Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sanji Hakkında Görüşleriniz

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Sanji'yi Nasıl Buluyorsunuz?

Severdim ama bozdu.
5
45%
Hala severim.
5
45%
Hep iticiydi.
1
9%
Zaman atlaması sonrası düzeldi.
0
Oy yok

Toplam oy: 11
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Zaman atlaması ile beraber Sanji bir çok kişiye itici gelmeye başladı. Özellikle Whole Cake Island arc sırasında baya bir yükseldi. Peki sizce Sanji hala aynı Sanji mi yoksa cidden bozulma var mı?

► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Gay adasından çıktıktan sonra kafayı kırdı çocuk. Her gördüğümde acıyan bir surat ifadesiyle bakıyorum. :D
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Sanji hep sevdigim bir karakter olmustu tayfada zeka ve guc konusturan tek karakter oldugu icin. (Robin ya da Nami demeyin simdi, ikisinden de ne herhangi bir plan/strateji/zeka olayi gormedik.)
Mr Prince olayi, Enies Loby'de kapilari kapatmasi, Enel'in gemisini patlatmasi vb ornekler aklima gelen ilk seyler.
Mangaka tarafindan bile monster trioda gosterilmesi, CP9'da top3 elemanlardan Jabura'yi yenmesi ve tayfanin ezik elemanlarinin hep yardimina kosmasi onu ilk ucte Luffy ve Zoro'yla bir tutmaya yeterdi.
Zoro'yla olan guc rakiplikleri de az tuz birsey degildi, zombileri bile esit seviyede dovusuyorlardi. (Hatta Sanji'ninki odulu dusuk diye dusuk seviye zombiye konulmustu.)
Pacifista savasinda monster trionun ne kadar onde gozuktugunde herkes hemfikir olabilir.

Yalniz Kuma yuzunden Kamabakka'ya gonderildikten sonra Sanji'nin degeri gittikce azalmaya basladi.
Oncelikle homoseksuele donusturulmesi, Luffy ve Zoro'nun Rayleigh e Mihawk'tan egitim alirken kendisinin geylerle kovalamaca oynayip Ivankov'dan uyduruk bir yemek egitim almasi kendisi icin fan kitlesini tedirgin etti.

2 yil ara sonra yine Zoro'yla rakiplik yapip Pacifista'yi beraber teklemeleri ve de Kraken'le beraber savasmalari kendisi icin umut verici olsa da hikayenin geri kalaninda maskot olmaktan baska bir ise yaramadi.

Sonra Punk Hazard'da cocuklari kacirken Law'in tek el hareketiyle vucudundan olmasi buyuk bir red flag oldu kendisi icin. Bu noktadan sonra Sanji baska karakterlerin ne kadar guclu oldugunu gosterme rolune girdi.
Oncelikle Virgo ile savasirken ayaginin catlamasi, ardindan Doflamingo'ya kolayca yenik dusmesi ve de hikaye devaminda hicbir sey yapmamasi, WCI arcinda kurtarilan prenses rolune girmesi falan kendisi icin cok cok kotu yonde giden hareketler oldu Oda tarafindan.

Arcin son aninda da orta parmak gosteril gibi uyduruk bir power up verdiler, kullanip kullanmayacagi da belli degil.

Guc yonunden olan biteni yazdim kendi bakis acima gore.

Zeka yonunden zaman atlamasi sonrasi herhangi bir huneri olmadi.

Kadin sevgisinin ne kadar fazla oldugunu bilsek de gereginden cok maymunluk yaptigina da hepimiz forumda hemfikir olduk.

Benim icin timeskip Sanji'si sevdigim karakterler arasinda degil artik, oncesinde ise favori karakterimdi One Piece'de.

Kendisi bu durumdan kurtarabilir mi bilmiyorum, mangakanin da pek umrunda degil gibi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Kendisi kraldır, haterları takmamak lazım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Hep seviyordum kendisini ama hiçbir zaman Trio olarak görmedim açıkcası.Olması gereken tatlı bir karakter olduğunu düşünüyorum ama.Manevi babası da kral adamdı.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

https://www.youtube.com/watch?v=oKzM3hVG774

Sen nasıl bir reizsin yav, büyük insansın, büyük adamsın seviyorum seni reiz. Ulu Kami-Sama seni başımızdan eksik etmeye, allah ne muradın varsa vere.

Sanji reiz, arkandan yiğit desinler....
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Outlaw yazdı: 14 Eki 2018 06:30 https://www.youtube.com/watch?v=oKzM3hVG774

Sen nasıl bir reizsin yav, büyük insansın, büyük adamsın seviyorum seni reiz. Ulu Kami-Sama seni başımızdan eksik etmeye, allah ne muradın varsa vere.

Kaptanını dövüp sonra çiçek toplamaya gitmesiyle yiğitliği gitti çakma Romeo'nun. :) Neyse ki bedelini fazlasıyla ödedi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

redstak yazdı: 14 Eki 2018 11:52
Outlaw yazdı: 14 Eki 2018 06:30 https://www.youtube.com/watch?v=oKzM3hVG774

Kaptanını dövüp sonra çiçek toplamaya gitmesiyle yiğitliği gitti çakma Romeo'nun. :) Neyse ki bedelini fazlasıyla ödedi.
Tabii canım, Sanji zaten adaya kendi isteğiyle gitti, o dedi beni babamla tehdit edin, zorla evlendirmeye çalışın, sonra o istedi " evlenmezsen tayfanın anasını sikeriz." demelerini. Valla bak. Zaten küçüklük travmaları filan da yok, güllük gülistanlık bir çocukluğu var, o adaya gitmek için de hiçbir sebebi yok.

:)
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@Outlaw
Olay o degil, kaptani yonkoulara kafa kaldirirken bu tur tehditlere boyun egmesi karakter disi bir davranis. Luffy'nin donup ne diyecegini bile beklemedi plot geregi. Herseye bilincsizce kendisi karar verdi. Sanji boyle biri degil.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Konunun da kaldırılmasını talep ediyorum, resmen Sanji'ye sövün diye konu açılmış.

Valla o arc'da Sanji'de en ufak kusur bulan varsa art niyetlidir, ben açık sözlüyüm.
Resim

“One Piece Anketler” sayfasına dön