Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hasır Şapka Korsanlarından Birine, Power Up Verin!

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Hangisi?

Oda'nın üvey evladı, Sanji!
6
38%
Oda'nın kıymetlisi, Korsan Avcısı Zoro!
2
13%
Canımız, ciğerimiz kaptanımız Monkey D. Luffy!
0
Oy yok
Toni Toni Chopper!
1
6%
Kıkırdayışına kurban, Nico Robin!
1
6%
Dorobo Neko, Nami!
1
6%
Sayborg Franky!
1
6%
Denizlerin Şövalyesi, Jinbei!
0
Oy yok
Soul King, Brook!
1
6%
Denizin Cesur Savaşçısı, Kaptan Usopp!
3
19%
Vermişken hepsine veririm, ayrım yapmam!
0
Oy yok
Hiçbirine vermem!
0
Oy yok

Toplam oy: 16
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim

Hasır Şapka korsanlarının bir üyesini güçlendirecek, yani Power - Up verecek olsanız. Bu üye kim olurdu?
En son Outlaw tarafından 06 Kas 2018 10:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Nami ve Sanji'ye verirdim. Özellikle Nami ile ilgili bir fantezim var, Nami'yi Dof seviyesine çıkartıp Dof versus Nami konusunu açmak istiyorum. B)
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Luffy hıyarı zaten aldı alacağı kadar p.up. Daha fazlasına şimdilik gerek yok, diğer üyelerle arasında uçurum bir güç farkı olmasını istemem. Zoro'nun gücünü daha görmedik, ben şu an bile Luffy'ye yakın bir seviyede olduğunu düşünüyorum. O da güç farkını Sanji ile çok açtı. Canavar Üçlü'nün hakkını versin diye Sanji diyorum. Adam son zamanlarda itin g.üne sokuluyor hep. Yalnız şu kadınarla savaşamam tavrımna uyuz oluyorum. O yüzden bir yandan da Franky reis güçlensin, Vegapunk gibi olsun istiyorum.

Düzenleme: Seçenek hakkını iki yap bari usta. Bu şekilde çok kararsız kaldım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Tulpar-Byakugan yazdı: 06 Kas 2018 10:25 Luffy hıyarı zaten aldı alacağı kadar p.up. Daha fazlasına şimdilik gerek yok, diğer üyelerle arasında uçurum bir güç farkı olmasını istemem. Zoro'nun gücünü daha görmedik, ben şu an bile Luffy'ye yakın bir seviyede olduğunu düşünüyorum. O da güç farkını Sanji ile çok açtı. Canavar Üçlü'nün hakkını versin diye Sanji diyorum. Adam son zamanlarda itin g.üne sokuluyor hep. Yalnız şu kadınarla savaşamam tavrımna uyuz oluyorum. O yüzden bir yandan da Franky reis güçlensin, Vegapunk gibi olsun istiyorum.

Düzenleme: Seçenek hakkını iki yap bari usta. Bu şekilde çok kararsız kaldım.
Oy seçeneği ikiye çıkartıldı.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Aslında Zoro ve Sanji alacak zaten power-up. Birisi lanetli kılıcı diğeri kolluğu.

Ben yinede Zoro ve Ussop dedim. Zoro'nun artık şu şeytan ruhunu görelim. Wano'da bile aurasından söz ediyor herkes. Ussop ise haki işini çözsün. Üstüne silahlanma eklesin.
Kullanıcı avatarı
Jaqen H'ghar
Favori Manga: one piece,veritas,fairy tail,the breaker,berserk,noblesse...
Favori Anime: sekirei,one piece,rosario

Ussop'a verdim maalesef tayfadan biri az akılli uslu cesur olsun yeter fazla biseye gerek yok...
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Jinbei de olabilir verebileceğim kişi, çünkü Kek Adasından Wano'ya bir kaç uzvu eksik dönebilir reiz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Soul King'e verdim, hakkı yeniyor adamın. Ha çok mal o ayrı.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

“One Piece Anketler” sayfasına dön