Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Elit Savaşçılar Kolezyumda! Raund 1 -

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Bu Gruptan Kim Çıkar?

Anket 17 Haz 2019 11:33 tarihinde bitecek

1. Katılımcı - Sir Crocodile -
1
9%
2. Katılımcı - Jinbei-
1
9%
3. Katılımcı - Trafalgar Law-
5
45%
4. Katılımcı -Charlotte Cracker-
0
Oy yok
5. Katılımcı - Kıtlık Jack-
4
36%
6. Katılımcı - Basil Hawkins -
0
Oy yok

Toplam oy: 11
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Öncelikle Kolezyum dediğime çok bakmayın, savaş Kolezyum dışına da taşabilir. Ve illa aklınıza Dressrosa'daki gelmesin. Etrafta su yok yani. Geniş bir alan.

Kural: En son ayakta kalan kazanır,
Karakterler birbiri ile anlaşma yapıp takım oluşturamaz, tamamen birbirini yok etme odaklı.

Hawkins'in etrafında 25 kadar adamı var hepsinin canına sahip.

Ödül ;

Resim

+ 1 Milyar Beri!

İlk Katılımcı

Resim

Eski bir savaş lordu, Suna Suna No Mi meyvesini yeyip Kum Adama dönüşmüş, 81 Milyon Beri değerindeki bir canavar. En iyiler savaşında Donquixote Doflamingo'nun ortağı olmayı reddetti, En Mükemmel Kılıç Ustası Takanome Mihowk'a "Canımı sıkma," dedi. Karşınızdaaa Sir Crocodile!

Sir Crocodile ; Teme no camada.. Önüme çıkanı böcek gibi ezerim.

_________

İkinci katılımcı;

Resim

Eski bir savaş lordu, şimdilerde Mugiwara korsanlarının dümencisi. İmparator Koca Ana ile çarpıştı, Kızıl Köpek Sakazuki tarafından yara aldı ve sağ çıktı. Charlotte Katakuri'nin meyvesini yalama etti. Denizin Şövalyesi... Jinbei!

Jinbei: Böbürlenme, Kurokodairu!

Üçüncü sıradaki Katılımcı;
Resim

Karşınızda eski bir savaş lordu daha, 500 Milyon Beri değerinde elit bir Korsan. En kötü nesilden korkutucu bir adam! Mugiwara no Rufi'nin ortağı, nihai şeytan meyvesi Ope Ope No Mi'nin korkutucu güçlerine sahip Trafalgar D. Water Law!

Law: Hıh...

Dördüncü Katılımcı;

Resim

Yonkou Koca Ana'nın Tatlı mı Tatlı Komutanlarından biri! Mugiwara'nın G4'üne karşı savaşıp sağ çıkmış, 860 milyon değerinde bir kurabiye canavarı! Karşınızda Charlotte Cracker!

Cracker: Nanday? Bu süprüntüler mi rakibim?

Beşinci Sıradaki Katılımcı, wow....

Resim

Bu adamın değeri turnuvadaki ödül kadar... Bir Milyar Değerinde bir antik canavar! İmparator Kaidou'nun Yıkımcısı, Kıtlık Jack!

Jack: Sen git anan gelsin!

Altıncı sıradaki Katılımcı....

Resim

Ve yine onlar, en kötü nesil dedikleri adamlardan biri! 320 Milyon Değerinde bir falcı, kesinlikle çok gizemli ve korkunç bir adam! Basil Hawkins'i tanıtmaktan şeref duyarım!

Hawkins: Sonun geldi, Trafalgar.

Ve kapışma başlasın!
En son Outlaw tarafından 15 Haz 2019 20:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Buradan Law çıkar.

Law > Jinbei > Cracker > Jack
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Kıtlık Jack'e verdim oyumu, Cracker ile 2'sinin şansı var burada bir tek, Jack ise yeni dünyada bile korkutucu bir ödüle sahip olduğu için 1 milyar beli gibi, Jinbei Croco Law Hawkins gibilerini çerez niyetine yer.

Cracker'in bisküvi askerleri ile sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum, hepsini beygir gücüyle aşıp Cracker'e yönelir kendisi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Beyler, ankete de oy atmayı unutmayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Law'in kazanmasını isterdim de o kadar kişi arasında room enerjisi yeter mi bilmiyorum.

Muhtemelen Jack kazanır ya da Cracker, ikisi arasında Jack derim.

Ikisi de yüksek staminaya sahipler, Cracker'in bisküvi üretirken herhangi bir yorulma yaşadığını da görmedik ama Jack çok güçlü ve de Jimbei su saldırıları yapabiliyorsa bisküvilerin dayanıklılığı zayıflar.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Kör dövüşü olacağını sanmıyorum. Böyle bir turnuva olsa karakterler birbirleriyle eşleşir.

Croco vs Jinbei = Etrafta su olmadığından Jinbei yakın dövüş odaklı hakili saldırılar yapacaktır. Croco zorlansa da MF'de gösterdiği statlarla alacağını düşünüyorum.
Cracker vs Jack = Cracker'in defansının çok güçlü olmasının yanında hatrı sayılır bir saldırı gücü var. Asıl bedeni de boş değil. Nami olmasa Luffy G4'le bile alamayacaktı. Orta-yüksek zorlukta kazanır.
Law vs Hawkins = Şu an bile Hawkins'in karşısına rehine dezavantajıyla çıktığını düşünürsek Law'ın pek zorlanacağını sanmıyorum.

Şeklinde olur. Bu eşleşmelerden en az yarayla çıkacak kişi de Law olacağından galip belli.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Jack olmasa cracker’in askerleri yeter derdim. Gear 4’süz luffy’den güçsüz geri kalanlar. Bu luffy de cracker’i zırhından çıkmaya bile zorlayamadı.

Jack ve cracker arasında geçer turnuvanın büyük bi kısmı. Luffy ve qinjao gibi geri kalanını temizleyip 1 vs 1’e başlarlar.

İkisinin de şansı var. Jack’i gear 4’e karşı görürsek daha net cevap verebiliriz. Fiziksel gücü ne durumda bilmek lazım.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Zeka olarak Law hepsinden önde ve meyvesi de çok iyi. Ama herkes bir biriyle savaşırken ne kadar kullanabilir meyveyi bilmiyorum. Jack'in ödülü bana biraz yaptığı piçliklerden dolayı artıyor gibi geldi. Güzel bir konu olmuş. Sanırım yine de Law çıkar diyeceğim. Ayakta kalma sıralamam;

Law => Jack > Cracker => Hawkins > Jinbei > Crocodile
Resim
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Hawkins, Law'a bile adamlarını rehin alarak tehdit eden birisi, 320 milyonluk bir çöp. Croco ve Jinbe'nin gerisinde o arkadaş garanti yani. Cracker ile falan hiç kıyaslamam onu.

Jack'in alt rütbesindeki Kyoshiro'ya '' Efendi Kyoshiro '' çeken bir adam Hawkins. Kyoshiro'dan falan güçsüz yani Drake ve Hawkins gibi süpernovalar.

Jack > Cracker >>> Law > Crocodile => Jinbei >> Hawkins
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Öncelikle gruptakileri yakın seçeyim diye bir derdim olmadı, ama gruptaki kimse çöp değil. Jinbei burada Crocodile ve Cracker'a karşı avantajlı. Law meyve olarak hepsine karşı avantajlı, ama çabuk tükeniyor. Ve Jack büyük ihtimal balık adam çıkacak su altında nefes alabildiğine göre.

Crocodile neyse de, Jinbei aşırı küçümsenmiş. Bu adam Yonkou Big Mom'dan tek yemiyor, ondan gemi kaçırabiliyor. Nasıl olur da bu seviye adamların bulunduğu bir dövüşte Chinjao'nun bayılttığı yem muamelesi görür? Benim kafama yatmıyor bu.

1v1'de Cracker level Ace-Jozu-Jack gibi karakterleri alamama imkanı var Jinbei'nin, ama Cracker ve Crocodile'ı su üstünlüğü sebebiyle alır.

Hepsi çıkabilir, ama en yakın gördüğüm Jinbei bazı karakterlere üstün gelebilmesi sebebiyle.
Resim

“One Piece Anketler” sayfasına dön