Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Charlotte Katakuri, Savaş Lordlarına Karşı!

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Katakuri Gauntlet

Raund 1 - Moria ve Oars'da takılır
0
Oy yok
Raund 2 - Hancock'da takılır
2
20%
Raund 3 - Trafalgar Law'da takılır
0
Oy yok
Raund 4 - Jinbei - Crocodile ikilisinde takılır
2
20%
Raund 5 - Doflamingo'da takılır
1
10%
Raund 6 - Kuma'da takılır
0
Oy yok
Raund 7 - Mihawk'da takılır
4
40%
Katakuri hepsini temizler.
1
10%
Bir fikrim yok
0
Oy yok

Toplam oy: 10
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim

Charlotte Katakuri, Yonkou Big Mom Charlotte Linlin'in oğlu ve tatlı kumandanlarından biridir. Mochi meyvesi yemiş, mochi adama dönüşmüştür. Üç tür haki'de de ustalığı bulunur, Gözlem hakisi konusunda o kadar ileridir ki, geleceği bile görebilir. Busoşoku yani silahlanma hakisinde G4 ile aşık atabilecek kadar iyidir. Sadece özel kişilerde bulunan Kralların Hakisine de sahiptir. Katakuri'nin 1 Milyarı aşkın ödülü bulunmaktadır.

Gecko Moria - 100 Gölge + Oars'ın zombisine sahip -
Resim

Gecko Moria, zamanında Yonkou Kaido ile dövüşmüş eski bir Shichibukai'dir. Kage Kage meyvesini yemiş ve gölge adama dönüşmüştür. Haki kullandığı bilinmese de, eski bir yeni dünya korsanı ve savaş lordu olduğu göz ardı edilmemelidir.

_________

Korsan İmparatoriçe, Boa Hancock!

Resim

Boa Hancock, büyüleyici güzelliği ve devasa gücüyle dünyaya nam salmış bir savaş lordudur. Üç tür haki kullanabilmektedir ve Mero Mero no mi meyvesini yemiş, kendisinden etkilenen erkekleri taşa dönüştürebilme yeteneği kazanmıştır. Eğer Katakuri gey değilse başına epey bela olabilecek bir korsandır.

Trafalgar D. Water Law

Resim

Trafalgar Law, en kötü nesilden bir korsandır. Eski bir savaş lordu ve Donquixote ailesinin bir ferdidir. Nihai meyve olarak bilinen Ope Ope No Mi'yi yemiş ve oda adama dönüşmüştür. Şu anda Mugiwara korsanlarıyla bir ittifak halindedir.

Sir Crocodile & Jinbei

Sir Crocodile
Resim

Sir Crocodile, bir yeni dünya korsanı ve eski bir savaş lordudur. Suna Suna no mi'yi yemiş ve kum adama dönüşmüştür. Meyvesinin kurutma özelliği de bulunmaktadır. Kahramanımız Monkey D. Luffy'i iki kez yenmeyi başarsa da, üçüncü seferinde yenilmiştir. Marineford savaşında Mihawk'ı durdurmuş, Akainu'ya kesik atmış, Jozu'nun gezgin serserisini yeyip hayatta kalabilmiştir.

&

Denizlerin Şövalyesi, Jinbei!
Resim

En güçlü Balık Adam olarak bilinen Jinbei, eski bir savaş lordu, eski bir Koca Ana Korsanları üyesidir. Şu anda Hasır Şapka Korsanlarının dümencisidir. Jinbei, her daim Beyazsakal korsanlarına sempati duymuş ve Ace'in kardeşi olduğu Marineford savaşında Monkey D. Luffy'i korumuştur. Balık Adam Karetesinde usta, iki tür haki kullandığı bilinmektedir.

Dressrosa Kralı, Göklerin Şeytanı Donquixote Doflamingo!

Resim

Doflamingo, eski bir Kutsal Ejder, Savaş Lordu, Dressrosa ülkesinin kralı ve yer altı patronudur. Üç tür hakide ustalığı vardır ve Ito Ito no mi'yi yeyip ip adama dönüşmüştür. Doflamingo ve ailesi, Hasır Şapka ve Kalp korsanları ittifakına yenik düşmüş, Impel Down yollarını boylamıştır. Doflamingo Kutsal Ejderlerin çok önemli bir sırrını bildiğinden, özel bir hücrede tutulmaktadır.

Devrimci Kuma! - Bilinci yerinde -

Resim

Kuma, devrimcilerin hükümet içindeki ajanıdır, şu an bilinci yerinde olmasa bile eskiden "Zalim" lakabıyla nam salmış çok güçlü bir korsan ve devrimcidir. Kuma, Niku Niku no mi'yi yemiş ve Pati adama dönüşmüştür. Şok dalgaları oluşturabilir, ışınlanabilir, rakibini çok çok uzaklara sürükleyebilir ve her türlü darbeyi geri sektirebilir. Haki kullandığı görülmese de, o seviyede birinin kullanmaması saçma olacağından kullandığı varsayılmaktadır.

Takanome Mihawk!

Resim

Şahingöz Mihawk, Dünyanın en güçlü kılıç ustası namıyla bilinen bir savaş lordudur. Mihawk dünya genelinde saygı duyulan ve korkulan bir korsandır. Zoro'ya öğretmesinden mütevellit iki tür hakisi olduğu anlaşılmaktadır.

Her dövüş sonrası Katakuri yenilenecek,

Dövüş alanı Shabody takım adamları,

Karakterler arası başlangıç mesafesi 500 metre.

Taraflarda bilgi mevcut değil.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Hancock'ta takılabilir. Kadın önüne gelen herkese tek attı şu ana kadar. Seviyesini bilmiyoruz.

Law'ı öyle veya böyle yener. Fazla kurcalamayacağım.

4'te kesin takılır. Jinbei+Croco'yu alması çok zor. Ayrıca dövüş alanı Shabody olduğu için Jinbei'nin su bulup saldırılarının kuvvetini arttırması olağan. Birde bunun yanında Croco var. Bir kere yakaladı mı bitti.
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Mihawk'a kadar gelir, orada takılır.
Jinbei'nin su saldırısı kullanması Croco'ya eksi olarak dönebilir. Ki Kata'nın Crocoya vurmak için suya ihtiyacı yok zaten. İkisini de paketleyeceğini düşünüyorum.
Hancock konusu muamma ama cidden.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Kuma benim aşırı beğendiğim bir karakter, hem meyvesini, hem kişiliğini. Ne yazık ki tam gücünü hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz, ama bir Sabo kadar var ise Kata ile başa baş dövüşebilir. Ben Dof'dan güçlü olduğunu düşünüyorum bilinçli Kuma'nın.

Mihawk'a kadar gelir, Mihawk'da kaybeder diyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Eğer Jack olsaydı 1000 gölgeli Moria ve Oars'a karşı yenilirdi diye düşünüyorum. Unutmayınki Oars'ın zombi oluşu bir avantajdır. Oars orada fiziksel hasarlardan canı acıyıp gücü düşmüyor. Ağzından kan çıkıyor ama zombi olduğu için acı çekmiyor. Yinede Katakuri, Moria'nın işini bitirirse Oars'ta kendi başına birşey yapamaz. Katakuri özel paramecia bir meyveye sahip ve Jack ile ödülleri çok yakın olsada aralarında 3-4 beden siklet olduğunu düşünüyorum. Bana göre Katakuri >> 1000 gölge Moria+Oars >> Jack.

Katakuri >>> Hancock
Katakuri >> Law
Katakuri > Kuma
Mihawk >>>> Katakuri ( Daha fazlada olabilir, en az bu )
Doflamingo > Katakuri ( Kuş kafesi yapıp amiral dahil bir sürü adamı dressrosada kapana kıstıran bir adamdan bahsediyoruz, bu gücü ve enerjiyi kullanırken birde Luffy ile kapışıyordu )
Jinbe+Crocodile > Katakuri diye düşünüyorum. Jinbe faktörü çok önemli, Big Mom'a yaptığı saldırıyı Katakuri'ye tuttursa Katakuri baya bir yamulurdu. Crocodile'da zaman atlaması sonrası güzel bir dönüş yapar bence, Jinbe'nin yanında boş durmayacaktır. Dövüş alanı Shabody olduğu için çimleri falan kurutup Jinbe'ye destek olur alan saldırılarıyla arkadan.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Doflamingo'da takılır.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bence Hancock'ta takılır. Katakuri'yi küçük gördüğümden değil Hancock'un amiral seviyesi, amiralle savaşıp kazanabilecek bir karakter olduğunu düşündüğümden onda takılacağını düşünüyorum.
Hancock'u geçerse Doflamingo'da takılır, onu da geçerse Mihawk'ta kesinlikle takılır.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Mihawk’ta takılır. Dof’u yüksek zorlukta alır(3 saat falan sürer). Diğerlerinde zorlanmaz diyorum.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

byakusharinnegan yazdı: 05 Kas 2018 11:18 Mihawk’ta takılır. Dof’u yüksek zorlukta alır(3 saat falan sürer). Diğerlerinde zorlanmaz diyorum.
Aynen katılıyorum. Doflamingo' geleceği görmeyeceği için ve G4 kadar güçlü saldırıları olmayacağı için Katakuri'yi yenemeyeceğini düşünüyorum. Luffy çok rahat hakisi ile karşılık veriyordu Doflamingo'ya fakat Katakuri karşısında canı acıyordu. buradan Katakuri'nin hakisinin daha güçlü olduğunu varsayabiliriz.
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

_[Emre]_ yazdı: 04 Kas 2018 02:45 Hancock'ta takılabilir. Kadın önüne gelen herkese tek attı şu ana kadar. Seviyesini bilmiyoruz.

Law'ı öyle veya böyle yener. Fazla kurcalamayacağım.

4'te kesin takılır. Jinbei+Croco'yu alması çok zor. Ayrıca dövüş alanı Shabody olduğu için Jinbei'nin su bulup saldırılarının kuvvetini arttırması olağan. Birde bunun yanında Croco var. Bir kere yakaladı mı bitti.
Hancock nerede önüne gelene tek attı? Sentemaru ile kısa bir savaşı çizildi , Sentemaru halen ayaktaydı mf savaşında.

Smoker desen, daha Tuğamiral bile değildi, Komodor rütbesindeydi ( Kaptan-Tuğamiralin arası hali ) . Smo'ya tekme attı, hiçbirşey olmadı , halen artislik yapmaya devam etti Smoker.

Px teklemeleri ise filler. Tabiki mangada Px'nin kafasının bir kısmını taş ettiği doğru ( Meyvesi sayesinde ) . Ama onu bile Px'nin önüne geçip durdurarak yaptı ( Px'ler schibukailere saldırmıyorlardı o savaşta, Hancock'ta schiliğini kullanıp Px'nin önüne geçti ve '' Dur '' dedi. Sonrada tekmeyi patlattı, taş yaptı kafasının bir kısmını Px'nin mangada.

Hancock'un kimseye tek attığı yok. Güzelliğiyle Katakuri'yi etkilerse etkiler, ama güç olarak bakarsak Katakuri 1 koysa yarısı boşa gider Hancock'a. Çünkü seride kadın olupta öyle ahım şahım güçlü diyeceğimiz hiç kimse yok. Buna Big Mom'da dahil, kadından bir yonkou bile ortam orospusu olabiliyor bu seride. Kadın dedin mi akla ilk '' Çöp '' gelir bu mangada. Aynı süpernovalardan birisi olan Bonney'in, 2 yıl önceki Teach tarafından '' Orospu '' muamelesi görmesi gibi.

Böyle yazdım çünkü, Oda'nın mangasında hep erkekler önplanda, dediğim gibi Yonkou kadın bile mal edilebiliyor bu seride.

Vee yine dediğim gibi Hancock'tan etkilenirse Katakuri, taş olup yenilebilir, ucu gerçekten açık bu yeteneğin, bunu kabul ediyorum. Onun dışında dövüş gücü olarak bakarsam, Crocodile gibi bir adamla anca eşit dövüşür ( Meyvesinin etkileme gücü olmadan salt haki ile dövüşürse tabiki )

“One Piece Anketler” sayfasına dön