Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Elit Savaşçılar Kolezyumda! Raund 1 -

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Bu Gruptan Kim Çıkar?

Anket 17 Haz 2019 11:33 tarihinde bitecek

1. Katılımcı - Sir Crocodile -
1
9%
2. Katılımcı - Jinbei-
1
9%
3. Katılımcı - Trafalgar Law-
5
45%
4. Katılımcı -Charlotte Cracker-
0
Oy yok
5. Katılımcı - Kıtlık Jack-
4
36%
6. Katılımcı - Basil Hawkins -
0
Oy yok

Toplam oy: 11
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

redstak yazdı: 15 Haz 2019 19:26
Outlaw yazdı: 15 Haz 2019 19:13
redstak yazdı: 15 Haz 2019 19:04 Law anca başını alır buradan. Cracker'ın hakisini nasıl aşacak acaba? :/
Cracker'a oy gözükmüyor. : )
Cracker'a oy atmadım zaten. :/ Sadece Law diyenlere sordum. Tekrar soruyorum Cracker'ın hakisini nasıl aşacak Law? Cracker, Vergo'ya benzemez. Haksini aşamadığı sürecede meyvesinin bir anlamı yok.

Edit: fanlık kazanıyor. ./
Kimi diyorsan ona at işte olm, ankete göre yazacağım. Mesela byakugasharinnegan oy atmamış. :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Cracker'e oy gitmemesi içime oturdu benimde, oyumu Law'dan çekip Crocodile veriyorum. :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 15 Haz 2019 19:35 Cracker'e oy gitmemesi içime oturdu benimde, oyumu Law'dan çekip Crocodile veriyorum. :D
Ahahaha. :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Şu Law'da abartılanlar listesine girdi artık. Tamam güçlü bir karakter, meyveside iyi ama bu abartı nedir? Herkesi Vergo gibi kesecek sanıyor millet, Smoker ve Vergo'ya benzemiyor bu anketteki adamlar.

Gene Jinbe mesela, Katakuri için '' Ödülü 1 milyar çok güçlü diye bas bas bağıran adam '' burada gelip Katakuri gibi 1 milyar ödülü olan adamı mı yenecek?

Farkındasınız değil mi, İnuarashi ve Nekomamushi ile soluksuz 5 gün 5 gece dövüştü. Bakın Nekomamushi ve İnuarashi sabah-gece olarak dönüşümlü dövüştüler ve dinlendiler. Jack bu über adamlarla hiç dinlenmeden soluksuz vs attı. Jinbe anca babayı alır burada kusura bakmayın yani.

Bir diğer olay Jinbe'nin Cracker'in antisi olma durumu. Nami yağmur yağdırıp bisküvi askerleri yumuşatsada Luffy yine gear4'ün yıkıcı gücüyle yuvarladı Cracker'i taa nereye. Jinbe ne zaman Gear4 seviyesine geldide Cracker'i alacak, abartın abartın daha nerelere kadar çıkacak acaba bu Jinbei.

Kıtlık Jack her türlü öttürür burayı, herif Shutenmaru'dan bir darbe aldı diye iyice küçümsenmeye başladı. Ama millet bilmiyorki o Shutenmaru denilen herif bile buradaki 4 ismi rahatlıkla yiyecek seviyede. Neyse..

Edit : Ayrıca piçlik miçlik yok, herif baya baya çok güçlüki yeni dünyada yankılanan bir ödül alıyor. Oda yeni dünyada ödüllerle yeni bir güç dengesi kurma derdinde ve sikleti yavaş yavaş artırarak kuruyor zaten ödül-güç dengesini. Bazı istisnalar tabiki var ama sadece piçlikle 1 milyar ödül alıyorsan o iş zor, herif harbiden çok güçlü ve büyük bir tehdit, 1 milyarlık adama çöp muamelesi yapmak nedir yahu.
En son Luffysan tarafından 15 Haz 2019 20:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

redstak yazdı: 15 Haz 2019 19:04 Law anca başını alır buradan. Cracker'ın hakisini nasıl aşacak acaba? :/
Doflamingo'nun hakisini aştığı gibi aşacak.

Her şeyi geçtim herkes birbirine maçı bu. Herkes birbiri ile meşgulken tek vuruşla bitirmemesi için hiç bir sebep yok. Law'ı hem buradaki herkesten güçlü bulurum hem de aşırı avantajlı.

Law deşer.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Anka24 yazdı: 15 Haz 2019 20:39

Her şeyi geçtim herkes birbirine maçı bu. Herkes birbiri ile meşgulken tek vuruşla bitirmemesi için hiç bir sebep yok. Law'ı hem buradaki herkesten güçlü bulurum hem de aşırı avantajlı.

Law deşer.
Dof'un silahlanma hakisi zayıftı. :d Ona rağmen ikiye bölemedi.
Kullanıcı avatarı
Anka24

redstak yazdı: 15 Haz 2019 20:41

Law deşer.
Zayıf olduğu için iç organları parçalanmış halde 20 dakikadan fazla G4'e dayanıp Luffy'in pilini bitirdi dimi.

Hıhı diyorum sadece.
Kullanıcı avatarı
redstak

Anka24 yazdı: 15 Haz 2019 20:43

Law deşer.
Zayıf olduğu için iç organları parçalanmış halde 20 dakikadan fazla G4'e dayanıp Luffy'in pilini bitirdi dimi.

Hıhı diyorum sadece.
Silahlanma hakisi ile onların ne alakası var. :D Aynı Luffy Cracker için ne diyordu acaba. :/
Kullanıcı avatarı
Anka24

redstak yazdı: 15 Haz 2019 20:43
Anka24 yazdı: 15 Haz 2019 20:43

Hıhı diyorum sadece.
Silahlanma hakisi ile onların ne alakası var. :D
Silahlanma hakisi olmadan 20 dakika G4'e dayandı ise böyük adammış :lol:
Kullanıcı avatarı
redstak

Resim

Koka basmayan Law, koka basan Dof'u nasıl kesiyor acaba? :D Cidden muhteşem bir silahlanma hakisi varmış Doffy'nin. :D

“One Piece Anketler” sayfasına dön