Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

5 vs 5

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

A vs B

A takımı Kazanır.
7
44%
B takımı kazanır
8
50%
Berabere.
0
Oy yok
Kararsızım.
1
6%

Toplam oy: 16
Kullanıcı avatarı
The Golden King
Favori Manga: Ecchi konulu mangaların tamamı.
Favori Anime: Bleach,Hellsing,Death Note,Naruto,Air Gear,
Kuroko no basket,Berserk,Code Geass,Kurohitsugi,
One piece,Fairy tail,HxH,Gintama,Cowboy Bebop.

Takım A:

Sengoku:
► Spoiler Göster

Aokiji:
► Spoiler Göster
Monkey D.Garp:
► Spoiler Göster

Kizaru:
► Spoiler Göster

Juracule Mihawk:
► Spoiler Göster

Vs

Takım B:

Akainu:
► Spoiler Göster

Shiki:
► Spoiler Göster

Silvers Rayleigh:
► Spoiler Göster
ZaZoBaa
Favori Manga: ONE PİECE
Favori Anime: ONE PİECE

B takımında Shiki takımı zayıflatmış.
Tek basına Garp, Rayleigh ile Shiki'yi idare eder, hatta yener de.
Aokiji, Akainu ile 10 gün savasmış, sonunda kaybetmiş, yani Akainu kıl payı kazanmış desek yeri, bi sefer daha savassalar Akainu'nun garantisi yok. Hadi, bi 9-10 gün daha savassınlar, en kötü Garp erkenden işini bitirip yardıma gelir :) Yine kazanırlar.
Geriye, Sengoku-Kizaru-Mihawk vs Teach-Shanks kalıyor.Burası biraz düşündürüyor ama Ben oyumu yine de A takımına verdim.
B takımını Shiki zayıflatmış olsa da Teach ve Shanks her şeyi değiştirebilir.
Temennim teach'ın Hakisinin Mihawk'tan zayıf olması yönünde, eğer öyle olursa Mihawk kuş başı doğrar, bu biraz uçuk oldu ama çok da önemli değil :)

Tabi, farklı farklı senaryolarla daha farklı sonuçlara ulaşılabilir.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Bencede A takımı alır ama kaybetmelerinin sebebi Shiki değil Rayleigh olur. Shiki tam formunda olarak ifade edilmiş. O hali büyük ihtimalle Kizaru'dan daha güçlüdür. Yapılan filmi çok takmayın.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Kullanıcı avatarı
Cyborg Franky
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,Naruto

Takım B öttürür.
Ace:Ona niye baba diyorsunuz?
Marco:Çünkü bize oğullarım diyor.
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

B takımı dümdüz eder. İki yonkou + en güçlü amiralden bahsediyoruz. Bunakları birbirine verdiğinizde:

Shanks vs Kizaru
Teach vs Kuzan
Akainu vs Mihawk

Dengesiz olmuş biraz takımlar.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Akainu ile Aokiji'yi karşılaştırırım zaferi kim kazanırsa kazansın diğer dövüşlere en ufak etki edecek dermanı kalmaz!
Sengoku Shiki'yi durdurabilir.
Kizaru Rayleigh karşılşamasının kazanını olacağına ihtimal vermiyorum
Shanks ile Mihawk karşlaşmasının kazanını olacağına ihtimal vermiyorum

Garp'ın iradesi Teach'i durdurmaya yeterse berabere biter ama yetmezse B takımı galip gelir.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Aokiji vs Akainu, Akainu orta zorlukta alır. İkisi tamamen sağlamken bize Akainu yardım etmeseydi Aokiji'nin öleceği söylendi. Akainu'nun merhamet ettiği söylendi. Üstüne üstlük bu sefer Aokiji'nin bir kolu ve bir bacağı yok. Akainu orta zorlukta alıp Garp'a saldırır.
Ha ikisi sağlam olsa Akainu yine kazanır ama kimseye yardıma gdiemez.

Sengoku vs Shiki, Sengoku Shiki'yi oyalar. Uzun bir dövüş sonunda alır.

Rayleigh vs Kizaru, Kizaru çok üzün bir dövüş sonunda üstün gelir. Ama kimseye yardıma gidemez.

Mihawk vs Shanks, dövüşün sonucunu kestiremiyorum açıkçası.

Garp vs BB, Açıkçası BB'nin gücünü bilmiyoruz. İki yıl önceki halleri saysak zaten Garp dümdüz eder ama öyle olmaz işte. Adam bir şekilde yonkou olmuş sonuçta. Bana göre BB en güçsüz yonkou durumunda şu anda. Zamanla güçlenip en güçlüsü haline geleceği aşikar. Ama şu anda en güçsüz yonkou olduğunu düşünerek Garp'a oy veriyorum. Garp gidip Akainu'ya dalar bence.

A takımı alır diyeceğim de, diyemiyorum. Bir şeyler yanlış.

Edit. A takımı kazanır ya.
En son Anka24 tarafından 26 Eyl 2015 21:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

A Takımından 3 kişi zayıf Teach karşısında. Fakat Mihawk ve Garp faktörü var hele hele Garp gençse Deprem+Black Hole yeterli gelmez Teachi alır bir şekilde. Kuzan ile Sakazuki 10 gün savaşa dursunlar. Shiki üstteki takımdan her hangi birisi karşısında şansı olmayan birisi. Geriye Borsalino, Sengoku ve Mihawk kalıyor karşılarında Shanks ve Rayleigh var gene Rayleigh gençse Borsalinoyu alır Sengokuyla kafa kafaya giderler geriye Mihawk vs Shanks kalır. Ama genç değilse vs orada biter. Garp gibi onuda zirve olarak değerlenidirerek. Shanks Mihawkı alır diyorum. Geriye Shanks vs Garp ve süren Sakazuki vs Kuzan kalıyor ki ikisi de kafa karıştırıcı.

Garp Shankstan çıkarsa Sakazuki'ye 1-2 yumruk sallasa paketler zaten. Ama Shanks ile olacak dövüşleri Kuzan ve Sakazuki arasındaki dövüşten çok daha uzun sürer. Sakazuki Kuzanı ilk yendiğinde epey zorlanmıştı gene yenerse alırlar ama yok yenemezse kaybederler. Kararsızım.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Shiki B takımını çok zayıflatmış.. Yani Luffy'nin Gear 4 süz yendiği biri sonuçta.

Rayleigh genç değilse eninde sonunda Kizaru ya da Juracle Mihawk onu alacaktır.
Sengoku, Shikiyi yoldan çekse

Garp marineford ve öncesi halde ise eğer o da Akainuyu halledebilecek potansiyele sahip. Kizaru+Aokiji -> Shanks+Karasakal olsa

belli bir süre dayansalar bile Mihawk ve Sengoku'nun yardıma geleceği kesin.. Garp kolay kolay gelemez..

AMa Mihawk Rayleigh ile ve de Sengoku'da Shiki ile çok uğraşmaz diye düşünüyorum... KArasakal meyve güçlerini çok iyi manipule etse dahi, illa ki bu kadar adam ona da bir güzellik yapar diyorum.. Takım 1 diyorum.
Resim

“One Piece Anketler” sayfasına dön