Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Crocodile Mevzusunun Artık Çığrından Çıkması

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Crocodile Ne Kadar Güçlü?

Anket 30 Nis 2020 08:38 tarihinde bitecek

Bastille gibi koramirallerle aynı seviyededir.
0
Oy yok
2 Yıl Sonraki G2+G3'lü Luffy'le Anca Baş Edebilir. Full Haplı Hody Seviyesi diyebiliriz.
0
Oy yok
Smoker ve kostümsüz Sanji arası bir yerde.
1
20%
Luffy veya ona yakın bir seviye, Doflamingo ve Katakuri gibi isimlerle aşık atabilir.
0
Oy yok
Yonkou Kumandanı
3
60%
Amiral
0
Oy yok
Diğer
1
20%

Toplam oy: 5
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Shiki gibi bir adam Roger ile kapışıyor tabi ki Roger eline veriyor. Ardından Garp ve Sengoku ile kapışıyor. Elbette onu yenmek için ikisine ihtiyaç yok yada birinin son güç kullanmasına ama görüyoruz ki etrafın anası ağlamış (ki bir teoriye göre bunu yapan Garp ama konumuz değil)

Ama sonuç Shiki baya görmüş geçirmiş ve adı iyi bilinen bir korsan. Yanlış hatırlamıyorsam new world filan görmüş adam. Bunca güce,deneyime ve üne (ki baya baya adam var altında) bir adamın sıfır hakisi olması komik. Luffy'in böle bir adamı hakisiz dövmesi komik.

Kısaca evet ben bu tür sonradan fan service adına daha çok para kazanılmak için yapılan filmleri ciddiye almıyorum. Eğlenip geçiyorum. İçinde canon parçalar olabilir ama bu onları bütünüyle bir canon yapmıyor.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Ryuuma yazdı: 02 Mar 2020 00:52 Shiki gibi bir adam Roger ile kapışıyor tabi ki Roger eline veriyor. Ardından Garp ve Sengoku ile kapışıyor. Elbette onu yenmek için ikisine ihtiyaç yok yada birinin son güç kullanmasına ama görüyoruz ki etrafın anası ağlamış (ki bir teoriye göre bunu yapan Garp ama konumuz değil)

Ama sonuç Shiki baya görmüş geçirmiş ve adı iyi bilinen bir korsan. Yanlış hatırlamıyorsam new world filan görmüş adam. Bunca güce,deneyime ve üne (ki baya baya adam var altında) bir adamın sıfır hakisi olması komik. Luffy'in böle bir adamı hakisiz dövmesi komik.

Kısaca evet ben bu tür sonradan fan service adına daha çok para kazanılmak için yapılan filmleri ciddiye almıyorum. Eğlenip geçiyorum. İçinde canon parçalar olabilir ama bu onları bütünüyle bir canon yapmıyor.
Orjinal seride timeskipe kadar bu tarz saçmalıklar sık sık yaşandı zaten. Luffy'nin tüm adayı mantra, şimdiki adıyla gözlem hakisiyle hissedebilen adamı anti muhabbetine yenmesi veya Croco'nun Luffy'i teknik olarak 3 kere öldürmesi gibi. Ayrıca Croco'da haki olmaması ama uyanışa sahip olduğuna dair göstergelerin olması tamamen tesadüf. Oda seriyi o dönemler bu kadar uzatmayı düşünmediğinden sağlam sıçtı. Timeskipten sonra Luffy sahip olduğu gücün çok ötesinde olmayan rakiplerle karşılaşmaya başladı ve seride güç dengeleri bu dönemden sonra oturmaya başladı.
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Maximum 500 milyonluk adam olarak karşımıza çıkar. Bu ve Enel'i çok şişirmeme tarafındayım artık.

2 yıl önceki bosslar içerisinde gerçekten ciddi anlamda güçlü gösterilecek tek boss Lucci'dir. Adam 28 yaşında ve 5 yılınıda water seven'da çarçur etmiş. Yani gelişimi 23 yaşında durmuş birisi hemen hemen, buna rağmen çalışacak fırsat bulamamasına rağmen 4000 dourikiye ulaşmış meyvesiz. Meyveyle daha fazlası yani belki kat kat fazlası belki biraz daha fazlası ama konu bu değil tabiki.

Bu yüzden Lucci harici birisinin çok güçlü gösterileceğini düşünmüyorum.

Enel denilen loserde Ay'da powerup falan alamaz geçiniz onu. Tamam eğer pişerse 500 milyondan fazla edeceği vurgulandı ama Ay'da powerup falan alamayacağı için kendisini geliştirecek imkanlara sahip olmadığı için yetersiz kalacağını düşünüyorum ve hala Bellamy'e yenildiğini düşünüyorum onun. ha Crocodile ve Daz Bones yeni dünyada pişmişlerdir tabiki Enel'e nazaran, Enel'den daha güçlü olacakları kesin lakin dediğim gibi 500 milyonluk adam olur en fazla, o kadarda olacağını sanmıyorum ama bakalım..
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bence Oda guc konusunda cok basarisiz bir yazar ve bu problemlerin hepsi o yuzden kaynaklaniyor.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Filmleri kaynak almak olmaz. Ancak bebenin(Emre'nin) haklı olduğu konular da yok değil. Hele şimdilerde Moria hakkında öğrendiklerimizden sonra WB ile olan savaşının tek atma şeklinde geçmediğine eminim.
Resim

“One Piece Anketler” sayfasına dön