Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kolezyum Savaşı Raund 2

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Katılımcılar

1.sıradaki katılımcı ; Trafalgar Law
0
Oy yok
2. sıradaki katılımcı ; Anka Marco
3
30%
3. sıradaki katılımcı ; Magellan
0
Oy yok
4. sıradaki katılımcı ; Donquixote Doflamingo
1
10%
5. sıradaki katılımcı ; Charlotte Katakuri
6
60%
6. sıradaki katılımcı ; Devrim Ateşi Sabo
0
Oy yok

Toplam oy: 10
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

İkinci raund ile karşınızdayız. İlk raund'dan Trafalgar Law 5 oyla çıktı.

1.sıradaki katılımcı Trafalgar Law

Resim

Karşınızda eski bir savaş lordu, 500 Milyon Beri değerinde elit bir Korsan. En kötü nesilden korkutucu bir adam! Mugiwara no Rufi'nin ortağı, nihai şeytan meyvesi Ope Ope No Mi'nin korkutucu güçlerine sahip Trafalgar D. Water Law!

________

2. sıradaki katılımcı Anka Marco
Resim

Dünyanın en güçlü adamının sağ kolu, tayfasının bir kısmı yok olduğunda bile Gorosei'nin Yonkou'luğa aday gösterdiği bir mistik canavar! En iyiler savaşında iki amiralin aklını aldı!

____

3. sıradaki katılımcı ;

Resim

Impel Down eski genel müdürü, Doku Doku no Mi güçleriyle Yonkou Karasakal'ı ve tayfasını etkisiz hale getirdi! Mugiwara no Luffy'nin ömründen ömür aldı. Magellan!

_________

4. sıradaki katılımcı;

Resim

Karşınızda eski Dressrosa kralı, savaş lordu ve kutsal ejder! En iyiler savaşında Beyazsakal korsanlarına karşı çarpıştı, Ito Ito no Mi'nin esrarengiz yeteneklerine sahip bir Kral haki Kullanıcısı! Donquixote Doflamingo

________

5. sıradaki katılımcı;

Resim

Koca Ana'nın tatlı kumandanı, moçi moçi no minin sahibi, geleceği görebilen bir adam! Charlotte Katakuri! Ödülü tam tamına 1 Milyar Beri!

6. sıradaki katılımcı
Resim

Karşınızda devrim ordusunun iki numarası, Mera Mera no Mi meyvesini yeyip ateş adama dönmüş, Devrim Ateşi! Sabo!

En son Outlaw tarafından 27 Haz 2019 16:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Law burada herkesten güçsüz gibi ama yeteneği sağ olsun hala bir şansı var direk yüzleşmez ise.

Güç olarak sıralar isem Marco > Magellan > Sabo > Doflamingo >> Katakuri >= Law

Marco'yu en güçlüleri bulsam da Magellan'a oy atacağım hakkı yenmesin diye
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Hahaha Doflamingo, nasıl Katakuri'den güçlü oluyor. :D Doflamingo dokunamaz bile yaw.

Marco çıkar buradan.
Kullanıcı avatarı
redstak

Şunu şöyle atmak gerek. Dof çok dezavantajlı diyen çıkmasın. :D

► Spoiler Göster

G4 karşısında Dof'un ne hale düştüğünü atmaya gerek yok. ;) Buda g4 karşısında Kata ;)
► Spoiler Göster

burada da Luffy ağlıyor.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Anka24

redstak yazdı: 18 Haz 2019 19:15 Hahaha Doflamingo, nasıl Katakuri'den güçlü oluyor. :D Doflamingo dokunamaz bile yaw.
Yaa ne demezsin. Hele de ikisinin de Luffy'e karşı yaptıkları ortada iken.
Resim

Birinde Katakuri, yorgun, aç ve öncesinde bir orduya karşı dövüşmüş bir rakibe karşı, kardeşi Flampe'nin kendisine yardım edip rakibinin böğrünü delmesine rağmen sonucu. Luffy bu rakibe en güçlü saldırılarını atmaya gerek görmemiştir ve Doflamingo'da işe yaramayan Culverin ile o yorgun halinde ezip geçmiştir.

Resim

Diğerinde Doflamingo. Tıpkı Luffy gibi Supernova'dan birisi olan Law'ı yenip, ardından aldığı tuzak saldırı iç organları parçalanmış, yaralı halde Luffy'e karşı G4 açılmadan bir süre, G4 açıldıktan sonra ise 20 dakika dövüşüp rakibini yenmiş adam.Katakuri'yi ezip geçen Culverinin işe yaramadığı adam. Helede bu sırada klonlarını yapmamasına sebep olan, amiralden Zoro'ya, Zoro'dan yüzlerce yeni dünya korsanının kıramadığı Kuş Kafesi gibi yorucu bir teknik varken savaşan adam.

Ve Katakuri'den güçsüz hem de dokunamıyor? Güleyim bari Ege cim. Manga açıkça kimin üstün olduğunu gösteriyor.
En son Anka24 tarafından 18 Haz 2019 19:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
redstak

Anka24 yazdı: 18 Haz 2019 19:45
redstak yazdı: 18 Haz 2019 19:15 Hahaha Doflamingo, nasıl Katakuri'den güçlü oluyor. :D Doflamingo dokunamaz bile yaw.
Resim

Birinde Katakuri, yorgun, aç ve öncesinde bir orduya karşı dövüşmüş bir rakibe karşı, kardeşi Flampe'nin kendisine yardım edip rakibinin böğrünü delmesine rağmen sonucu. Luffy bu rakibe en güçlü saldırılarını atmaya gerek görmemiştir.

Resim

Diğerinde Doflamingo. Tıpkı Luffy gibi Supernova'dan birisi olan Law'ı yenip, ardından aldığı tuzak saldırı iç organları parçalanmış, yaralı halde Luffy'e karşı G4 açılmadan bir süre, G4 açıldıktan sonra ise 20 dakika dövüşüp rakibini yenmiş adam.Katakuri'yi ezip geçen Culverinin işe yaramadığı adam. Helede bu sırada klonlarını yapmamasına sebep olan, amiralden Zoro'ya, oradanda yüzlerce yeni dünya korsanının kuramadığı Kuş Kafesi gibi yorucu bir teknik varken savaşan adam.

Ve Katakuri'den güçsüz hem de dokunamıyor? Güleyim bari.

Fikrim değişti. Doflamingo >> Katakuri değil. Doflamingo >>>> Katakuri.

Aç ve yordun değildi. Luffy yemek yemişti ve dinlenmişti. :/ Hatta savaş sırasında kaçmıştı ve mcohi bile yemişti. :D Rayleigh'in zirvedeki isimler arasında geleceği görebilen kişiler var. Sözünü atsam mı bilemedim. :/

Neyse konu Luffy değil. Sen bana Dof nasıl dokunacak onu söyle? Hele Kata silahlanma konusunda g4 Luffy'nin bile canını acıtıyor, Dof neyinle canını yakacak Katakuri'nin. Bana mangadan bir sayfa at ya Dof bununla gözlem hakisinde Kata'yı geçecek veya silahlanmada diye. :D Haydi bekliyorum
Kullanıcı avatarı
Anka24

redstak yazdı: 18 Haz 2019 19:49
Resim

Birinde Katakuri, yorgun, aç ve öncesinde bir orduya karşı dövüşmüş bir rakibe karşı, kardeşi Flampe'nin kendisine yardım edip rakibinin böğrünü delmesine rağmen sonucu. Luffy bu rakibe en güçlü saldırılarını atmaya gerek görmemiştir.

Resim

Diğerinde Doflamingo. Tıpkı Luffy gibi Supernova'dan birisi olan Law'ı yenip, ardından aldığı tuzak saldırı iç organları parçalanmış, yaralı halde Luffy'e karşı G4 açılmadan bir süre, G4 açıldıktan sonra ise 20 dakika dövüşüp rakibini yenmiş adam.Katakuri'yi ezip geçen Culverinin işe yaramadığı adam. Helede bu sırada klonlarını yapmamasına sebep olan, amiralden Zoro'ya, oradanda yüzlerce yeni dünya korsanının kuramadığı Kuş Kafesi gibi yorucu bir teknik varken savaşan adam.

Aç ve yordun değildi. Luffy yemek yemişti ve dinlenmişti. :/ Hatta savaş sırasında kaçmıştı ve mcohi bile yemişti. :D Rayleigh'in zirvedeki isimler arasında geleceği görebilen kişiler var. Sözünü atsam mı bilemedim. :/

Neyse konu Luffy değil. Sen bana Dof nasıl dokunacak onu söyle? Hele Kata silahlanma konusunda g4 Luffy'nin bile canını acıtıyor, Dof neyinle canını yakacak Katakuri'nin. Bana mangadan bir sayfa at ya Dof bununla gözlem hakisinde Kata'yı geçecek veya silahlanmada diye. :D Haydi bekliyorum
Luffy'e dokunduğu gibi dokunacak :lol:

Katakuri kuş kafesine ne yapabilir? Sen de buna cevap ver istersen.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Olum sakin olun lan sizden dolayı ben mesaj atamadım amk. :D

Ben Dof'a verdim ama karakterler birbirine güç olarak yakın. Law'ı ve daha meyvesinde ustalaşmadığı için Sabo'yu çıkardım. Katakulli,Magellan,Dof,Marco arasında geçer.
Kullanıcı avatarı
redstak

Anka24 yazdı: 18 Haz 2019 19:51
redstak yazdı: 18 Haz 2019 19:49
Resim

Resim

Luffy'e dokunduğu gibi dokunacak :lol:

Katakuri kuş kafesine ne yapabilir? Sen de buna cevap ver istersen.
Meyve yeteneği sayesinde akışkan olabiliyor. :D Arasında çıkar. Hepsini geçtim döve döve çıkar Dof'u.

ayrıca attığın resimde Luffy'nin şaşkın bakışı belli oluyor. :/ Devamında Kata'nın sözleri de malum. Onlarıda atsaydın ya. ;)
Kullanıcı avatarı
Anka24

_[Emre]_ yazdı: 18 Haz 2019 19:54 Olum sakin olun lan sizden dolayı ben mesaj atamadım amk. :D

Ben Dof'a verdim ama karakterler birbirine güç olarak yakın. Law'ı ve daha meyvesinde ustalaşmadığı için Sabo'yu çıkardım. Katakulli,Magellan,Dof,Marco arasında geçer.
Bende Marco'yu buradaki herkesten güçlü görüyorum ama Magellan'a oy gitmez diye ona attım. Marco'yu geçen olursa oyumu değiştirip Marcoya vereceğim :lol:

Bu arada Doflamingo >>>> Katakuri tamamen gaz :lol: Dof >> Kata diyeyim tekrardan.

“One Piece Anketler” sayfasına dön