahsettiği sonu gercekleştirecek oluşum Cp0'dır. Cp0'ın direk kutsal ejderlere bağlı bi oluşum olduğunu biliyoruz. Belki de bu adamların en güçlü silahıdır, Cp0.
Sonucta Law, Marineyi (Schibukailiği bıraktığında marine ile direk düşman olacak) biliyor, Yonkouları biliyor. Geriye sadece Hesaba katmadığı Doflamingo'nun Kutsal Ejder olması ve Cp0 gibi perde arkasındaki güçler kalıyor.

Aslında Böyle bi konuyu açma ihtiyacı hissetmemin sebebi Robin! Arkadas, Robin'den Cp0'ı görünce soğuk terler boşaldığını görmek..! Ne bileyim, onun çekindiğini, korktuğunu hissetmek..!!
Ütüne bide söyledikleri. '' Ortaya çıktıkları yerde iyi şeyler olmayacağından emiin olabilirsin!''
Bu kadın iki yılını Dragon'un yanında geçirdi, bu olusumu oldukca iyi tanıdığını düşünüyorum.
Sonra Law'ında Robin'e hak vermesi...
Bu oluşuma olan ilgimi epey bi arttırdı ve sizlerin de görüşlerini meraak ediyorum, bu oluşum ile ilgili.

Bu konuda Cp0'ın gücü ve Dressrosa'daki rollünü konuşacaz.
En son Tae-Seo tarafından 03 Mar 2014 22:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Büyük ihtimal arc sonu aktif olarak göreceğiz bu oluşumu. Dof'a yardımda bulunacaklardır. Ben güç olarak Cp9'un çok daha ötesinde olduklarını düşünüyorum. Bekleyip göreceğiz.

Amiral falan biraz uçmuşsun panpa. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Şuan pek bir bilgimiz yok, ama ben yine de amiral üstü bir seviyede olduklarını sanmıyorum. Amiral veya amiral altıdır. Ben daha çok amiral altı olduklarını düşünüyorum.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
galeme
Favori Anime: .

Bence amiral battı.
Kullanıcı avatarı
Elodin
Favori Manga: One Piece, Holyland, Berserk, Kokou no Hito, Liar Game, Vagabond
Favori Anime: One Piece, Death Note, Hellsing, Basilisk, Samurai 7, FMA Brotherhood, Kuro no Keiyakusha

Hımm, sanırım toplam güçlerinden bahsediyorsun.
Kullanıcı avatarı
Tae-Seo

Arkadaslar, biliyorum güç muhabbeti yapmak için olabildiğince erken : ))
Aslında güç bahane, güç olmazsa konusacak bi şey kalmıyor geri. Ben bu adamların Dressrosa'ki rollerini daha çok meraak ediyorum. İllaki güç konuşacaksak liderlerinin güç seviyesini tahmin etmeye çalısabiliriz.
Genel olark bu oluşumun etkisinden bahsedip, tahmiin etmeye çalısabiliriz.

Misal ben, liderlerinin en az bi amiral seviyesinde olması gerektiğini düşünüyorum. Aksi durumda Law ve Robin'in korkusunu boşa çıkarmıs oluruz. Genel olarak Doflamingo'nun olusumunu asacak seviyededirler, Deyi öngörüde bulunabilirim.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

CP0'ın amiral üstü olması bence fanteziye kaçar. Liderleri amiral en güçsüzleride 2 yıl önceki zoansız Rob Lucci kadar güçlüdür diyorum.
Kullanıcı avatarı
Tae-Seo

Evet beyler bi ekleme daha yaptım, konu şimdi biraz daha adama benzedi.
Arakdaslar, Doflamingo'nun geçmişi Law'ın sonunu getirecekse, bu geçmişin Doflamigno'ya çok çok önemli bi güç vermesi lazım. Şimdi daha iyi anlıyorum bi amirale nasıl el cepte tekme atabildiğini!
Kutsal Ejder olmanın en büyük artılarından biri Cp0 gibi çok güçlü bi birimin onları koruyor olması olabilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bu cp0 güçlüdür müçlüdür orası kesin ama benim kanım adamların infazcı tarzı tipler olmadığı yönünde.
Hadi gidelim şunu keselim, şunu ters domaltıp düz sikelim tarzı bi esprileri yok bunların.
Heriflerin işi "ajanlık" 007 gibi düşünün B)
Ayrıyetten güçleri amiral seviyesinde olamaz. Olamaz tabiri çok kesin oldu, olmayacağını düşünüyorum.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Liderleri amiral seviyesinde olabilir.Diğerleri ise koramiralden biraz güçlüdür.Dressrosa Arc'ın sonlarında söz sahibi olabilirler.Tayfayla kapışacaklarını düşünmüyorum.

“One Piece Anketler” sayfasına dön