Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Doflamingo vs Fujitora

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Doflamingo vs Fujitora

Doflamingo kazanır
15
23%
Fujitora kazanır
45
68%
Kararsız kaldım
6
9%

Toplam oy: 66
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Dressrosa arc'a göre değerlendirirsek Fujitora amirallik makamını rezil rüsva eden bir adam. Dressrosadaki orta ve düşük seviyeli elemanlarla beraber kuş kafesi ittiriyor. Meteorlarını yarıp geçiyor kuş kafesi. Koka basmasına rağmen hiçbirşey yapamıyor kuş kafesine. Bu kadar vasıfsız bir amiral olamaz arkadaş.

Dressrosa Doflamingo >>> Dressrosa Fujitora, rahat diyorum. Yeni arclarda nasıl gösterilir bilmem ama, her arc farklı bir güç dengesi ve sistematiği var çünkü. 1 arcta 50 kat güçlenen karakterler mevcut opta ( Örnek : Sai )
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

İyide Fujitora demiyor mu bilerek Dof ile savaşmadığını. Nedenleri ile neden dövüşü Luffy'e (ve Law'a) bıraktığını. Yani Dof'u indirmiş Luffy bile (evet teknik olarak o arc Dof daha güçlüydü Luffy'den) Fujitora'ı yenemeyeceğini söylüyor. Fujitora ile Dof arasında ki güç farkı bence bariz.

Kuş kafesine gelirsek. Bence baya fazla kişi orada ki olayı yanlış anlıyor. Olay kuş kafesine zarar vermek değil. Olay durdurabilmek. Zoro'da keser kafesi yada Luffy parçalar ama bütün kafesi durdurmak çok ayrı bir olay. Kurtarmaya çalıştıkları koca bir krallık. Kaldı ki kuş kafesinin bir bölümünü belli bir büyüklükte kesmek yada parçalamak katliama yol açabilir rahatlıkla.

Kısca ve öz ben Fujitora'ın çocuk oyuncağı gibi olmasa da Dof'u zorlanmadan alacağını düşünüyorum.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Dof’un dövüşte kullandığı ipleri elephant gun bile kıramadı. Kuş kafesi dövüşürken kullanılan iplerle aynı mıdır bilemem ama aynıysa bile adadaki karakterlerin kuş kafesini kıramaması gayet normal. Ama bu kırılamaz anlamına gelmez.

Luffy g4 kullanınca kırmaya başladı o ipleri. belli bi seviye üstündekiler kırabiliyormuş demek ki. Dof, fujitora, sabo ve gear 4 luffy adadaki herkesten ayrı ligdeydi. O kafesi sadece bu lig kırabilirdi.

Fujitora savaşı fazla etkilemek istemediği için itti sadece. Hükümet dof’u korusun diye yolladı adamı oraya. Kafesi kırsa fujitora kahraman ilan edilirdi. Adam luffy’e güvenip bişey yapmadı. Ama kafesi itmesi zaten dikkat çekmeyeceği için gidip orda yardım etti.

Gear 3’ü okyanusa uçuran adam dof’a yenilmez. Hadi onu geçtim dof düzgün bi vs’de süre sayesinde luffy’i yenerdi belki. Ama gear 4’e denk değildi. Uyanışıyla bile vurduğunda çizemedi.

Arc sonunda luffy’nin konuşmalarından belli amiral seviyesi olmadığı. “Bende güçlüysen de önemli değil artık kaçmıyorum” dedi resmen. Tatlı komutanlara gear 4’ün yetmediğini de gördük ve o adamlar bi amiral seviyesi değildi.

“One Piece Anketler” sayfasına dön