Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sanji Hakkında Görüşleriniz

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Sanji'yi Nasıl Buluyorsunuz?

Severdim ama bozdu.
5
45%
Hala severim.
5
45%
Hep iticiydi.
1
9%
Zaman atlaması sonrası düzeldi.
0
Oy yok

Toplam oy: 11
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

madaraninsolsharingani yazdı: 14 Eki 2018 14:53 Büyük ihtimal Queen Jack'den daha güçlüdür. En güçlüleri de King'dir. Kart sıralaması gibi. O yüzden Sanji'nin Queen'i devirmesi çok büyük olay olur çünkü normalde Sanji ana düşmanın kendinden sonraki 2.en iyi adamını yenerdi, 1 hep Zoro'ya kalırdı. 1.yi yenmesi durumunda güç seviyesi hayvan gibi artacaktır.
Ama kolluklar yeterli gelir mi bilemiyorum. Meyveye filan ise ihtimal vermiyorum. Kollukdan büyük ihtimal süper şeyler çıkacak.
Resim
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

@Outlaw
Bence Haki p-up gelebilir. Oda'nın monster trio ile haki türlerini eşleştirmesi vardı. Luffy-Haoshoku, Zoro-Busoshoku ve Sanji-Kenbunshoku. Acaba Sanji'nin Luffy ve Katakuri'nin çok üstünde bir observation haki açması durumu olur mu? Olursa çok güzel de power up olur aslında.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

@madaranınsolsharinganı,

Tabii ki Katakuri level gözlem hakisi ayrı bir noktaya taşır Sanji'yi. Ama atak ve dayanıklılığı yeterli değil gibi geliyor hala bana. O konuda da gelişme gösterilmeli, o konuyu da kolluklara bırakacak sanırım Oda.

Kolluk + Haki ile Yıkımcılardan birini patlatırsa büyük olay.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Sevdiğim bir karakter ama savaşın ortasında tayfa ölüm kalım savaşı verirken "kadınlara vuramam" tiriplerine uyuz oluyorum. Tamam prensip ama bir yerde de bokunu çıkarma ulan diyesi geliyor insanın. Yine de severim. Hatta son arclarda itin g.tüne sokuldukça üzülmeye bile başladım.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Bu tayfa Nami/Robin olaylarını atlattıktan sonra Sanji'nin tayfamı bu işe bulaştıramam triplerine girmesi büyük bir plot hole'dur.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Timeskip sonrası zoro hariç tüm tayfa bozuldu. Buna luffy ve gemi de dahil. Manganın hitap ettiği yaş kitlesi 6-12 gibi artık. Yeni karakteri en çok göze batan sanji oldu benim için. Çünkü diğerlerine kıyasla sanji fazla itici oldu. Ama tüm tayfadaki değişimden rahatsızım. Bu sadece sanjiye özel bi durum değil.

Güç konusunda ise sanjinin durumundan memnunum ben. Vergo karşısında düştüğü durumu normal karşılıyorum. vergo sahnesinde vergo’nun amacı sanji’yi öldürmek değil sanji’nin koruduğu marineleri öldürmek. Sanji marineler ve vergo arasında duvar gibi durmak zorunda kaldı. Normalde sanji rakibin etrafında döner hep. Burda durduğu noktayı korumak zorunda kaldı.
Nami sanji’nin vücudunu yaralamamış olsa ve marine koruma derdi olmasa sanji vergo’yla eşit dövüşürdü diye tahmin ediyorum.

Dof karşısındaki durumunu da normal karşılıyorum. Zoro vs fujitora’ya da benzetiyorum baya. İkisinin de amiral/komutan ligine uzak olduğunu görmüş olduk.

Konuyla alakasız biliyorum ama bu arc zoro ve sanji’nin birlikte dövüşmesini bekliyorum. Yonkou tayfasında ikisine de uygun rakip yok çünkü. Oven, daifuku gibiler sanji’ye bile zayıf geldi. Zoro yıkımcılar haricindekileri bikaç saniyede harcar herhalde. Ama yıkımcılar fazla gelir.

Bu ikilinin birlikte bi yıkımcı almasını, kedi ve köpek minklerin de birlikte bi komutan almasını bekliyorum. Normalde bi tanesi jack’e denkti ama şuan birinin kolu diğerinin bacağı yok. İkisi beraber bi komutanı anca alırlar.
Zoro ve sanji ikilisi de kedi ve köpeğe benzetilir hem. İlişkileri biraz benziyor.
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Sanji'nin gerçekten çok küçümsendiğini düşünüyorum. Monster Trio kesinlikle var ve bu adam tayfanın en güçlü 3.üyesi. Tabiki Zoro seviyesinde değil ama kesinlikle güçlü. Balıkadam adasında Jinbe ile birlikte Wadatsumi'ye daldı ve bitirici hamleyi yapmıştı '' Hell Memories '' . O saldırı Luffy'nin kokalı g3 seviyesinde bir saldırı bana göre. Çünkü Luffy Kraken için bile '' G3 Koka '' kullanmıştı. Kraken'den aşağı seviyede olmayan Wadatsumi en azından o tip güçlü bir saldırı kullanmıştır ve saldırı nerden baksan '' Hiken '' seviyesinde, devasa ateş yoğunlu bir saldırıydı, küçümsenecek gibi değil.

Bunun dışında şuana kadar bunun dışında ciddi bir dövüşünü görmedik, hep kısa süreli ve sonuçlanmayan dövüşlere girdi. Vergo örnek veriliyor mesela sürekli, ama o dövüşte Vergo'yu 2 kere duvara yapıştırdı Sanji. Bacağı çatladı mevzusu ise büyük bir abartı. Sanji , Bon Clay ile dövüşürken tüm kaburgaları kırıldı ama dövüşü kazanmasını bildi. Vergo ile dövüşü devam etseydi kazanmayacağının bir garantisi yok, sonuç olarak Vergo'ya daha fazla hamlede bulundu ve mıhladı bildiğin duvara kaç kere.

Daifuku'nun normal moddaki cini tarafından ileriye sürüklendi ama biraz sonra Daifuku'nun cininin boyutu yükselmiş halinin ( Bir dev kadar büyük olmuş halinin ) kılıç saldırısını ayağıyla blokladı, ileriye falan sürüklenmedi bildiğin blokladı,bunlar unutulmasın lütfen.

Katakuri'nin jelibon mermisinden rahatlıkla sıyrıldı, bu da unutulmasın, gayet başarıdır bu.

Sanji bir arcta bile çok büyük güç kazanmış birisi. Blueno'ya trende yenilirken, aynı gün içerisinde meyvesiz hali Blueno'nun 3 katı gücünde olan adamın Kurt Zoanlı halini ( Üstelik '' Tekkaiyi '' hareket halinde kullanan tek cp9 üyesini ) yendi.

Yani önceki arclara bakarak Sanji hakkında bir güç seviyesi çıkarmak saçma geliyor bana, ayrıca ciddi bir dövüşe girdiği doğru düzgün bir dövüş bile olmadı. Bir tek Doflamingo hezimeti var, tamam ama o da olsun bir zahmet. Koskoca arcta amiral dahil herkes kuş kafesi ittirirken bir zahmet Sanji'de ezilsin bu adama orada. Ayrıca Dof onu ezse bile '' Güçlülerden biri geldi '' diye bahsetti Sanji için.

Bu arc Queen'i kesinlikle yenecek bence, artık şov yapma zamanı geldi. Birşeylere sinirlenip gaza gelirse yenebilir Queen'i. Çokta imkansız bir durum değil onun için, ayrıca Tayfanın 3 numaralı adamı kendisi unutulmamalı.

Zoro ile denk olduğuna kesinlikle katılmıyorum ama tayfanın ilk 3'lüsünden Monster Trio nun bir üyesi. Bu arc sonu direk Jinbe üstü olacak buna garanti gözüyle bakıyorum.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Eşeğe altın semer vursan, eşek yine eşek.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Prens gibi prens, aşçı gibi aşçı, adam gibi adam. Adamın, hası, kralı, dibi Sanji.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Kadınları ödül ile tavlayabileceğini düşünmüş senelerce. :/

Resim

“One Piece Anketler” sayfasına dön