Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Crocodile Vs İvankov

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Kim yere

Anket 28 Nis 2014 22:35 tarihinde bitecek

Crocodile
8
28%
İvankov
21
72%

Toplam oy: 29
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

Bu Crocodile vs. ... konuları ne zaman bitecek merak ediyorum. Crocodile'ı gözümüze sokmayın güçsüz kendisi. İvankov'u da yenemez, ısrar etmenize gerek yok. Ben Crocodile yenemez demekten bıktım, adamlar Crocodile vs. konusu açmaktan bıkmadı.
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Lazurii yazdı:Bu Crocodile vs. ... konuları ne zaman bitecek merak ediyorum. Crocodile'ı gözümüze sokmayın güçsüz kendisi. İvankov'u da yenemez, ısrar etmenize gerek yok. Ben Crocodile yenemez demekten bıktım, adamlar Crocodile vs. konusu açmaktan bıkmadı.
Hacıt öyle diyorsun da bu milletin Croco hakkındaki görüşünün net olmadığını gösterir. Mihawkla depiştiren de var Lucciye yatıranı da... Tartışmaya en açık karakter serideki.

Şahsi kanaatim güçlü olduğu yönünde. Ama düşüncedir, argümanım yok. Var da yok. Şöyle ki güçlü olduğunu da şamar oğlanı olduğunu da ispat edebilecek argüman çok. Oda bile belli bir kalıba sokamadı arkadaşları. Çok can yaktı yakıyor yakacak Croco bu forumda :evil:

Tartışmaya gelirsek İD da İvankov kendinden çok emin bir şekilde tehdit etti, Croco da itaat etti en azından MF a kadar. İvankov bir şekilde kazanacaktır. Hormon meyvesi ucu çok açık bir güç, kendinde ne gibi değişiklikler yapabiliyor bilemeyiz.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

İvankov'un yenemeyeceği iki Shicibukai var. Mihawk ve Doflamingo
İvankov'un Kuma ile karşılaştığında verdiği tepki her şeyi ortaya koyuyor. "Sana yaşattığım korkuları unuttuysan yeniden yaşatırım" gibi bir şeyler söylüyor.

Keskinkılıç is Rises :lol: :lol: :lol: Hacı ne kullanıyorsan ben de istiyorum amk. Şu ankete Crocodile dicek tek adam sensin forumda. Tam bir "Epic Fail"sin kardeşim :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Favori Manga: One Piece
Naruto
Favori Anime: Naruto

Sanji Dof'a 2-3 tane sağlam vurur diyen adamsın sonuçta diyecek birşey yok. Bu anket Crocodile'ın kazanacağı ikinci vs konusu.

Birsi Rob Lucci, ikincisi İvankov, nedenlerinide belirttim. Hakisi olmayan adamı Logia yener diye kakalamaya çalışıp pohpohlamayın şurada hiç gereği yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
Octopus
Favori Manga: One piece,Gantz,Berserk,Toriko,Tower of God,Veritas
Favori Anime: One piece,Steins Gate,Hellsing

Hakisi olduğunu düşünüyorum.Dof'unda sözde yoktu ama H.Hakisi çıktı.
Hakisi olduğunu düşünerek Crocodile'a şans vermiyorum.
1 aylık acemi korsana yenilmeseymiş :angry:
En kötü alır eline hortumu ıslatır öyle döver :woohoo:
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

Keskinkılıç yazdı:Sanji Dof'a 2-3 tane sağlam vurur diyen adamsın sonuçta diyecek birşey yok. Bu anket Crocodile'ın kazanacağı ikinci vs konusu.

Birsi Rob Lucci, ikincisi İvankov, nedenlerinide belirttim. Hakisi olmayan adamı Logia yener diye kakalamaya çalışıp pohpohlamayın şurada hiç gereği yok.
Luffy'nin Gear 2'li haliyle zar zor yendiği adamı Crocodile mı yenecek? Crocodile'da laf var icraat yok. Crocodile Hancock'un kardeşlerini bile yenemez Ivankov, Lucci nerde kaldı?
Kullanıcı avatarı
Octopus
Favori Manga: One piece,Gantz,Berserk,Toriko,Tower of God,Veritas
Favori Anime: One piece,Steins Gate,Hellsing

Lazurii yazdı: Luffy'nin Gear 2'li haliyle zar zor yendiği adamı Crocodile mı yenecek? Crocodile'da laf var icraat yok. Crocodile Hancock'un kardeşlerini bile yenemez Ivankov, Lucci nerde kaldı?
Luccinin hakisi yok diye yenmez diyor herhalde.
Ama Croconunda su diye bir zaafı var alır elini hortumu hortumla döver,eline tükürsen Crcoya vurabiliyorsun :woohoo:
Luccinin roukugan(hatalı olabilir)tekniği belki işleyebilir birde.
Ivankov ,Crocoyu bu kadar tanıyor su zaafını bilmicek bu başlıbaşına saçma zeten.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

galeme yazdı:Monkey d dragon kim? Luffy'nin babası. Peki devrimciler kim? Denizcilerin en çok korktuğu örgüt. Peki bunların lideri kim? Monkey d. Dragon. Peki dragon'un sağ kolu kim? Ivankov. Sanji'yi kim eğitti? Ivankov. Sanji'nin kaptanı kim? Luffy. Crocodile'ı kim dövdü? Luffy.

Crocodile alır.
Concord yazdı:Dragon harbi gerizekalıymış. Gidiyor hakisi olmayan güçsüz birde üstüne üstlük topun birini en önemli 2 adamından biri yapıyor.
Sanji bunun yardımcısından ayar yedi 2 yıl önce. Hakisiz tekme konusunda sanjiyi nasıl dövdü merak ediyorum.

Karasakal gibi luffynin haki seviyesini okuyacak kadar bilgili bir korsanın hakisi yokmuş beyler, nereye gülüyorduk
Bu iki yorum tamda benim düşüncelerimi yansıtmış ve durumu özetlemiş... Ivankov atlar Croco'ya
Ivankov kendi altında ki lere ''booy'' ekini kullanıyor..Küçük gördüklerini hiç Shirohige-boy, Dragon-boy,Jinbei-boy dediğini duydunuz mu ?!? Ama Croco'ya Croco-Boy diyor :) BU da Ivankov'un Croco üzerinde ki hakimiyeti ve ikili arasında ki farkı ilişki anlamında gösteren bir örnek..Neyse sıkıladınızmı Vs Croco'lardan yahuu ?!
Konu Dışı
Ayrıca konunun VS'nin sunumu çok zayıf.. Diğer özenen ve dikkat eden kardeşlerimiz o güzel sunumları hobi olarak değil, açıklayıcı olsunlar diye yapıyorlar
Resim
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Lazurii yazdı:
Keskinkılıç yazdı:Sanji Dof'a 2-3 tane sağlam vurur diyen adamsın sonuçta diyecek birşey yok. Bu anket Crocodile'ın kazanacağı ikinci vs konusu.

Luffy'nin Gear 2'li haliyle zar zor yendiği adamı Crocodile mı yenecek? Crocodile'da laf var icraat yok. Crocodile Hancock'un kardeşlerini bile yenemez Ivankov, Lucci nerde kaldı?

Bence yüksek örnekler vermişsin. Buggy, Cabaji ve Mochi darmadağın ederler. Üzerine su dök, Richie bile parçalar.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Croco'yu ben bile döverim. Al bi kova su dök üstüne gavatın sonra bıcakla dal delik deşik et. Sonra git denizcilere teslim et shichibikai falan ol.
Resim

“One Piece Anketler” sayfasına dön