Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Law & Luffy vs Aokiji

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Luffy & Law vs Aokiji

Aokiji yüksek zorluk kazanır
4
25%
Aokiji ortalama zorluk kazanır
9
56%
Aokiji zorlanmadan kazanır
0
Oy yok
İkili yüksek zorluk kazanır
1
6%
İkili orta zorluk kazanır
1
6%
İkili zorlanmadan kazanır
0
Oy yok
Kararsızım
1
6%

Toplam oy: 16
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Law, Doflamingo dövüşüne göre daha aktif olursa Aokiji'ye karşı şansları var bence. Luffy'nin g4 süresi kısa süreli olmasa kesin alırlar derdim. ( En azından 4-5 dakika daha fazla ise ). Şuan kararsızım.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Arkadaslar konudan uzak karakterleri karistirmayalim.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Aokiji gamma knife yerse iyileştirebileceğini sanmıyorum. luffy+kid veya zoro olsa aokiji alır derim ama law'ın teknikleri 2 vs 1 için çok uygun olduğundan luffy ve law alır diyorum.

G4 aokijide bi açık yaratabilirse law aokijinin arkasına ışınlanıp gömer gamma knife'ı.

Aokiji king kong gun'ı logia gücüyle savuşturabilir. Ama luffy king kong gun'ı law'a atarsa ve law son anda aokijiyle yer değiştirirse aokiji o saldırıyı blocklamak zorunda kalır. Ve ben aokijinin king kong gun blocklayacak fiziksel güce sahip olduğunu sanmıyorum. Bu saldırıdan sonra ayağa kalkana kadar law gamma knife'la vurabilir.

Doflamingo luffy'nin saldırılarıyla uçtuğu zaman luffy dof'un yanına gidene kadar nefeslenmeye vakti oluyordu. Law'ın shambles tekniği varken aokijinin nefeslenme vakti olmayacak.
Kullanıcı avatarı
Dizzy
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece

Beyler sanki 2 yıl oncesinde kalmis gibisiniz.Luffyde g4 gibi bir guc ve Law gamma knife bir saldiri oldugu surece,Aokijini isi zor,hemde topal su anda bu adam.

Yinede zor vs kesin bir sey diyemiyorum
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Bu vs'nin nasil gececegi Katakuri dovusunde Luffy'nin gosterecegi tam performansdan sonra, 5-6 haftaya, daha net ortaya cikar. Simdilik net bir sey demek istemiyorum.

Ama yine de dusununce Law''un yetenegi yuzunden cok guzel ikili oluyorlar. Kontra veya supriz saldirilara cok musait bir tarzlari var. Ancak Aokiji de Akainu'ya yenilmis olsa da kac gun dovusmus ve kalici yaralar birakmis birisi. Marineford dahil Aokiji'nin tam potansiyelini henuz gormedigimizden sanki Akainu daha bir canavarmis gibi geliyor, fakat gunun sonunda hemen hemen denkler birbirlerine. Dovus tarzlari da Logia dovus tarzi, o acidan da cok bir farklilik yok. Akainun'nun Marineford'da WB'den yedigi darbelere bakiyorum, G4 vs vs cok guclu olsa da WB'nin Akainu'ya vurdugu darbelerin yaninda hafif kaliyorlar. Karsilastirinca da Luffy ve Law ikilisinin suan Akainu'yu almasina veya bilmem kac gun denk sekilde dovusmesine imkan vermiyorum. Yine ayni sekilde Aokiji'nin Kizaru'dan da geri kalir yani yok, ve Kizaru'nun hizini dusununce Luffy ve Law'un Kizaru'yu alabilcegini de hic dusunmuyorum. Kizaru da fazla hizli ve anlik bitirici guce sahip.
Ayni mantigi diger amiraller uzerinden Aokiji'ye uygulayinca da Aokiji orta zorlukta alir diyorum. Ama oyumu Katakuri dovusunun sonuna kadar bekleticem, Luffy belki sasirtici bir p.up alir.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Aokiji yüksek zorluk. Aşağısı kurtarmaz. Luffy bu arc ile beraber o potanın adamı olduğunu gösterdi yavaştan. Yanında Law gibi bir destekle gayet şansı var amirallere karşı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Luffy akıllı davranırsa ve Law'ın sözünü dinlerse orta zorlukta Aokiji alır derim.

Yok eğer yine kendisi gibi, olduğu gibi, mal gibi davranır ise Aokiji fazla uğraşmaz.

“One Piece Anketler” sayfasına dön