Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece'de Tasarımını En Başarılı Bulduğunuz Kötü?

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

One Piece'de Tasarımını En Başarılı Bulduğunuz Kötü?

Doflamingo
5
24%
Big Mom
1
5%
Carmel Anne
0
Oy yok
Sir Crocodile
3
14%
Akainu Sakazuki
1
5%
Marshall D. Teach
6
29%
Arlong
0
Oy yok
God Enel
1
5%
Rob Lucci
0
Oy yok
Kaido
0
Oy yok
Spandam
0
Oy yok
Charlotte Katakuri
0
Oy yok
Kaptan Kuro
0
Oy yok
Hody Jones
0
Oy yok
Caesar Clown
0
Oy yok
Monet
0
Oy yok
Gecko Moria
1
5%
Buggy
3
14%
Lafitte
0
Oy yok
Diğer(Yorumlarda belirtiniz.)
0
Oy yok

Toplam oy: 21
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Buradaki tasarım tabiri epey genel, yani kişilik, görünüş, güç, gelişim, gidişat hepsini topladığınızda en beğendiğiniz One Piece kötü adamı kim?
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Karasakal dışında yok.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Karasakal'a ancak Akainu ve zamanına göre ele alındığında Arlong yaklaşabilir. Tek oy hakkı varken başkasına oy atmak lüzumsuz bence.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Sae yazdı: 09 Ara 2017 18:12 Karasakal'a ancak Akainu ve zamanına göre ele alındığında Arlong yaklaşabilir. Tek oy hakkı varken başkasına oy atmak lüzumsuz bence.

Akainu iyi.
Anka024
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Moria diyecektim ama çok eksiği var. BB diyecektim ama aşırı klasik ve yine çok eksiği var.

Buggy reyise gitti oyum.

Neyse bu da son mesajım ban açılana kadar.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Sonuç olarak Teach olsa da, izlemekten-okumaktan en keyif aldığım Crocodile'dı. Meyvesi, iğrenç egosu, gösteriş merakı her şeyini uyumlu buluyorum. Tekrar ortaya çıkışını merakla bekliyorum. Şu son 10-15 bölümden sonra %100 eminim ki en kötüsü Linlin. Yonkou mu Tazmanya Canavarı mı belli değil şu an.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Karasakal bence serideki korsan gibi davranan tek eleman Buggy haricince. (Timeskip sonrasi Buggy biraz gozumden dustu ama gorecegiz sonrasinda.)
O yuzden oyumu kapiyor. Hirsizlik, duzenbazlik, guc hepsi var adamda, hepsinden de onemlisi amaci icin etik problemleri yok. Hayatini yasiyor. Kural mural yok.
Benzer birseyi Bigmom icin de soyleyebilirdim whole cake arci oncesince, kadina para teklif edildiginde cevabi "korsan istedigini yapamiyorsa niye korsandir?" cevabini vermisti. Sonra da kadinin tum irklari bir masada topmala diye amaclari oldugunu ogrendik, zaafi buyuk bir karakter. Karasakal'da bu sorun yok, iyi adam olmak zorunda degil gerektiginde.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

East Blue King Don Krieg reyiz varken bunlar kim ? Herif tek eliyle gemi fırlatıyordu Luffy'e yenildi. :D
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Crocodile diyorum
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Güç ve tema tasarım konsepti olarak Big Mom'ı epey başarılı buluyordum ki halada buluyorum. Tabi yok şunu öldüremedi yok buna zarar veremedi yok yarım saatir fare kovalıyor gibi muhabbetleri katmıyorum tasarım dendiği için. Başarılı kötü adam farklı tasarım farklı. Diğer adaylarım da Moria ve Arlong olurdu. One Piece kötü adamları zaten genel olarak gördüğüm en iyi karakter tasarıma sahip kötü adamlar. Belki bir tek Naruto kötüleri ile başa baş karşılaştırabilirim.

“One Piece Anketler” sayfasına dön