Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Marco'nun güç seviyesi

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Sizce ?

Yonkou
3
9%
Filo Amirali
0
Oy yok
Amiral
19
56%
Shichibukai (Mihawk Ve Doffy Seviyesi)
11
32%
Koramiral
1
3%

Toplam oy: 34
Kullanıcı avatarı
Dizzy
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece

Marco çok rahat amirallerle kapışabilir, bunu bize savaşta bir çok kez gösterdi.

Seviyesi de en fazla bir amiraldir,daha fazlası değil.Yonkou diyenleri anlamak güç koskaca beyazsakal amiral karşısında ne duramlara düştü.

Marco iyidir hoştur fakat sınırları bellidir,abartmaya gerek yok.
Kullanıcı avatarı
Jotarokujo
Favori Manga: Bleach Death Note
Kuroko No Basket
One Piece Naruto
Favori Anime: One Piece
Nazo No Kanojo x
Bleach Kuroko No Basket
Jojo's Birazze Adventure

Dünyanın en güçlü adamının sağ kolu en azından Amiral seviyesinde olmayacaksa afedersiniz öyle tayfanın icine... Neyse Bana kalırsa Marco Amiralden 1 tık üstün Yonkoudan 1-2 tık aşağıdadır. Arada bi yerde yani. Ve Bu Arada Shichibukai seviyesinden kastım Mihawk ve Doffy yani shichibukailerin en güçlüleri. Onların seviyesinden bahsettim. Shichibukai çok karışık eğer düz yazarsam buggy bile giriyor işin içine. O yüzden Shichibukai derken Mihawk ve Doflamingodan bahsediyorum.

Neyse uzun lafın kısası Amiral seviyesinde veya Amiralden 1 tık üstün.
Kullanıcı avatarı
Jotarokujo
Kuroko No Basket
One Piece Naruto
Nazo No Kanojo x
Bleach Kuroko No Basket
Jojo's Birazze Adventure

Dark Wanderer yazdı:4 yonko 4 amiral var toplamda 4 adama tüm güvenliği emanet etmişler neredeyse diyoruz.Ama bazıları kendi kurgu mantıklarından ileri cıkmaya calısarak birşeyler söylüyor haklısınız World goverment zaten iskele babasıydı Yahu sakazukinin yediği dayağı marco o meyveyle bile kaldırmaz hani ölmezde yatar yerde.Amiral seviyesi marconun altında olsaydı ace ve edward yaşıyor denizde karpuz sarkımışlar takılıyor olurlardı.WG shcibukailere güvenicek bir sistem değil asla zaten işlerin böyle standby da kalması Edward ve roger sonrası emekliye ayrılan sengoku
Kurgu mantığıyla birşey yaptığım yok. Birazcık mantıklı düşünürsek dediğimi anlarsın. Marco tayfadaki 2.kaptan Beyazsakaldan sonra sözü en çok geçen kişi ve Beyazsakalın sağ kolu. Kurgu mantığı olabilir sana göre ama Marco 1 Amiral ile kapışıp yenemiyecekse Beyazsakal neyine güvendide gitti kurtarmaya. Tamam kurtarmak için güçlü güçsüz gene gider ama Marco 1 Amirali kapışıp alamayacaksa kaybetmelerini garantilerler. Marco 2.Kaptan 2.inci. Beyazsakalın sağ kolu. Böyle bi adam Amiralleri yenemeyecekse yaşamasın zaten bırakalım biz ümit etmeyi. Gorouseiler bu adamı Karasakalı devirebilcek bir seviyeye getirmedilermi ? (Tayfa ile beraber) Bırakta güçlü olsun Amiralden.

Hani anlatmaya çalıştığım şey şu. Madem Marco 1 Amiral ile kapışıp alamayacak. Ozaman Beyazsakal Korsanları niye büyütüldü bu kadar ? Beyazsakal bi kenara onun gücü tartışılmaz. Ama Beyazsakalda tek başına birşey yapamaz. Madem öyleydi Beyazsakal neyine güvenerek bastı Marinefordu. Kaybedecekleri garanti ozaman. Daha sağ kolu amiralleri geçemiyorsa Garp Sengoku zaten son darbeyi vurur zaten onlarada gerek kalmadı. Şuan hepimiz kurgu kullanıyoruz zaten. Görmediğimiz birşeyi tartışıyoruz. Bu Gayet doğal birşeydir. Adam gibi 1-1 Dövüşünü görmedik Marco'nun sadece tahmini konuşabiliriz.
Kullanıcı avatarı
Jotarokujo
Kuroko No Basket
One Piece Naruto
Nazo No Kanojo x
Bleach Kuroko No Basket
Jojo's Birazze Adventure

Dark Wanderer yazdı:
Jotarokujo yazdı:
Dark Wanderer yazdı:4 yonko 4 amiral var toplamda 4 adama tüm güvenliği emanet etmişler neredeyse diyoruz.Ama bazıları kendi kurgu mantıklarından ileri cıkmaya calısarak birşeyler söylüyor haklısınız World goverment zaten iskele babasıydı Yahu sakazukinin yediği dayağı marco o meyveyle bile kaldırmaz hani ölmezde yatar yerde.Amiral seviyesi marconun altında olsaydı ace ve edward yaşıyor denizde karpuz sarkımışlar takılıyor olurlardı.WG shcibukailere güvenicek bir sistem değil asla zaten işlerin böyle standby da kalması Edward ve roger sonrası emekliye ayrılan sengoku
Kurgu mantığıyla birşey yaptığım yok. Birazcık mantıklı düşünürsek dediğimi anlarsın. Marco tayfadaki 2.kaptan Beyazsakaldan sonra sözü en çok geçen kişi ve Beyazsakalın sağ kolu. Kurgu mantığı olabilir sana göre ama Marco 1 Amiral ile kapışıp yenemiyecekse Beyazsakal neyine güvendide gitti kurtarmaya. Tamam kurtarmak için güçlü güçsüz gene gider ama Marco 1 Amirali kapışıp alamayacaksa kaybetmelerini garantilerler. Marco 2.Kaptan 2.inci. Beyazsakalın sağ kolu. Böyle bi adam Amiralleri yenemeyecekse yaşamasın zaten bırakalım biz ümit etmeyi. Gorouseiler bu adamı Karasakalı devirebilcek bir seviyeye getirmedilermi ? (Tayfa ile beraber) Bırakta güçlü olsun Amiralden.

Hani anlatmaya çalıştığım şey şu. Madem Marco 1 Amiral ile kapışıp alamayacak. Ozaman Beyazsakal Korsanları niye büyütüldü bu kadar ? Beyazsakal bi kenara onun gücü tartışılmaz. Ama Beyazsakalda tek başına birşey yapamaz. Madem öyleydi Beyazsakal neyine güvenerek bastı Marinefordu. Kaybedecekleri garanti ozaman. Daha sağ kolu amiralleri geçemiyorsa Garp Sengoku zaten son darbeyi vurur zaten onlarada gerek kalmadı. Şuan hepimiz kurgu kullanıyoruz zaten. Görmediğimiz birşeyi tartışıyoruz. Bu Gayet doğal birşeydir. Adam gibi 1-1 Dövüşünü görmedik Marco'nun sadece tahmini konuşabiliriz.
Beyazsakal korsanları yürüyün lan dediklerinde 40 tane gemi takip etti bunları Abi varsıyım yapıyorsunuz diyorum Hani amiral seviyesi bu kadar fazla olsa 4 yonkou keyfine düzer marineyi gidip gelip
Yahu 40 tane gemi takip etti etmesine Eyvallah ama şöyle bir gerçek var. O 40 gemi sadece adam desteği yaptı. Yani o teğmenler falan varya onlarla kapıstılar onlar kaptanlarıda Koramirallerle. Gene kritik kişilerle karşılaşacak kişiler Marco Jozu Beyazsakal o savaşta. Tamam müttefiklerin katkısı büyük Ama asıl olay ordaki Amiralleri indirmek. Amiralleri indirmezseler o seviyede kaç gemi gelirse gelsin gene kaybedecek Beyazsakal korsanları. Yonkou seviyesi Amiralden daha fazla olduğu kesin Ama Yonkouların sağ kollarıda Amiralleri alamazsa marineler hep en üstte kalır.

Tabiki her yonkounun sağ kolu veya kolları alamaz Amiralleri. (Big Mom Ve Karasakal korsanları için konuştum burda.) Ama Beyazsakal korsanları Yonkoular içinde bile en güçlüleriydi. Bu Sebepten Eğer sağ kolu Bir Amirali alamazsa Marineler çoktan işini bitirirdi Beyazsakal korsanlarının.
Celebhol
Favori Anime: -

Kişisel güç, komuta gücüyle aynı şey değildir. Herkesi de amirallerle kıyaslamaya başladılar bu aralar. Yahu yeni amiral olmuş bir adamın seviyesinden Doffy bile korkuyor şu an. Amirallik öyle ağza sakız olacak bir kavram değil OP evreninde.
Kullanıcı avatarı
Jotarokujo
Kuroko No Basket
One Piece Naruto
Nazo No Kanojo x
Bleach Kuroko No Basket
Jojo's Birazze Adventure

Dark Wanderer yazdı:Schibukai(Warlord) Buggy ye bile nasip olabilimiş birşey,Amiral rütbesine Buster call bile emanet ediliyor daha ne olsun
O kadarda olsun artık :cheer: Sonuçta Denizcilerin Filo Amiralinden sonraki en yüksek rütbesi Buster Call Almazsa ayıp olur :cheer: Ve Konu dağılacak iyice
Kullanıcı avatarı
Sword Way
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece, Death Note, Bleach, Dragon Ball, Dragon Ball Z, Basilisk, Shingeki No Kyojin, Samurai Champloo, Slam Dunk, Psycho-pass, Kuroko's Baskett, Claymore.

Jotarokujo yazdı:Dünyanın en güçlü adamının sağ kolu en azından Amiral seviyesinde olmayacaksa afedersiniz öyle tayfanın icine... Neyse Bana kalırsa Marco Amiralden 1 tık üstün Yonkoudan 1-2 tık aşağıdadır. Arada bi yerde yani. Ve Bu Arada Shichibukai seviyesinden kastım Mihawk ve Doffy yani shichibukailerin en güçlüleri. Onların seviyesinden bahsettim. Shichibukai çok karışık eğer düz yazarsam buggy bile giriyor işin içine. O yüzden Shichibukai derken Mihawk ve Doflamingodan bahsediyorum.

Yonkou kolu bir amirali alabilmeli mantığı seninkisi. Ama yanlış bir mantık. Marco hiç bir amirali alamaz her bahsine varım. Ancak tutabilir. Amiraller o kadar hayvan adamlar ki, Sabo Luffy'den büyük haki seviyesinin üstüne bir de mera merayı yediği halde amiral ter döktürüyor kendisine. Ya amiralleri çok küçük görüyorsun ya da Marco'yu çok abartıyorsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
Jotarokujo
Kuroko No Basket
One Piece Naruto
Nazo No Kanojo x
Bleach Kuroko No Basket
Jojo's Birazze Adventure

Sword Way yazdı:
Jotarokujo yazdı:Dünyanın en güçlü adamının sağ kolu en azından Amiral seviyesinde olmayacaksa afedersiniz öyle tayfanın icine... Neyse Bana kalırsa Marco Amiralden 1 tık üstün Yonkoudan 1-2 tık aşağıdadır. Arada bi yerde yani. Ve Bu Arada Shichibukai seviyesinden kastım Mihawk ve Doffy yani shichibukailerin en güçlüleri. Onların seviyesinden bahsettim. Shichibukai çok karışık eğer düz yazarsam buggy bile giriyor işin içine. O yüzden Shichibukai derken Mihawk ve Doflamingodan bahsediyorum.

Yonkou kolu bir amirali alabilmeli mantığı seninkisi. Ama yanlış bir mantık. Marco hiç bir amirali alamaz her bahsine varım. Ancak tutabilir. Amiraller o kadar hayvan adamlar ki, Sabo Luffy'den büyük haki seviyesinin üstüne bir de mera merayı yediği halde amiral ter döktürüyor kendisine. Ya amiralleri çok küçük görüyorsun ya da Marco'yu çok abartıyorsun.
Amiralleri küçümsemiyorum. Benim su konuda kafam takılıyor. Madem Marco 1 tane Alamayacak. Ozaman Beyazsakal neyine güvendide Aceyi kurtarmaya gitti Marinefordu basmaya ? Aceyi kurtarana kadar hiçmi bilmiyordu Amirallerin karşısına çıkacağını. Hadi müttefiklerine güvendi desek öyle ahım şahım güçte değiller. Neyine güvendi madem Sağ kolu 1 tane Amirali alamayacaksa ? Direk intihar bu. Beyazsakalın direk intihar ediceğini sanmıyorum tayfasını ölüme götüreceğini. Ozaman neden Gorouseiler Marcoyu karasakalı alacak seviyeye getirdiler ? (Tayfa ile birlikte) bu soruların cevabını bize ilerde vericektir umarım Eichiri Oda...
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Bence Marco'nun tüm gücünü göremedik henüz. Gördüğümüz kadarıyla da hiç de kötü bir tablo çizmedi. İşte bi Akainu'yu Vista ile beraber kesememesi var, o beni de tereddütte bırakmadı değil. Ama arkadaşların açıklamaları birazda olsa tatmin etti diyebilirim. Elde ki verilere göre amiral seviyesi diyebiliriz. Dünyanın en güçlü adamının sağ kolu, Beyazsakal Korsanlar Kralı yapmayı düşündüğü Ace'e bile 1. Tümeni emanet etmemiş, bu adama etmiş. Logialardan bile ender görülen Mistik Zoan meyvesi yemiş, seride ki en iyi meyvelerden birine sahip. Savaştaki durumu da gayet iyiydi. Kizaru ile aşık atması, Luffy'i Aokiji'den koruması vb. Ortalama üstü de bir hakiye sahiptir tahminen.

Tam emin olamasam da, amiral seviyesi diyorum. Hele bi tekrar ortaya çıksın, o zaman emin oluruz durumdan. :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Dark Wanderer yazdı:
Outlaw yazdı:Bence Marco'nun tüm gücünü göremedik henüz. Gördüğümüz kadarıyla da hiç de kötü bir tablo çizmedi. İşte bi Akainu'yu Vista ile beraber kesememesi var, o beni de tereddütte bırakmadı değil. Ama arkadaşların açıklamaları birazda olsa tatmin etti diyebilirim. Elde ki verilere göre amiral seviyesi diyebiliriz. Dünyanın en güçlü adamının sağ kolu, Beyazsakal Korsanlar Kralı yapmayı düşündüğü Ace'e bile 1. Tümeni emanet etmemiş, bu adama etmiş. Logialardan bile ender görülen Mistik Zoan meyvesi yemiş, seride ki en iyi meyvelerden birine sahip. Savaştaki durumu da gayet iyiydi. Kizaru ile aşık atması, Luffy'i Aokiji'den koruması vb. Ortalama üstü de bir hakiye sahiptir tahminen.

Tam emin olamasam da, amiral seviyesi diyorum. Hele bi tekrar ortaya çıksın, o zaman emin oluruz durumdan. :laugh:
Marco vurmuyor moruk umarım o saçmalık düzelir kanaryadan farkı yok böyle Ace mera mera ile marconun cok üstünde yıkım gücüne sahip. gördüğümz kadarıyla
İşte saldırı gücü anlamında bir şey göremedik. Meyvesi tamamen savunmaya yönelik gördüğümüz kadarıyla. Bu sebeple epey sağlam Silahlanma Hakisi çıkması gerekiyor bu herifte. Konumunu göz önünde bulundurduğumuzda, haki konusunda da aciz değildir bence.
Resim

“One Piece Anketler” sayfasına dön